Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    Никой не е казал, че договора следва да започва и свършва само в рамките на календарната година.
    Нормално е да бъде спрян канала при отказ от подписване на договор за следващ период. ...
    Малко нещо са ти странни представите за договорни отношения. Какво ще кажеш, ако, примерно, месец преди изтичане на срочния договор, мобилният оператор ти предложи подновяване за още година с по-неизгодни условия, ти откажеш, след което незабавно ти дръпнат шалтера?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Еле пък ако някой прочете общите условия.. Искам да видя къде пише какво се ретранслира
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #33
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Прекратяването на сигнала преди изтичане на договора си е чисто извиване на ръце. Предполагам обаче, че го минават по графа "Технически затруднения" и айде. Няма юрист, който да приеме договор с клауза "при отказ да се преподпише договор за следващ период при условия поставени от нас, прекратяваме сигнала по наше усмотрение". А отказа да се разбие ценово пакета на програми си е прецакване на абонатите отвсякъде. Все едно в магазина да ти предложат с хляба и сирене. Не може само хляб!
        И ако абонатите на Булсат сме се "прецакали" с една такса за декември, чакам да чуя рекламодателите, които са платили по 4000 лв. за 30 сек. реклама в праймтайма... А Булсат имат май към 400 000 абоната...

        ПП. Това за сиренето горе не беше уместно. По-скоро халва или локум
        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

        Коментар


        • #34
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
          И ако абонатите на Булсат сме се "прецакали" с една такса за декември,
          Хъм, ами аз си плащам за цяла година! Така, че има и доста по прецакани!!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #35
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Хъм, ами аз си плащам за цяла година! Така, че има и доста по прецакани!!
            Не си само ти- повечето българи, живеещи в чужбина правят така. Брат ми живее в Испания и винаги си плаща за година напред.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Хъм, ами аз си плащам за цяла година! Така, че има и доста по прецакани!!
              И ако Булсат приемат новите "по-изгодни условия" на бТВ, основния пакет ще си промени цената и ще се окаже че сте си предплатили до септември...
              Аз също си купих приемника при подписване на договора, а това лято си взех втори, който също платих веднага.

              Не защитавам Булсатком, но се поставете на тяхно място. И въобще съм фен на идеята за Pay Per View. Каквото гледам да си плащам. Операторите нямаше да печелят много от мен.
              Последно редактирано от VHS; 22-12-12, 17:52. Причина: правопис
              По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

              Коментар


              • #37
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първите съобщения се появиха снощи по време на новините на БТВ, около 19.30 часа.
                Тоест БТВ, поеха инициативата за спиране на програмата.
                Едва днес чух версията на БулСат.
                Явно БТВ, са решили да накажат БулСатКом с отсъствието на празничните си програми.
                Дали това щеше да е така, ако Гергов не бе взел няколко милиона за реклама на цифровизацията ?
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #38
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Такъв драстичен акт не може да бъде осъществен без благословия от най- високо ниво в държавата.
                  Незабавно прекратявяне на договор за излъчване на дадена програма е възможно само ако операторът излъчва на територия неупомената в договора или ако броят на абонатите се е увеличил с повече от 5% и операторът не е уведомил собственика на програмата.Въпреки това има едни 3 или 5 дена в които този проблем може да се изчисти чрез разговори.Така че Бтв не са го решили на момента снощи в 22.00 ч.
                  Въпросът е каква е целта на това упражнение?
                  1.Тотално елиминиране на конкурент....
                  2.Конкурентът да се върне само в разпространение на една услуга..../ сега имат и интернет , и лиценз за GSM-оператор/
                  3.Повишаване на цената за крайните потребители....
                  Всъщност , ако нашата държавна машина реши , въпрос на дни е да предизвика фалит и на Майкрософт....
                  Предстоящата цифровизация няма нищо общо, поне с този случай!
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • #39
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Епа - кат искат толко пара - булсата да го пуснат като НВО - който иска - плаща 3 кинта повече на месец.
                    Ще разберат колко малко им гледат анадолските помии!

                    А що ми се върти нещо у главата, че излъчването на ефирните телевизии от кабеларките е задължително? Или важи само за националните?
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                      Мисля че БТВ не заслужават тема тук. И навсякъде другаде, освен техния форум (не знам дали имат)
                      .
                      В сайта на бТв им разкатаха фамилията хората.Явно вече доста хора ненавиждат догановата телевизия.На мен не ми липсва почти изобщо.Да го духат.Булсатком не са също цвете за мирисане но в случая съм на тяхна страна.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Не е въпроса дали липсва- и на мен също ми е през член@ за бтв, ама хиляди абонати са си платили да гледат предварително упоменати в договор програми и сега те го дух@т.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #42
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          На тия от БосфорТВ ако не подновят договора им пращам бутилка уиски по избор.Немате си и идея каква услуга ми правят.В 20 часа всяка вечер положението е не търпимо,жената в хола гледа турските пумии,в детските стаи едната дъщеря пере на плейстейшъна,другата на лаптопа.За мен остава или телевизора в спалнята или на компа в хола където от звука на турските сапунки се стресирам.А като го няма,и аз като мъжете ще си сипа едно питие и ще се опъна пред ТВ-то да си гледам новините или дискавърито.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Това е версията на булсат. Замислял ли си се дали наистина така стоят нещата? Нали не очакваш булсат да пуснат съобщение: "Бтв искат да им плащаме права за всички наши абонати а не само за тези които декларираме"
                            Здравей близо как сме .
                            Land rover 2.5 tdi
                            0884035413

                            Коментар


                            • #44
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              А що ми се върти нещо у главата, че излъчването на ефирните телевизии от кабеларките е задължително? Или важи само за националните?
                              Задължителни за излъчване по закон са програмите на БНТ и БНР!
                              В нито един договор с кабелен или сателитен оператор не са изброени поименно програмите ,които операторът предоставя.
                              Даже има клауза, коята дава право операторът да променя излъчваните програми.
                              Списъкът с програмите присъства само в рекламните брошури!Затова - никакви срочни договори!Днес не ти харесва- приключваш и се включваш в друг оператор!Има още два сателитни и поне по един кабелен оператор в населено място!
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • #45
                                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                http://www.bacco.bg/novini/Kabelnite...Media-Group-49
                                Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X