Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Ами ето и бТВ версията



    Като го чета, излиза, че са спрели сигнала не само заради дължими суми (ако има такива), но и заради отказ да се поднови договора за 2013. Т.е. излиза, че за да подновят излъчването трябва да се поднови договора при желаните от тях условия.

    Ако бяха си спрели сигнала в 00:00 на 1 януари - ясно, няма нов договор. Ама сега все още сме 2012 и съществуващият договор още не е изтекъл, та работата малко намирисва ...
    Никой не е казал, че договора следва да започва и свършва само в рамките на календарната година.
    Нормално е да бъде спрян канала при отказ от подписване на договор за следващ период. А за това какви са сегашните условия и какви са тези за следващия договор може само да се гадае, но ако наистина са толкова неизгодни нека Булсат ги публикуват, надали ще е такъв проблем след като БТВ ги "черни" за сивите абонати.
    Малко ми напомня тая ситуация за Дискавъри vs Близу ...
    42

    Коментар


    • #17
      От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Аз съм подписал няколко NDA през живота си. Смяташ ли че сядат за преговори без подобно нещо?
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #18
        От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Между другото откъм новини мисля, че са най-най говоря за БТВ.Гледана телевизия с изключение на сериялите които са споменали колегите,но се питам кой губи от цялата тая работа или по точно кой печели???

        Коментар


        • #19
          От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Спират БТВ, но пък пускат всички HBO безплатно за компенсация...

          Коментар


          • #20
            От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
            Спират БТВ, но пък пускат всички HBO безплатно за компенсация...
            Не мисля, че компенсира. Поне баба ми не би я.
            42

            Коментар


            • #21
              От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              Спират БТВ, но пък пускат всички HBO безплатно за компенсация...
              Аз и него съм платил как да разбера че ми е бонус?
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #22
                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                БТВ е ефирна телевизия, които толкова е умрял за нея винаги може да изкара една антена...

                П.С. Преди време ако не греша пак имаше спор между БТВ и кабелните оператори... Та нещата вървяха на там, че никои не искаше да им пуска програмите заради условията в договорите... Но БТВ отдавна умря, изгониха си рейтинговите предавания и останаха само с "собствена продукция" + шоуто на слави...

                Коментар


                • #23
                  От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Защо почти всички визирате турските сериали?Лично аз такива не гледам но това не означава че болшинството не ги гледа.Аз вслучая споделям като ощитен клиент.Майната му ще викам пак както и за мн.други неща но това ли е правилния начин?
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от Nik Nikolov
                    Ех,..... сега къде ще догледаме, сложните романтични взаимоотношения между Асан и Айше ?
                    Как къде?
                    На v..o.bg,разбира се,срещу заплащане
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      БТВ е ефирна телевизия, които толкова е умрял за нея винаги може да изкара една антена...
                      След като не те интересува защо изобщо пишеш? Ми да си изхвърля автомобила и да се върна на каруца тогава.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                        Защо почти всички визирате турските сериали?Лично аз такива не гледам но това не означава че болшинството не ги гледа.Аз вслучая споделям като ощитен клиент.Майната му ще викам пак както и за мн.други неща но това ли е правилния начин?
                        Ами зависи какво точно пише в договора им. В единия случай би трябвало да те компенсират по някакъв начин, в другия просто си прекратяваш договора след като не ти харесват програмите...

                        До сега БТВ са предлагали своя канал на 70-80 стотинки на абонат. В новия си договор те го предлагат на 2,80лв , но предлагат и "промоционален" пакет - всичките канали "САМО" за 2 лв. Естествено в новините си те НЕ споменават старата цена на канала, а само обвиняват Булсатком в дискриминация - не искат всичките канали, а само един въпреки че е по скъп.
                        Е...ти дискриминацията. Т'ва все едно да ида да си купя диск (сингъл) с песен на Deep Purple, а в магазина да ми предложат диск с песента на Purple + още 5-6 чалги на ПРОМО ЦЕНА. И после като им искам диска - тоя ни дискриминира
                        Последно редактирано от Glow; 22-12-12, 15:29.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          След като не те интересува защо изобщо пишеш? Ми да си изхвърля автомобила и да се върна на каруца тогава.
                          Трябва да има back-up (резервен вариант). Аз за ефирна телевизия мисля да инвестирам повече пари, отколкото за сателитката.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Ефирните телевизии, много бързо ще изместят кабелните, след като се цифровизират.
                            Качеството е по-добро, пък и е резил да викаш "Гоооол!", една минута след останалите зрители.
                            Това е истината за кабелните телевизии. Закъснение.

                            По принцип, телевизията се плаща от рекламодателите. Това е бъдещето.
                            Не може хем за кабел, хем да им гледам досадните реклами, през минута.
                            Ако е кабел, за който се плаща, или сателит - да няма реклами.
                            Последно редактирано от Nik Nikolov; 22-12-12, 16:40.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Еех, що и на мен не ми спряха бтв-то, а ми резнаха Дискавъри-тата. И то от доста време...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Най-ценното нещо в "пакета" на БТВ е БТВ Комедия (редно е да е водещ канал) с мас-продукцията "Теория на Големия Взрив"
                                Да де, мяркал съм некви други смешни предавания.
                                Не мога да разбера защо трябва да си плащам, за да ми промиват мозъка с долнокачествена журналистика и SD формат.
                                Ник, Кабеларките точат от същия сателит и модулират по жицата. Затова имаш закъснение. Защо е повече от 300ms, не знам - сещам се за едни кешове

                                Мисля че БТВ не заслужават тема тук. И навсякъде другаде, освен техния форум (не знам дали имат)
                                Това че неглижират зрителите си, за мен е достатъчно. Farewell, b-тв. беше-тв, превод от древнотракийски.
                                LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                                2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X