Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въоръжение на българската армия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въоръжение на българската армия

    Нестинарка е друга машина на базата на МТЛБ-У, а това за което говори sek.1 е ПТ 62
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Въоръжение на българската армия

      Това е машината на базата на Т 62 До колкото съм чувал от колеги от форума участвали в гасенето на пожара машината е свършила много добра работа . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_verybig_14874.jpg
Прегледи:1
Размер:114.5 КБ
ID:5814076 Има подобна на базата на МТ-ЛБ .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Въоръжение на българската армия

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Това е т.нар. "Нестинарка". Последно се говореше за нея по време на пожара във витошкото бранище, но се оказа, че първо не може да дойде за по-малко от три дена, след това...няма да може да се качи до пожара. И последно не помня дали я докараха. Май я домъкнаха, дето казваш-само за да се снимат с нея.
        Не само че я докараха ами свърши перфектно работа. Единственият проблем беше качването на трейлъра от околовръсното до Бистрица.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Въоръжение на българската армия

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Не само че я докараха ами свърши перфектно работа. Единственият проблем беше качването на трейлъра от околовръсното до Бистрица.
          Знам за какво става въпрос . Във времето когато я правеха тая машина имахме доста контакти със завода . Колегата ми горе е завършил бронетанкова техника в Харков навремето и беше координатор военна промишленост с ранг на генерален директор в БЕТА . Идеята беше във всеки окръг (област) да има по 2 - 3 такива машини и при необходимост да се реагира бързо с тях . Естествено си остана само на хартия идеята . Машината като пари е направо без пари сравнена с аналогична западна до колкото въобще има аналог . Всяко лято колегите спасяват с нея някъде положението .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Въоръжение на българската армия

            На 12 и 13 юНи са учебните стрелби на край Шабла! Мишени ще са ракети от стария "Волхов", който иска да види, чуе и усети излитане на това 11м. чудовище, има възможност!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • Още един загрижен около 1,20 минута :

              https://www.youtube.com/watch?v=mvW6LD_OkA8

              И аз съм загрижен до колко е допустимо един висш държавен служител да демонстрира такова отношение към Армията . В държава допускаща такова отношение към един от стожерите на държавността . Аз лично се обстрахирам от всичко друго казано от него .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • К'о речи? Армия?
                "Армията" е дупка дето да потъват пари. НИЩО повече!
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Армията е нещо, дето служи на народа. Ама, то народ няма, та...
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    Армията е нещо, дето служи на народа. Ама, то народ няма, та...
                    Глупости на големи таркалета! ?излиза "народа" на мегдана и друсайки хорце, казва на Армията на къде да насочи танковете и другите железа.
                    п.с. - като няма народ, за какво е тази "армия"?

                    Коментар


                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      На това му викат военен преврат .

                  • Правилно, закривайте я.
                    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                      Армията е нещо, дето служи на народа. Ама, то народ няма, та...
                      Като няма народ - Кой плаща по 20 заплати при пенциониране на всеки шапкар , плюс отделно пенЦиите им ?!
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • dimkaraganchev
                        dimkaraganchev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Направо ме разплака...Ако не беше ти, с какво ли щях да си напълня шапката...

                    • И народ има, ама най-важното е че се развива общество, след като споровете да има или да няма армия продължават, и въобще да има ли въоръжени сили. Вярно, бавно развиващо се общество, ама нали го има.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • Народ без знаме и армия ,не е народ!Не е нищо!Така ги разбирам нещата.Тия дето плюят срещу армия и.въоръжение,са много далече.от истината ,че армията е гарант за някакъв мир и относително спокойствие!Кои са съюзниците ти също е важен момент.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • https://fakti.bg/world/461918-pentag...ite-f-16-video дали през 2027 г. изтребителите ще са актуални?

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                            https://fakti.bg/world/461918-pentag...ite-f-16-video дали през 2027 г. изтребителите ще са актуални?
                            Кое мислиш няма да им е актуалното при положение че първия евентуално ще получим през 2024г.?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X