Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви форумни дрехи предпочитате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какви форумни дрехи предпочитате?

    Миии, най- точно мерките се свалят на голо. Ако на някой жена му иска дрехи, можете да ми пуснете снимките на ЛС, да не се налага да ги свалям наживо.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #47
      От: Какви форумни дрехи предпочитате?

      Според мен анкетата е неуместна. Дали да имаме само якета в гардероба или само тениски. За климата в БГ е хубаво да има от всичко. Кой каквото иска да си закупи. Якета, ние миналата година избрахме от каталог на една фирма за спортни дрехи и дори те ни ги брандираха, само изпратихме файловете с бродерията. Не се оскъпи съществено, компенсира се от отстъпката която получихме за количество. По-сложно е от тениска, разпаря се - дали джоб или гръб, бродира се и се зашива.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #48
        От: Какви форумни дрехи предпочитате?

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Да започнем с голи снимки на жените си първо за да видим кой какви отстъпки ще ползва. Мерките по-късно.
        Аз ако публикувам снимка на моята жена и ще ми подарите пълна екипировка за оцеляване, плюс джобни пари за емиграция и пълен резервоар на газ и бензин

        Коментар


        • #49
          От: Какви форумни дрехи предпочитате?

          Либхер, целта на анкетата е да се разбере към какви дрехи клонят предпочитанията, за да знаят евентуалните производители какво да шият. Безвъзвратно закъсняла е, да! Но не и безполезна. Поне, за следващата година, човекът решил да прави нещо, ще знае какво да е то.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: Какви форумни дрехи предпочитате?

            Добре де, аз много харесвам якетата, ама лятото бих носила фланелка, по обясними причини.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #51
              От: Какви форумни дрехи предпочитате?

              Анкетата се завъртя около зимните дрехи. За летните си има тениски. Никой, обаче, не иска да си сложи мерките в профила, а заявките се объркват с коментари и става трудно да се отсеят.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #52
                От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                Яке и фланелка . Гледам че на повечето пише ХL а на едно от якетата 52 ,не съм много наясно кое на колко се равнява ,записал съм размера и в подписа .Модела на колегата Glow е приемлив.
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #53
                  От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                  Аз съм за тази кауза,за мене панталон, елек ,суитчер и блуза

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                    колеги извинявам се много ,млад сам във форума (ама съм на много километри),никои не пише конкретно,всеки си дрънка нещо и никакъв резултат

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                      Тук има известно развитие по темата.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X