Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви форумни дрехи предпочитате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какви форумни дрехи предпочитате?

    Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
    Трябва ли якето да се произвежда специално за форума?

    Защо не се закупят вече готови хубави якета и просто да бъдат качествено брандирани?
    Щото брандирането на яке не е като на тениска. И ако искаш да го бродираш, трябва да го разпориш цялото...

    Смятам, че якето трябва да е здраво, простичко и сравнително евтино. Достатъчно е да не пропуска вода и вятър и в никакъв случай да не е дебело за да може да се ползва целогодишно.
    Якето трябва да е яке. Лично аз не съм виждал някои да ходи през лятото с яке... За пролетно есенния сезон има суитчери...

    И според мен трябва да е нещо от типа на това с което колегите ловци ходят в гората, но по различаващо се... (все пак офроуда е предимно горско/планинско занимание)

    А според мен да сложиш тъмно яке в този сезон, е най-голямата глупост която може да направиш. Без значение дали ще си на пътя или в гората...

    Даже имам идея, без значение на какво се се брандира логото. Логото да се направи от някакви светлоотражателни материали, за да отразява светлината в тъмната част на денонощието...

    Коментар


    • #32
      От: Какви форумни дрехи предпочитате?

      Лятото в гората през нощта (а дори и на брега на морето или язовира) си трябва якенце, па дори и само да те пази от комарите. Когато ти трябва да си забележим спокойно можеш да си сложиш едно елече за 2 лева отгоре. И като го оплескаш да го изхвърлиш без да си сринеш икономическата система ...
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #33
        От: Какви форумни дрехи предпочитате?

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Лятото в гората през нощта (а дори и на брега на морето или язовира) си трябва якенце, па дори и само да те пази от комарите.
        Няма смисъл Явно има хора, които гора са виждали само лятото до обяд или на снимки. За "суитчери"те през пролетно есенния сезон не ми се коментира дори
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #34
          От: Какви форумни дрехи предпочитате?

          Пишещите не искат да четат, а четящите спряха да пишат, ама...
          Не е проблем да се направят якета за по 200 лв. въпросът е колко хора ще си ги позволят. Обикновено, накрая се стига до недомислици като "Гурутекс" начаткан с обикновени, полиестерни конци, вместо Горатекс, ушит с промазани. Продължавам да застъпвам тезата, че форумните дрехи трябва да са достъпни (това не значи непременно боклуци) за повече членове. Ето и някои неща, продиктувани ми от опита, които не струват пари.
          1. Якето трябва да е късо, с ластичен колан. Полушубата е неудобна за ползуване в автомобил, особено ако е закопчана.
          2. Подвижната подплата, променя размера на якето с един номер. Или с подплата ви притеснява, или без подплата ви стои като чуждо. Е, това е ако се направи от вата 200 гр/ кв.м. Ако сложим една паяжина 60 гр. може и проблем да няма, ама тя толкоз и топли. Моят съвет- зимното яке трябва да си е зимно.
          3. Подвижните ръкави са готино нещо. Трябва да се внимава, защото ако смените 2-3 пъти местата на левия и десния ръкав, циповете отиват на кино...
          Колкото повече пиша, толкова повече неща ми идват наум. Ако някой проявява интерес, може да спретнем един кръжок по шев и кройка.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #35
            От: Какви форумни дрехи предпочитате?

            Аз съм против свалящите се ръкави. Циповете се чупят и готиното яке отива по дяволите.

            За късо, по-евтинко, не чак толкова дебело и сваляща се подплата съм ЗА.

            Има едни дето им викат "бомбър". Виждал съм дебело яке дето всъщност отдолу има бомбър и може да носиш него или горното поотделно. Ако е много студено ги сглобяваш в едно и става за -25 С. И двете са брандирани?

            Дебела опционална качулка която има здрави връзки за стягане около чутурата и може да се маха.

            Дайте да сменим анкетата на "какво да е якето" .

            Коментар


            • #36
              От: Какви форумни дрехи предпочитате?

              Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
              Дайте да сменим анкетата на "какво да е якето" .
              Ами всички обсъждате якетата, анкетата показва друго. Не знам какво да си мисля.
              В предишната тема давахме зор за суитчъри, за тях никой нищо не казва?
              В есенно-пролетния сезон почти винаги нося суитчъри, а зимата, когато е студено, под якето отново. Дайте идеи за тях? Поне при тях не е кой знае каква философия... май!?
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #37
                От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Няма смисъл Явно има хора, които гора са виждали само лятото до обяд или на снимки. За "суитчери"те през пролетно есенния сезон не ми се коментира дори
                Бе това как да е, може хората да държат на студ повече от нас. Обаче не мога да се начудя откъде дойде това "суитчър"(switcher)??? Предполагам се има предвид sweatshirt или sweater, щото никъде по английскоговорящите страни не вдяват как превключвател и пуловер (pull over=sweater) са едно и също нещо..... Извинявам се за офтопика, ма все пак претендираме да сме грамотни.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #38
                  От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                  Ok, от днес нататък кръщаваме фланелките T-shirt, по нашему тишърт. Смяната на клавиатурите си е кушия. а да напишеш суийтшърт си е занимавка. След 21.12.2012 г. думата ще е switchearth.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                    Тишърт или тениска все тая. Пробвай да си поръчаш по телефона суитчър на някоя чужда фирма ... Не издребнявам, просто ми се вижда тъпо да налагаме една грешно възприета дума. Също като при "селеновите" втулки. Мисля, че пуловер е съвсем на място.
                    П.П. Не се чете "суиит" (sweet)=сладко, а "сует" (sweat)=пот ...
                    П.П.П. А след 21.12 мисля да празнувам 22.12 и после 23.12 и така докато свърши ... заплатата.
                    Последно редактирано от kuzdov; 15-12-12, 00:22.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Единственият възможен вариант според мен.
                      p.s. Не визирам конкретната марка, която така или иначе надхвърля споменатите 200 пари.

                      За 140 всеки българин с платежни инструменти кредитна или дебитна карта може да си "вика" от онлай магазини каквото си пожелае тип "милитари" и доказано "носещо" и от европейски известни производител/и . Па и модели там - бол: "Jackets are available in models such as Commander, CWU, DELTA, ECWCS, Field Park, GUNFIGHITER, M65, SOFT SHELL and colors: black, olive, U.S. woodland, pl woodland, us desert, pl desert, digital woodland, UCP, Coyote , camogrom, foliage, jungle green, made from materials such as: NYCO rip-stop, NYCO twill, NYCO, twill, rip-stop cotton, polycotton, polyester Available in all sizes. Jackets with a practical and convenient style suitable for use by the uniformed services, protection, paintball"

                      Цената на направено в БГ и с достойно качество е трябва да е по-ниска.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                        Предложение Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10401022-z.jpg
Прегледи:1
Размер:31.7 КБ
ID:5435420

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                          И, за да бъде шоуто пълно, ще помоля още нещо. Може ли да си сложите мерките някъде? В графа "Биография" или "Професия" на профилите си, да речем. Който иска, може да ги добави и в подписа си. Пример: Тропчо: Размер; L или номер 52. Това ще даде ориентир на всеки, който реши да прави каквито и да било дрехи.
                          Последно редактирано от Тропчо; 16-12-12, 00:16.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                            Банковите сметки, личните карти и ЕГН ще ви ги искам после.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              В графа "Биография" или "Професия" на профилите си, да речем. Който иска, може да ги добави и в подписа си. Пример: Тропчо: Размер; L или номер 52. Това ще даде ориентир на всеки, който реши да прави каквито и да било дрехи.
                              Да започнем с голи снимки на жените си първо за да видим кой какви отстъпки ще ползва. Мерките по-късно.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какви форумни дрехи предпочитате?

                                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                                Да започнем с голи снимки на жените си първо за да видим кой какви отстъпки ще ползва. Мерките по-късно.
                                Обичам те бе човече!!! Наистина!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X