Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

    Чшшш,ало,да се наредите на опашката,че аз открих сезона миналата година (16.01.2012) с счупен глезен,ама не ми попречи за Трявна-бях с кросови ботуши като навигатор,така че,никакви оправдания да си без камера на Стара Загора,все пак някой трябва да заснеме какво се случва там за такива като мен-само четящи и пишещи от чужбина.
    По бързо възстановяване и с камера в ръка Танче!!!
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 30-01-13, 00:48. Причина: ,
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #47
      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

      Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
      Ясно...Гаргата да се смята за прескочен...! По-летящи сме от него!
      Ще има да вземате Като орел се рея из небесата, ще ви прескачам за закуска ,обяд и вечеря
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #48
        От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Не се оправдавай, и ти си симулант като Гаргата. Е той е по-голям. Между другото, май трябва да пусна нова тема. Къде се покри тоя негодник?
        Ще ти дам аз един симулант , знайшли как боли
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • #49
          От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
          Ще ти дам аз един симулант , знайшли как боли

          Знам, вервай ми.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #50
            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

            Танчето е отново тук - в Плевен, където е на поредния цикъл от рехабилитационната програма.
            Справя се отлично, даже прави физиотерапевтичните упражнения по два пъти на ден.
            Явно, постепенно се приближава времето, когато отново ще може да "пипа" камерата.
            Пожелаваме бърз напредък на нашето момиче.
            И... едно наздраве от мен, както се разбрахме.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #51
              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

              Ей, Танче, пожелавам ти пълно възстановяване в най- кратки срокове. Късно видях темата, ама за сметка на това, пък се чувахме няколко пъти по телефона, така че, те следя изкъсо. Възстановявай се бързо и в боя по трасетата с камера, че сезона започва този месец. Поздрави.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • #52
                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Ей, Танче, пожелавам ти пълно възстановяване в най- кратки срокове. Късно видях темата, ама за сметка на това, пък се чувахме няколко пъти по телефона, така че, те следя изкъсо. Възстановявай се бързо и в боя по трасетата с камера, че сезона започва този месец. Поздрави.
                Благодаря, Насе! Ми то нали за това е и цялата ми "борба"...!...и понеже знам, че ти, а и други хора ме държите изкъсо, яко съм се стегнала и въобще не се отпускам. Вече си имам нов прякор- Робокоп(lady)...дрънкам със "железата" по няколко пъти на денонощие. Боли, ама точно тогава съм най-яростна..(и да не си ми насреща). Та има резултат, де - вече съм на 110 градуса повдигане на ръката напред и около 90 градуса странично!
                Рапорт даден!
                Май ще мога да си подпирам голямата "пушка" на Габрово и се надявам да се видим с повечето от вас там! Поздрави!
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • #53
                  От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                  Браво за възстановяването !
                  Дано и аз да имам този късмет.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                    Браво за възстановяването !
                    Дано и аз да имам този късмет.
                    Благодаря, Петьо! И на тебе пожелавам бързо възстановяване! Бягам ти само с три месеца...!
                    До тук добре, но до пълното възстановяване(надявам се) ще има още много вода и пот да изтече, ама..когато, тогава...!
                    Късметът е едната част от целия процес(точната диагноза и успешната интервенция). Всичко друго е голямото ни желание за възстановяване, силата на духа , волята и постоянството. Мотивите са ясни - да си бъдем отново себе си, а съпричастността на приятелите е много важен стимул в тази борба. Дръж ни в течение на състоянието си, а като започнеш рехабилитацията охкай, пъшкай, но не се предавай и споделяй с нас мъките си, ние за това сме тук -ще се съветваме, ще се подкрепяме или шегуваме, но ще се почувстваш по-добре
                    Надявам се да се видим и запознаем лично на Габрово!
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                      Ха ха ха,днес ми е 21-ви ден а си мисля че вече мина година.
                      Прегледа ми е на 35-ти ден и така си кисна у дома като безполезна вещ.
                      Имам и желание и хъс обаче времето не е на моя страна.
                      Като знам колко бързо лети когато му е на човек кеф, и е обграден от приятни емоции и хора.
                      Предполагам че ще се видим на Габрово,аз поне на затвореното трасе ще се опитам да дойда,то с тея патерици..........!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X