Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

    Днес нашето Танче (Таня Кълева) паднала на снега и си счупила ключицата, предстои и операция в Плевен. Каза ми, че се чувства добре и утре след операцията ще се обади да каже как е минало . Исках да го споделя с вас защото знам , че всички я обичаме . Като имам информация ще пиша. Една малка молба към колегите от Плевен ако имат възможност да минат да я видя и да и дадат малко кураж .

    Утре ще знам в коя болница е .

    П.П. Не знаех в кой подфорум да го пусна , ако може Модератор да го премести където трябва.
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

  • #2
    От: Нашето танче пострада от първия сняг

    Само да вметна че фрактура на клавикула не се оперира по принцип.Да провери дали не я къпят да купува железа.И все пак зависи от счупването .....
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Нашето танче пострада от първия сняг

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      Само да вметна че фрактура на клавикула не се оперира по принцип.Да провери дали не я къпят да купува железа.И все пак зависи от счупването .....
      Нямам представа точно каква е фрактурата но ми каза , че е за операция . Като разбера подробности ще пиша.
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #4
        От: Нашето Танче пострада от първия сняг

        Неприятна случка.
        Ще се чуем с Таня, за да разбера - дали ще бъде в ортпедичната клиника към УМБАЛ "Д-р Г. Странски" или в "Св. Панталеймон".
        Тогава ще разбера - какво е състоянието и дали има нужда от нещо.

        ПП. Ще се намери подходящото място на темата.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          От: Нашето Танче пострада от първия сняг

          Стискам палци за Таня.

          То пък 20 кила човече, отде има толкова сила да се счупи нещо...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Нашето Танче пострада от първия сняг

            Танче, стискам палци да се оправиш бързо, че за къде сме без теб.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #7
              От: Нашето танче пострада от първия сняг

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
              Нямам представа точно каква е фрактурата но ми каза , че е за операция . Като разбера подробности ще пиша.
              Аз също нямам представа какъв е вида на фрактурата,но само споделям 7-годишен опит като трвматолог,че никога не сме оперирали ключица.Лечението е консервативно с така наречената превръзка тип ''осморка'' или раница.Опъва се раменния пояс назад и фрагментите се само наместват,образува се калус за 20-тина дни и това е .Виждал съм 'операторски' изпълнения по темата с повече ятрогенен ефект,отколкото лечебен.Пък Хипократовата клетва почва с изречението Преди всичко не вреди-Primum non nocere.Но търговците вече са пуснати в храма.........
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #8
                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                Преди малко се чухме по телефона с Таня.
                Има предварителна уговорка и утре ще бъде приета от доц. д-р Венци Росманов – началник на Клиника по ортопедия и травматология в МБАЛ "Св.Панталеймон".
                Ще бъде придружена от роднини, които да помагат с каквото е необходимо. Оставил съм телефон за връзка, ако не се наложи нещо спешно.
                Утре ще се чуем пак, за да уточним - кога ще е подходящо за посещения.
                Ще ви държа в течение за дните на нейното надявам се - бързо и успешно лечение в нашия град.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #9
                  От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                  Скорощно оздравяване!
                  Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                    Дано утре всичко да е успешно Танче! Д-р Росманов е много добър, оперирал ме е преди 6 години.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нашето танче пострада от първия сняг

                      Ей, тази Гарга, веднага ме изклюкари....
                      Благодаря на всички за вниманието!
                      Малко ми е трудно да пиша с едната ръка, но иначе съм добре и в дух за предстоящата операция утре. Диагнозата е фрактура на горния край на раменната кост(хумерус).
                      Нищо работа - утре в Плевен ще ме оправят с няколко пиронаДобре, че е лявата ръка...да може да си работя и да си довърша клипчетата от Сърбия и да си пишем тук. Но това най- рано следващата седмица.
                      Прегръщам всички ви и пак благодаря!
                      Специални благодарности на Ник Бочев -ще се радвам да се видим в Плевен, макар и при такива обстоятелства!!!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нашето танче пострада от първия сняг

                        Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
                        Ей, тази Гарга, веднага ме изклюкари....
                        Благодаря на всички за вниманието!
                        Малко ми е трудно да пиша с едната ръка, но иначе съм добре и в дух за предстоящата операция утре. Диагнозата е фрактура на горния край на раменната кост(хумерус).
                        Нищо работа - утре в Плевен ще ме оправят с няколко пиронаДобре, че е лявата ръка...да може да си работя и да си довърша клипчетата от Сърбия и да си пишем тук. Но това най- рано следващата седмица.
                        Прегръщам всички ви и пак благодаря!
                        Специални благодарности на Ник Бочев -ще се радвам да се видим в Плевен, макар и при такива обстоятелства!!!
                        Това коренно променя нещата.Подложи се на операция на всяка цена.И почни ранна рехабилитация,защото раменната става много бързо се "втвърдява".Пожелавам успешна интервенция.
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                          Пожелавам бързо оздравяване.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                            Таня,лошото бързо идва дано бързо си и отиде.Успешен да е денят утре.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                              Пожелавам ти да е успешна операцията и бързо оздравяване.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X