Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

    Споко, няма да каже на никой. Оздравявай по бързо.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

      Радвам се за теб Танче, утре да се чуем да ми разказваш.На докторите нищо няма да им казваш само казват , че пазят тайна. До февруари да си се оправила и те чакам на нашата зимна среща(без камера).
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #33
        От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

        Днес бях на преглед в Плевен - всичко е наред. Железата са си на мястото, а раната от операцията заздравява сравнително бързо. Смениха ми превръзката - сега е по-разхлабена и май и болките понамаляха. Следващата превръзка ще ми я сменят в Тетевен, а с доцента ще се видим около 10 януари за обстоен преглед. Преди малко ми се получи някакво раздвижване (и то без болка)и сега пробвам всички възможни положения - май работата отива на оправяне... Утре приключвам и с антибиотика и в петък мисля да празнувам края на света с чаша червено вино
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #34
          От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

          Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
          Днес бях на преглед в Плевен - всичко е наред. Железата са си на мястото, а раната от операцията заздравява сравнително бързо. Смениха ми превръзката - сега е по-разхлабена и май и болките понамаляха. Следващата превръзка ще ми я сменят в Тетевен, а с доцента ще се видим около 10 януари за обстоен преглед. Преди малко ми се получи някакво раздвижване (и то без болка)и сега пробвам всички възможни положения - май работата отива на оправяне... Утре приключвам и с антибиотика и в петък мисля да празнувам края на света с чаша червено вино
          Жива и здрава да си!Скорошно оздравяване!
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #35
            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

            На новопокръстената "Т-чук и гек" пожелавам изключително бързо възстановяване-краен срок до този петък и да е на линия...при нас!

            Коментар


            • #36
              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

              Хи-хи , на доктор всичко се казва , на инструктор не се отказва , и на мъж нищо не се казва ! От филма " Дами канят ". Бързо оздравяване !
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #37
                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                Таня, съжалявам, че "лудницата" в службата ми попречи да дойда и да те видя вчера.
                Надявам се, поне при следващото ти идване насам в началото на идната година, да сколасам поне за малко, за да видя едни положителни резултати от лечението и възстановяването.
                Весело посрещане на празниците и до нови срещи (вече - по хубави поводи).
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #38
                  От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                  Здравейте, приятели! Отдавна не съм писала, ама то още ми е зор тази работа...
                  Първо Честита нова година! Здраве, любов, късмет, успехи и само хубави емоции за вас и вашите семейства, близки и любими хора! Бъдете живи и здрави!

                  При мен нещата се развиват нормално за състоянието ми. Ще ми се да е по-бързо, ама явно си трябва време...
                  Вчера бях на контролен преглед при доцент Росманов в Плевен и той потвърди същото. Назначи ми стационарна рехабилитация и физиотерапия в клиниката за седем дни от понеделник(14 януари).Той смята, че от дългото "мързелуване", мускулите на ръката са се поотпуснали и трябва да се понатоварят, за да си влязат във форма. Лекарят - физиотерапевт пък предполага , че е възможно да има и засегнат нерв при падането, но това ще се разбере от специалното изследване, което ще ми направят в понеделник и какво ще бъде лечението по-нататък.

                  Ник, и аз вчера не успях дори да ти се обадя, защото много бързахме, но се надявам, че през тези седем дни ще намерим начин да се видим за по-дълго най-после.

                  Днес пийте по едно малко за мое здраве и да изгоним каръщината, че е точно един месец от операцията, а имам и имен ден! Пък като се видим на първото състезание, където ще сме заедно, ще почерпя лично, както си е редно...!
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                    Тази вечер успяхме отново да се видим за кратко с Таня и да си поговорим.
                    Процедурите по рехабилитацията вървят по план и вече има голям напредък в движението на ръката.
                    Съжалява, че не си е взела лаптопа, за да може да достъпва Форума, както и да "е в час" със случващото се на Дакар`2013.
                    Изпраща поздрави на всички приятели, които се интересуват от здравословното й състояние и няма търпение за нови срещи по състезания и форумни мероприятия.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                      Седемдневният ми стационарен престой в отделението по Физиотерапия и Рехабилитация премина според думите на докторката: "повече от добре". След прегледа при изписването ми каза, че съм постигната "шампионски резултати" в ортопедичното раздвижване и най-показателен бил факта, че градусът на вертикалното повдигане на ръката напред и настрани се увеличил от около 10-ина градуса при постъпването на около 55 градуса при изписването, а също и че мускулатурата и тъканите са чувствително заякнали, благодарение на старателните ми занимания във "фитнес залата". Това й давало достатъчно основание да смята на 90 процента, че няма засегнат нерв при падането, а само извадено рамо, а по него ще се работи последователно при следващото ми посещение в клиниката след три седмици. Аз все пак настоях и лекуващата ми обеща, че тогава ще ми се направи и изследването за чувствителност на нервите, което да разсее категорично (поне за мен) съмненията И за неврологичен проблем.
                      Сега се опитвам да се върна към обичайния си начин на живот и ритъм, гарниран с допълнителни занимания за раздвижване и "фитнес" с подръчни "уреди" в офиса и у дома. Е, трудничко и по-бавничко, и доста боли(щото реших да спра вече Аулин-а ), но се справям успешно и смятам така да продължа. Доволна съм от факта, че вече отново усещам ръката си като моята си собствена, а не като безжизнена, прикрепена с кърпа за тялото ми безполезна част. Вече свикнах и да ходя с изправени рамене и спуснати ръце..почти марширувам. Та, такива забавни работи около мене...!

                      А сега е време да повъртя вълшебната тояжка и бутилката с минерална вода, да разклопам кости и железа и да ги накарам да разберат, че е крайно време вече да се споразумеят помежду си и да започват да се движат в синхрон...
                      Ще бъда много благодарна на някой вещ в материята или препатил да ми каже колко ли би продължило това или е като прохождането...т.е., когато му дойде времето ли?
                      Поздрави!! Бъдете здрави!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                        Смяташ ли, че това ти дава право да се скатаваш и да ни лишаваш от присъствието си?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Смяташ ли, че това ти дава право да се скатаваш и да ни лишаваш от присъствието си?
                          Ако намекваш за Разград, ...е искаше ми се, но и тази година не успях, но догодина(живот и здраве)съм там!
                          Е, става ми готино да чуя, че съм ви липсвала
                          А мене питаш ли ме какво ми е като не мога да съм с вас и като знам какви работи вършите -все хубави. Та не се скатавам, де. Сега наваксвам с работата, та да мога да уважа старозагорския купон и нямам търпение да дойде времето, когато ще се видим(поне с някои). Бързашки ми е запазил едно място в джипа и ще ме вози до там и обратно. Камера няма да вземам, но ще си използвам и двете ръце да ви прегръщам силно и наред!!!
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                            Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
                            Ако намекваш за Разград, ...е искаше ми се, но и тази година не успях, но догодина(живот и здраве)съм там!
                            Е, става ми готино да чуя, че съм ви липсвала
                            А мене питаш ли ме какво ми е като не мога да съм с вас и като знам какви работи вършите -все хубави. Та не се скатавам, де. Сега наваксвам с работата, та да мога да уважа старозагорския купон и нямам търпение да дойде времето, когато ще се видим(поне с някои). Бързашки ми е запазил едно място в джипа и ще ме вози до там и обратно. Камера няма да вземам, но ще си използвам и двете ръце да ви прегръщам силно и наред!!!
                            Аз съм те записал за навигатор. Какво возене? Гаргата иска да се прескачаме.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • #44
                              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                              Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                              Аз съм те записал за навигатор. Какво возене? Гаргата иска да се прескачаме.
                              Ясно...Гаргата да се смята за прескочен...! По-летящи сме от него!
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                                Не се оправдавай, и ти си симулант като Гаргата. Е той е по-голям. Между другото, май трябва да пусна нова тема. Къде се покри тоя негодник?
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X