Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

    Бързо оздравяване .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #17
      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

      Непиятна работа.

      Танче, бързо оздравяване.

      Коментар


      • #18
        От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

        Ъъъ, има ли информация как е минала операцията, и как е Таня?
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

          Има информация.
          Днес след обяд се чухме с Таня, всичко е минало по план, операцията е продължила около два часа и са й поставени няколко "пирона". Излязла е нормално от упойка и вече се преминава към постоперативните грижи.
          Понеже часът за свиждане вече беше преминал, останахме само с разговор по телефона. За утре обаче, възнамерявам да намеря начин да вляза в клиниката.
          Надявам се, в скоро време да има и информация за това, кога ще се планира изписването на Таня от клиниката.

          Таня изпраща поздрави и благодарности на всички приятели, които са загрижени за нея и са изразили пожеланията си за бързо оздравяване.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #20
            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

            Бързо оздравяване и от мен!
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Има информация.
              Добра новина!
              Пожелавам бързо възстановяване!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • #22
                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                Бързо възстановяване !

                Коментар


                • #23
                  От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                  Скорошно възтановяване!!
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                    Има информация.
                    Днес след обяд се чухме с Таня, всичко е минало по план, операцията е продължила около два часа и са й поставени няколко "пирона". Излязла е нормално от упойка и вече се преминава към постоперативните грижи.
                    Понеже часът за свиждане вече беше преминал, останахме само с разговор по телефона. За утре обаче, възнамерявам да намеря начин да вляза в клиниката.
                    Надявам се, в скоро време да има и информация за това, кога ще се планира изписването на Таня от клиниката.

                    Таня изпраща поздрави и благодарности на всички приятели, които са загрижени за нея и са изразили пожеланията си за бързо оздравяване.
                    Поздрави на Танчето,и икажи ,че спираме всякакви състезателни прояви до нейното оздравяване,че няма кой да снима глупостите ни.Дано всичко да си дойде на място.Поздрави.
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                      Пожелавам: бързо възстановяване.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                        Бързо възстановяване!
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нашето танче пострада от първия сняг

                          Днес привечер успяхме да се видим с Таня.
                          Тя е в много добро присъствие на духа, даже успява да се шегува с положението.
                          Освен това, спомена, че няма да е далеч времето, когато пак ще грабне камерата, макар и само с едната ръка, но пък може да ползва статив.
                          Докторите са свършили добре работата си и състоянието й позволява да бъде изписана още утре. По-късно ще се налага да идва до Плевен за контролни прегледи.
                          С нея се разбрахме, по такива поводи повече да не се налага да се чуваме, а само за гостуване.
                          Всички имате поздрави от Таня.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                            Е това вече е новина. Радвам се , че всичко е минало успешно и Таня ще се възстанови скоро. Току що говорих ме и всичко е наред .

                            П.П.Благодаря ти Ник Бочев , че ни държа в течение .
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                              Здравейте, приятели!
                              От вчера в съм си у дома и се опитвам да свиквам с новото си положение.
                              Прочетох цялата тема и ви казвам честно - много ме трогнахте! Знам, че нашата общност сме особена порода хора - ЧОВЕЦИ, но през изминалите четири дни наистина, и във всеки един момент усещах вашата съпричастност и подкрепа, които ми даваха сили и спокойствие, че нещата с мен ще се случат добре!
                              БЛАГОДАРЯ на всички, които писаха тук за загрижеността и за пожеланията! НЕ МОГА С ДУМИ ДА ИЗРАЗЯ КАКВО ТОЧНО ИЗПИТВАМ КЪМ ВАС...ОБИЧАМ ВИ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА...!
                              БЛАГОДАРЯ и на тези, които ми се обаждаха по телефона и си разказвахме смешни нашенски истории и даже вицове, та хората около мене се чудеха защо съм все така ухилена...!
                              Пак специално да благодаря на Ник Бочев за всичко.., на Дидо(Гаргата) за много работи и, че продължава да споделя с мен неща от натрупания си личен опит!
                              Ще трябва да се почерпим за мое здраве при пръв удобен случай, когато ще бъдем всички заедно...най - вероятно през пролетта...!

                              Ох, много неща искам да ви разкажа, ама малко се поизморих...та по-късно пак...

                              ПС. Вече си имам нов прякор. Магера ми каза, че съм била ЧУК, дъщеря ми - Гергана добави и ГЕК, та сега внуците само обикалят около мене и ми викат - Тането е чук и гек..и очакват скоро да се пързаляме...
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нашето Танче (Таня Кълева) пострада от първия сняг

                                Впечатленията ми от почти тридневния престой в клиниката са много добри. Без да съм била обект на някакво специално отношение, беше очевидно, че там цари професионализма, отговорността и страхотен ред и дисциплина. Нямах усещането, че съм в болнично заведение - беше свежо, уютно, светло, топло, а нивото на хигиена - на изключително високо ниво. Целият персонал бяха винаги много любезни и безкрайно търпеливи.
                                Не искам написаното от мен да прозвучи като реклама(макар че си я заслужават), но ако не дай Боже на някой му се случи подобна неприятна случка, да не се колебае в избора на лечебно заведение. А лично съм много доволна от досегашното си лечение там.
                                Във вторник отивам на преглед и превръзка и пак ще пиша допълнително какво следва след това.

                                ПС. Анестезиологът ми -д-р Красимир Петров ме поздрави на сутринта след операцията в кафето с думите: Как е офроуда..? Бях много изненадана, но след кратък разговор се оказа, че докато ми е поставял упойката, ме е питал разни неща и аз всичко съм си казала... На въпроса му "къде успя да се подредиш така?" съм отговорила: "На паркинга, на най-равното място, при все, че много внимавах...много тъпо, а като си представя колко и какви възможности съм имала да се прибия като куче на някой офроуд, направо ми става смешно...!" Е, да, ама аз не помня, че сме си говорили...а и доктора не казва още какво съм си казала - било лекарска тайна
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X