Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

    Какъв двигател е туй чудо? Тези гуми никак не са максималния размер за Роки. Тези сантиметри как ги мериш....снимай обиците странично как стоят и ще ти кажа как ти е окачването. Всъщност....от къде си, да мерим заедно.
    P.S. Добре дошъл в клуб Дайхацу.

    Коментар


    • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

      Туй е с мотор на BMW M20B27, 6 цилиндров, 129 коня, 230 N.m
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

        Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
        Какъв двигател е туй чудо? Тези гуми никак не са максималния размер за Роки. Тези сантиметри как ги мериш....снимай обиците странично как стоят и ще ти кажа как ти е окачването. Всъщност....от къде си, да мерим заедно.
        P.S. Добре дошъл в клуб Дайхацу.
        Добре заварили
        По принцип съм в София, но джипката е в Плевен. Замерването го правя като го спра на равно и пускам рулетката вертикално в средата на калника . Бях намерил едни снимки на някой който си мери рокито тук във форума точно така, ама немога да открия темата....... Ще снимам ама ще е другата седмица, че няма да се прибирам до тогава. Както писа адаша, БМВ мотор М20В27 Нямам още километри, дали се събират и 500 км за 2 съботи в които съм го карал, но след 9-ти август ще са повече

        Коментар


        • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

          Със здраве да го караш! Много безаварийни километри!

          Измерването до калника не е съвсем точно.
          Калниците понасят без проблеми изрязване и трябва да се внимава с какво сравняваш. От там без грижи може да дойде 5-10 см разлика.
          При мен бяха доволно подкастрени.
          Гумите също имат разлики в диаметрите при един и същи размер, но е от порядъка на 2-3 см.
          Зависи с каква шарка е, дали е регенерат или не и т.н.

          Щом си от София - виж се с Гого16, може да ти разкаже и покаже много неща за рокито
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
            Със здраве да го караш! Много безаварийни километри!

            Измерването до калника не е съвсем точно.
            Калниците понасят без проблеми изрязване и трябва да се внимава с какво сравняваш. От там без грижи може да дойде 5-10 см разлика.
            При мен бяха доволно подкастрени.
            Гумите също имат разлики в диаметрите при един и същи размер, но е от порядъка на 2-3 см.
            Зависи с каква шарка е, дали е регенерат или не и т.н.

            Щом си от София - виж се с Гого16, може да ти разкаже и покаже много неща за рокито
            Задължително ще се видим на по лимонада с него Гого, дай някакъв канал за връзка

            Коментар


            • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

              Лимонада не съм пил...от 5 -ти клас, виж на бира съм ..."рекламен агент".
              По Роки-тата Горчев е "професор"....вервай ми - Регулатора и Едорса му присъдиха тази титла и не са сгрешили.
              Лошото е, че се подведе по Търтьо и Едорса и мина на Ге-ги и ..........сега се вози........на метрото.
              Аз само по ресори съм се специализирал - щом и Ванката от мен изкопира........ама не ми присъждат.....поне асистент.....
              Тел. на лични, че оспамихме темата на Вики, а той е опасен.......моторист......и му вика Берто, вместо Роки.

              Коментар


              • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                А, спамете си, не ми пречите.
                Аз действително, от както минах на ендуро, джипа го ползвам за градска кола. Сега съм замислил един проект за изхвърляне на ресорите и качване на пружини, монтаж на интеркулер и надуване на турбото. Целта е придобоване на внушителни ходове и вкарване на по-големи гуми, ако мостовете дойдат слаби-подмяна, ако двигателя омалее-нов и те така. Лошото е, че нямам никакво време. Започнах набавянето на частите, ама процеса върви бавно, засега има само задните носачи и амортисьори. Започна ли, ще има доста снимков и текстов материал за трансформацията.

                Поздрави
                BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                HONDA XR 600
                +359888311113; +359882208033
                0+

                Коментар


                • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                  Първоначално публикуван от vdimitrov Преглед на мнение
                  Сега съм замислил един проект за изхвърляне на ресорите и качване на пружини
                  Сакън да не съм чул за изхвърляне. Ако се замислиш за проДАВАНЕ, да ме сезираш моментално Заплюти на 04.09.2014 г.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X