Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Павел Баня. лечение .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Павел Баня. лечение .

    Утре рано, рано отивам в бившия държавен комплекс в Павел баня за пост травматична рехабилитазия . Ако има някой наблюдения да ги казва. Аз ще пиша за моите наблюдения и преживявания. Сам си пожелавам успешно оздравяване. Включване утре вечер.
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

  • #2
    От: Павел Баня. лечение .

    Малко ме съмнява утре вечер да се включиш. Като знам какви кръчми има там .
    Преди години се раздвижвах там и останах много доволен.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • #3
      От: Павел Баня. лечение .

      Желая ти успешно оздравяване и някоя млада сестричка да ти масажира крака!
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        От: Павел Баня. лечение .

        И да слушкаш там Всичко да си изяждаш!
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #5
          От: Павел Баня. лечение .

          И от мен успешно, то и мен ме чака същото така че чакам впечатления. Кръчмите ги знам!
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #6
            От: Павел Баня. лечение .

            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
            Утре рано, рано отивам в бившия държавен комплекс в Павел баня за пост травматична рехабилитазия . Ако има някой наблюдения да ги казва. Аз ще пиша за моите наблюдения и преживявания. Сам си пожелавам успешно оздравяване. Включване утре вечер.
            Да ти кажа,преди две години ходих да се възстановявам след операция на гръбнака(две стари много добре отгледани дискови хернии),така ми казаха хирурзите.Лекувах се в хотел Маркони,намира се на чаршията,удобно,накичено,комфортно с две думи.Водата в Павел Баня нали е лековита,и за мен все от едно място идва,някои казаха ,че не,Не знам,но да съм се оправил от болежките,не съм;да съм нов човек,не съм;С две думи само кръчмите са ми в главата.Това са ми спомените от там, и само това помня.Дано ти имаш повече късмет,че и гаджета се понамират доста,и те се възстановяват(аз бях с жена си),голема грешка.Поздрави.
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • #7
              От: Павел Баня. лечение .

              Както се казва Павел Баня курорта на разврата.
              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

              Коментар


              • #8
                От: Павел Баня. лечение .

                Сега сериозно ако имате проблеми със сърцето с високо кръвно,разширени вени по добре ходете на друго място.Това са думи според една колежка която ходи вече няколко години.
                ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                Коментар


                • #9
                  От: Павел Баня. лечение .

                  Това за кръвното и сърцето е вярно . Днес не ми разрешиха водни процедури заради високото кръвно, водата била слабо радиоактивна и можело да има проблем. Иначе всичко тука е добре стаите са след ремонт и са много добри . Столовата малко като при комунизма ама и тя бива, има си и барче с всичко необходимо за оцеляване (биричка ,ракиика, кафенце). И цените не са високи 41лв на ден за всичко храна спане и процедури.
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • #10
                    От: Павел Баня. лечение .

                    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                    Това за кръвното и сърцето е вярно . Днес не ми разрешиха водни процедури заради високото кръвно, водата била слабо радиоактивна и можело да има проблем. Иначе всичко тука е добре стаите са след ремонт и са много добри . Столовата малко като при комунизма ама и тя бива, има си и барче с всичко необходимо за оцеляване (биричка ,ракиика, кафенце). И цените не са високи 41лв на ден за всичко храна спане и процедури.
                    Ти сега на тоз режим да не вземеш да се върнеш нов човек бре ,земи и шах да играеш.,гоблени да шиеш,да плетеш,че спри и да пиешУспешно лечение и поздрави пернат
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • #11
                      От: Павел Баня. лечение .

                      Страхотна почивка! Всяка година ходя! Рай е ! Приятно прекарване!
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Павел Баня. лечение .

                        Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
                        Страхотна почивка! Всяка година ходя! Рай е ! Приятно прекарване!
                        И аз ходя, ама на Стрелча.
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Павел Баня. лечение .

                          Гаргамел, вземи ходи на кални бани- да свикваш с пръстта
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #14
                            От: Павел Баня. лечение .

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Гаргамел, вземи ходи на кални бани- да свикваш с пръстта
                            Да бе да той калните бани за тази година си ги взе на Лазарово
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              От: Павел Баня. лечение .

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Да бе да той калните бани за тази година си ги взе на Лазарово
                              А по-късно и гипсовите такива....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X