Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пералня...

    Здравейте!!!Един бърз въпрос,какво ще кажете за тази пералня:

    Цък
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

  • #2
    От: Пералня...

    Стааро, аз лично не бих взел вече перална с колекторен мотор, много са шумни, ама много!
    Новите модели са с т.нар. инверторен двигател. По-икономични и безшумни.

    Коментар


    • #3
      От: Пералня...

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Стааро, аз лично не бих взел вече перална с колекторен мотор, много са шумни, ама много!
      Новите модели са с т.нар. инверторен двигател. По-икономични и безшумни.
      Еммм късно е вече,удари първото пране,просто исках да видя дали горе-долу съм направил верен избор.Другите бяха,идезит,уърпъл и беко.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #4
        От: Пералня...

        И да има повече обороти на центрофугата.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #5
          От: Пералня...

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          И да има повече обороти на центрофугата.
          600-1000 са оборотите.
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • #6
            От: Пералня...

            Имаме почти същата. Но модел 2036 от около година. Перфектна е. За 1 година ползване нямам никакви забележки, освен центрофугата която при 1000 оборота прилича на излитащ самолет...
            Противно на горното мнение. Пералнята е супер безшумна (според мен). Иначе при изброените по-горе марки просто си нямал избор...

            П.С. 1000 оборота на центрофуга не е добре да използваш, много мачка дрехите... Оборотите за мен са просто меркетингов трик... На повече от 800 сме я пускали само 3-2 пъти...

            Коментар


            • #7
              От: Пералня...

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Противно на горното мнение. Пералнята е супер безшумна (според мен).
              Сравнение със старата направо не е чувам
              П.С. 1000 оборота на центрофуга не е добре да използваш, много мачка дрехите... Оборотите за мен са просто меркетингов трик... На повече от 800 сме я пускали само 3-2 пъти...
              Значи ще я ударя на по ниските обороти.
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • #8
                От: Пералня...

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                Имаме почти същата. Но модел 2036 от около година. Перфектна е. За 1 година ползване нямам никакви забележки, освен центрофугата която при 1000 оборота прилича на излитащ самолет...
                Противно на горното мнение. Пералнята е супер безшумна (според мен). Иначе при изброените по-горе марки просто си нямал избор...

                П.С. 1000 оборота на центрофуга не е добре да използваш, много мачка дрехите... Оборотите за мен са просто меркетингов трик... На повече от 800 сме я пускали само 3-2 пъти...
                Сравнение със стара,тази направо не се чуваИ аз смятам да е оставя на по ниските обороти.
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • #9
                  От: Пералня...

                  Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                  Сравнение със стара,тази направо не се чува.
                  Бош е все пак. Със здраве да си перете

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пералня...

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Бош е все пак. Със здраве да си перете
                    Мерси Паджеровод!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пералня...

                      Ей да знаеш,взел си точната пералня!От 3 години караме с такава,много добра машинка е!Не ми прави впечатление да е шумна,проблеми до сега,не съм имал с нея и пере доволно!Омазания с масло до уши работен гащеризон,го изпира перфектно и то на 30-40 градуса обикновено пускам работните дрехи,за да не топли много вода и да ги изпере за по кратко време!Да си я ползваш със здраве!Поздрави,Момчил!
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пералня...

                        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                        ...П.С. 1000 оборота на центрофуга не е добре да използваш, много мачка дрехите... Оборотите за мен са просто меркетингов трик... На повече от 800 сме я пускали само 3-2 пъти...
                        Наистина, какъв е смисълът на повече от 600-800 оборота. Излизат супер намачкани, малко по-сухи и почти невъзможни за гладене. А чаршафите стават с 1/5-та по-къси .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пералня...

                          E аз ползвам Simens Siwamat xl 548 от улицата купена. Незнам на колко години е и кой и е бил собственика .Центруфугира на 1200 оборота и не съм забелязал да излизат по намачкани дрехите от тези в Перлата в БГ . Иначе значително по сухо са и по бързо изсъхват .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пералня...

                            BOSCH WFL1200BY. Гони 10 години, ако помня добре. Никакви грижи. Единствено захранващото трафче на електрониката сдаде, ама това защото в половината време от експлоатацията и стоеше в помещение, така разположена, че под нея постоянно имаше локва с вода (не от нея). Жичките на трафчето бяха изгнили точно на изводите. Много лесно я побългарих с 12 волтово самоделно захранване, и проблема приключи бързо и безболезнено.

                            Механично е в състоянието в което я купихме - все още няма луфтове и не се разхожда. Никакви проблеми с течове и т.н. Но и нашата всеки път при центрофуга мяза на Ту-154. .
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пералня...

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Стааро, аз лично не бих взел вече перална с колекторен мотор, много са шумни, ама много!
                              Новите модели са с т.нар. инверторен двигател. По-икономични и безшумни.
                              И ако изпука платката, цената и тръгва от 350 лв нагоре, там някъде е и мотора. При колекторните едни четки са най-много 40 лв. и има лек дискомфорт от шума. Но не вярвам много хора да си слагат пералните в спалнята ...
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X