Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ванти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ванти

    Ще слагам ванти на самурая мисля да ги хвана за ролбара Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение081.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5992677 неделя ще пусна снимки да видите как е станало

  • #2
    От: Ванти

    Предполагам говориш за буллбара..? А горе за какво ще ги хванеш? Имай в предвид че те служат главно за да разтварят храстите за да видиш къде караш а не за да пазят стъклото.. Когато има дебел клон напънат от вантата и я подмине, той се удря в колонката много по-силно и тогава има риск и за стъклата. Не ти ли е много дебела проволката? Ако няма да караш много хард през храсти и клони то тогава- Да отварят малко ОФФРОУД ИЗГЛЕДА... Напиши впечтления ако ги сложиш!
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #3
      Re: Ванти

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение007.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5428277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение008.jpg
Прегледи:1
Размер:51.2 КБ
ID:5428278Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение031.jpg
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5428279сложих ги ама нямам много снимки иначе мисля че стана добре а впечтления нямам защото нямах време да го карам сложих ги и си тръгнах от село

      Коментар


      • #4
        От: Ванти

        Много добре си направил.Само че в горното захващане може да сложиш по една планка отвътре за по стабилно.Аз слагах на един приятел на патрола и стана по същият начин.Успех и безаварийно шофиране.
        Киа Спортидж 2.0 98г. 95к.с. 0895 13!66!73

        Коментар


        • #5
          Re: Ванти

          мисля че е здраво защото е хванато през тая черната ламарина и рамката на стъклото а ти можеш да качиш някоя друга снимка да видим и мерси за съвета

          Коментар


          • #6
            От: Ванти

            За нищо колега но този авер го няма сега тука но като си дойде ще кача снимки,пък знае ли човек може да е утре.
            Киа Спортидж 2.0 98г. 95к.с. 0895 13!66!73

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X