Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

    На мен тази история ми се вижда скандална: http://offnews.bg/index.php/124437/s...da-go-nakazhat
    Така ли е или е по-скоро масова практика?
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

    Г-н Йончев, знаете ли Вие или авторът на статията какво все пак работи този човек?
    Защото в заглавието и съдържанието на статията са посочени различни длъжности.
    Разликата между съдия и съдебен изпълнител е като между кораб и самолет, но може би за Offnews това няма значение?

    А колко е лесно да се провери. Човекът е ДСИ.

    http://www.vss.justice.bg/bg/start.htm

    P.S. Не мога да Ви накарам да промените заглавието и отстраните неточностите в съдържанието, но мога изразя мнение по манипулативността и на двете.
    Последно редактирано от Danika; 16-11-12, 18:47. Причина: P.S.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • #3
      От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

      Ако се разрови човек по форумите на отделни градове доста информация има за такива случаи. Най -интересно е там където са регистрирани "елитарните ловни дружинки".
      Има и открити сигнали за такива случаи , но нищо не се случва повече.
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

        На тая снимка честно казано нещо не мога със сигурност да кажа какво е пилето . Не съм специалист но съм ловец от доста години и не е като да не съм виждал всякакви пилци .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

          Спор няма жив дърдавец е(малко поумрял),даже на висулката има още един...Бий си човека наволя...и се обеснява в статията че е най големия ловец по Българските земи.
          Жив и здрав да е! За кокошка няма прошка.....няма закони!

          Коментар


          • #6
            От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
            Ако се разрови човек по форумите на отделни градове доста информация има за такива случаи. Най -интересно е там където са регистрирани "елитарните ловни дружинки".
            Има и открити сигнали за такива случаи , но нищо не се случва повече.
            Кой от вас има факти и неоспорими доказателства срещу човека или друг бракониер?
            АКО има такива - подал ли е сигнал и ще свидетелства ли по евентуалното дело?
            Има ли и друг свидетел, защото един не е достатъчен?
            До доказване на виновността , човекът , макар бракониер си е невинен.
            Цялата статия и "пушилка" са си жълтини и клюки.
            Този на снимката може да изкара фактура, че е му е платено да позира за реклама СРЕЩУ бракониерите.
            Заради подобна възможност няма как да се повдигне дело без поне някаква възможност за присъда.
            Който много се възмущава - да събере доказателства и да свидетелства за да има смисъл една такава тема.
            Иначе всичко е въздух под налягане.

            Коментар


            • #7
              От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

              Питаш дали "бай Иван" ,който си пази вечер лозенцето да изкара два три бакъра вино ще свидетелства , че е видял районния прокурор пиян и съпроводен от двама горски назначени за кучета да трепе елени в близкия слънчоглед...А не не няма такова нещо..Това са гнусни инсинуации...Иначе бай Иван щеше да напише жалба до районния прокурор и да се съберат доказателствата...
              Последно редактирано от green; 17-11-12, 19:13.
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: Съдия отстрелва защитени птици. Няма да го накажат

                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                Спор няма жив дърдавец е(малко поумрял),даже на висулката има още един...Бий си човека наволя...и се обеснява в статията че е най големия ловец по Българските земи.
                Жив и здрав да е! За кокошка няма прошка.....няма закони!
                Знаеш как е на пилешкия кучетата вдигат нещо на 20 - 30 метра пред теб стреляш и каквото падне падне . Защитен защитен колко да е защитен щом е летял без бронежилетка
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X