Обява

Свий
Няма добавени обяви.

100 октана бензин и шевролет нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    представяте ли си,колко влакови композиции с цистерни ще трябва да влизат всеки ден в България и то Австрия,цената на горивото трябва да е не европейска ами антарктическа макар че не знам там колко е.Имам приятел преди Бургас,който ги добавя в цистерните на OMW

    Коментар


    • #17
      Преди време бях в системата на омв за малко и действително бензина октан 100 го карат директно от виена, австрия, спускат го по дунава със шлепове и им излиза супер евтин транспорт.Бензина е ОК,например карам си колата на газ, но на пълна инжекция, инжекторите се прецакват нещо и не работи добре, само 5-10 минути каране с октан 100 - и двигателя си оправя оборотите.Пробвал съм с 95 - не е същото.

      Коментар


      • #18
        Не знам какъв бензин продават , ама на петолъчката си налях от скъпата нафта! Колата се изуми !имам чувството че и налях зехтин - мошноста и падна драстично взе да се чуди дали да спре преди или след Сливен пълен ад !че си надрусах резервоара догоре!
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #19
          Churov

          Taka shte e, kato ne minavash prez Yambol .. da ti sipia az ot moita ... w chashkata ...
          Sorry za latinicata !!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #20
            внимавай какви ги приказваш , че ей къде е ямбола!
            сигурно имам още живи роднини там !
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #21
              Да ама отивам в Рила за уикенда
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X