Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велосипед за пътешествие.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Велосипед за пътешествие.....

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Дисагите са почти задължителни. Раницата на гърба, освен че уморява допълнително раменете и ръцете, измества центъра на тежестта нагоре и коства допълнителни усилия за равновесие. Особено при спускане със завои, може да се превърне в сериозно изпитание.
    П.П. за вас не знам, аз отивам да покарам.
    Браво Аз пък отивам да да се правя на механик, че онзи ден го поразхвърлях малко.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: Велосипед за пътешествие.....

      Аз пък току що се прибрах с един тестов Спешълайз, ама съм гроги и пия една бира.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Велосипед за пътешествие.....

        Вчера - София - Ярема - с. Овчарци - 2 часа и 48 мин. , нов личен рекорд
        Уазките ги повдигам само за загрявка

        Коментар


        • От: Велосипед за пътешествие.....

          Значи по пътя не се кара с постоянна скорост - от Сесртимо до Белмекен по баира средната ми скорост е 11 - 15 км/ч ама от Белмекен през Юндола надолу може да вдигна 80 км/ч в определени участъци

          В България редовно се правят бревети на 300 км дистанция и се взимат за 6 - 7 часа от победителите. И нали знаете че при дългосрочна стратегия за едномесечно каране се кара по един начин, а на едно дневно каране по друг.

          Ще се опитам да намеря календара от миналата година да ви покажа времената.

          Коментар


          • От: Велосипед за пътешествие.....

            Хора, стига сте вкарвали елементи с каране в група, състезания, сервизна кола на всяко колело, еднодневен напън и после седмица почивка... става дума за багаж, няколко дни, необходимостта да стигнеш до следващия хотел (бивак). В случая, скоростта на групата е скоростта на най- бавния. Абе, прочетете първия пост, поне, преди да пишете.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Велосипед за пътешествие.....

              Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
              Значи по пътя не се кара с постоянна скорост - от Сесртимо до Белмекен по баира средната ми скорост е 11 - 15 км/ч ама от Белмекен през Юндола надолу може да вдигна 80 км/ч в определени участъци

              В България редовно се правят бревети на 300 км дистанция и се взимат за 6 - 7 часа от победителите. И нали знаете че при дългосрочна стратегия за едномесечно каране се кара по един начин, а на едно дневно каране по друг.

              Ще се опитам да намеря календара от миналата година да ви покажа времената.
              Продължаваш да бъркаш различни понятия, като средна и максимална скорост. Както писах, рекордът на писта е малко над 56km за часа, а няма денивелация, вятър и има виражи, в които не губиш скорост. Най-малкият бревет Audax е 200km, като в тези мероприятия рядко се гони време и повечето финишират ок. 10-11 час. Единици слизат под 9 часа, защото идеята на това мероприятие е друга-не е състезание е велотуризъм без класиране. Има и по-дълги бревети, но там резонно скоростта не се вдига

              Коментар


              • От: Велосипед за пътешествие.....

                Колега, кажи какво избра или дай линк към пътеписа. Полезни ли бяха съветите или "по- добре да не я бях пускал тая тема..."?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Велосипед за пътешествие.....

                  С тази "машина" направих преди 2 седмици София-Приморско за 3 дни през Подбалканският. Първия спах в Калофер - 154км, втория в Ямбол - 142км, последния 125км. Средна скорост на движение през целият маршрут 17 км/ч. Пътувах по 11-12 часа на ден. Спуках гума, май от жегата, и ако нямах резервна и помпа щях да се отвися в полето. Почти нищо не съм ял, само течности. Клина с подложка спаси положението, че миналия път се протрих сериозно. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20062013881.jpg
Прегледи:1
Размер:200.1 КБ
ID:5498556
                  Honda XL600LM, 1987
                  Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                  Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                  Коментар


                  • От: Велосипед за пътешествие.....

                    Ето още един боец ! 28 цола капли,палцови команди,демонтирах излишните неща вече ! Тежи под 13 кг.със всичко,като махна нещата пак ще го тегля !

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rhdxlkAK9WWW75BtLK.jpg
Прегледи:1
Размер:30.7 КБ
ID:5502294

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jDFBHaHbHYyYVnuf (1).jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5502295Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOjUTph9yVTk4g0w (1).jpg
Прегледи:1
Размер:24.6 КБ
ID:5502296Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GjUsaRV3CWW32t6OzL.jpg
Прегледи:1
Размер:23.2 КБ
ID:5502297Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130716_183406.jpg
Прегледи:1
Размер:94.3 КБ
ID:5502298
                    Последно редактирано от Roninn; 16-07-13, 20:54.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Велосипед за пътешествие.....

                      Нещо темата замря.....! Още една бройка за големия син, че и без туй ми беше много широко на терасата.На черното ,ново алуминиево кормило,нова лапа норд фейс или нещо такова фейс норд май беше 80 кинта и много пазарлъци от моя страна На аполона веднага му бяха сменени гумите със сликове рубена !В момента има точно 5 велосипеда + един разглобен на терасата !Днес им сложих бандажна каучукова лента на вилката под веригата,ефекта е поразителен !

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1149480_631674350183890_1649490962_o.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5513574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130826_202012.jpg
Прегледи:1
Размер:120.9 КБ
ID:5513575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_Bachini_APOLON1.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5513576
                      Последно редактирано от Roninn; 26-08-13, 19:35.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Велосипед за пътешествие.....

                        Ето го и моя боец за сега правя по 40-50 км на ден, но се замислям за едно пътешествие в страната с пробег 70-90км на ден, щото вече не съм първа младост....
                        Прикачени файлове

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X