Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    Първоначално публикуван от Кирил Месечков Преглед на мнение
    Един френд ме насочи към този форум и веднага попадам на хубава инициатива от моя роден град. До тогава може и моят вранглер да е готов и да се включа. Не живея в момента в града, но можете ли да ме насочите къде в Стара Загора мога да закарам Джипа и да му се направят едно-друго, че където ми го правиха сега малко го окепазиха.Четохв заралийския форум и състезанието, дето говорят там същото ли е или друго?
    Същото
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #17
      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от Кирил Месечков Преглед на мнение
      Един френд ме насочи към този форум и веднага попадам на хубава инициатива от моя роден град. До тогава може и моят вранглер да е готов и да се включа. Не живея в момента в града, но можете ли да ме насочите къде в Стара Загора мога да закарам Джипа и да му се направят едно-друго, че където ми го правиха сега малко го окепазиха.Четохв заралийския форум и състезанието, дето говорят там същото ли е или друго?
      Джипа може да го докараш да го оправим в клубния сервиз,ако обещаеш да присъстваш на мероприятието в началото на Февруари,носи бира .
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #18
        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Хубаво. Само да ми кажете къде е, че ще се връщам някъде декември.

        Коментар


        • #19
          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Аз пък гласувах за състезание.
          По ме кефи два дни траял, ама за да е по-умерено-нека да е трофи+траял.
          Нищо не пречи на несъстезателите да се разходят по трасето по пътната книга след последния състезател. За целта трофито не бива да е много дълго-50-60 км са достатъчни. Ако се слагат екстреми нека да могат да се заобикалят от разходкаджиите за да не си чупят насила джиповете.
          За траяла те могата да са публика или асистенция на някой от състезателите. Имате възможност да въвлечете по някакъв начин тези които не искат да си джаскат джиповете да участват под някаква форма в траяла.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Аз пък гласувах за състезание.
            По ме кефи два дни траял, ама за да е по-умерено-нека да е трофи+траял.
            Нищо не пречи на несъстезателите да се разходят по трасето по пътната книга след последния състезател. За целта трофито не бива да е много дълго-50-60 км са достатъчни. Ако се слагат екстреми нека да могат да се заобикалят от разходкаджиите за да не си чупят насила джиповете.
            За траяла те могата да са публика или асистенция на някой от състезателите. Имате възможност да въвлечете по някакъв начин тези които не искат да си джаскат джиповете да участват под някаква форма в траяла.
            Коле,ако не мине вота,за теб ще изготвя специално индивидуално трасе,ти го заслужаваш .За сега разходкаджиите наделяват,ама не можем да ги виним,кой от вас не е минал по този път...
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #21
              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Ако имам здрава витара и малко пари свободни-задължително ще дойда.
              С вас купонът е велик
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Белов ,що не сложи разходка с барбекю (като миналата година ) и траял .Миналата година без да искаме стана барбекюто и се получи добре ,докато не свърши материала никой не се прибра в хотела, имаше бой със снежни топки ,дърпане на джипки за шоу. ето и една незабравима снимка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:398769_375716219110308_339616426_n[1].jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5425678
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #23
                  От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                  Белов ,що не сложи разходка с барбекю (като миналата година ) и траял .Миналата година без да искаме стана барбекюто и се получи добре ,докато не свърши материала никой не се прибра в хотела, имаше бой със снежни топки ,дърпане на джипки за шоу. ето и една незабравима снимка [ATTACH=CONFIG]514584[/ATTACH]
                  В тази снимка долавям продуктово позициониране
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #24
                    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Чудно,няма по добри моменти от инпровизираните,но трябва да има и планирани,а покрай тях ще се вмъква по нещо при възможност за това.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      Бела,предвиди примерно 3 часа за барбекю по обяд и готово
                      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                      "Mud Angels" Stara Zagora

                      Коментар


                      • #26
                        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                        Бела,предвиди примерно 3 часа за барбекю по обяд и готово
                        Дрямка след това обедна няма ли да има?Не ги решавам сам нещата,ще мислим какво и как според метероологичната обстановка,а и разходката най вероятно ще е в два класа,и някъде ако има възможност да се пресекат,там ще има и възможност за подобно "свинско" отклонение с малък престой.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Коле,ако не мине вота,за теб ще изготвя специално индивидуално трасе,ти го заслужаваш .За сега разходкаджиите наделяват,ама не можем да ги виним,кой от вас не е минал по този път...
                          Нормално е да е така. Зрителите винаги трябва да бъдат повече от състезателите. Тогава именно става най-готино състезание.
                          Първи ден-състезание с барбекю.
                          Втори ден- траял с барбекю.. примерно там на реката.
                          А за минаването по пътя от разходкаджия към състезател - вече толкова години идвам на тези срещи и още не съм се обърнал на състезател, просто защото съм барбекю-разходкаджия.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            Дрямка след това обедна няма ли да има?Не ги решавам сам нещата,ще мислим какво и как според метероологичната обстановка,а и разходката най вероятно ще е в два класа,и някъде ако има възможност да се пресекат,там ще има и възможност за подобно "свинско" отклонение с малък престой.

                            С поред мен, свинското отклонение трябва да е с по голям престой ,все пак се събираме да се видим и повеселим а не да се състзаваме .Не искам мнението ми да се взима под внимание!

                            пп А то и заглавието говори ,,Национална среща"
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Белов ,що не сложи разходка с барбекю (като миналата година ) и траял .Миналата година без да искаме стана барбекюто и се получи добре ,докато не свърши материала никой не се прибра в хотела, имаше бой със снежни топки ,дърпане на джипки за шоу. ето и една незабравима снимка [ATTACH=CONFIG]514584[/ATTACH]
                              Уважаеми колеги,тази снимка е със запазени авторски права,които се държат от Гаргата и от мен.Моля не злоупотребявайте!На събора догодина ще си събираме хонорарите.Поздрави и до скоро!
                              п.п.Коментарите по организацията са на друго място.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • #30
                                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                                Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                                Уважаеми колеги,тази снимка е със запазени авторски права,които се държат от Гаргата и от мен.Моля не злоупотребявайте!На събора догодина ще си събираме хонорарите.Поздрави и до скоро!
                                п.п.Коментарите по организацията са на друго място.

                                Ще имаш да взимаш ,аз съм опълномощен .Поздрави!
                                Последно редактирано от jimito; 20-11-12, 16:13.
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X