Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за жило за съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за жило за съединител

    Скъсах го значи на хондата жилото на съединителя.Та въпроса ми е на княжево ли е единсвеното място дето правят жила или мога отнякъде другаде да си взема....шото съм сменял там за газ жило ама нещо се късаше пак та си мислех да не би да има по качествени жила отнякъде където мога да си взема
    Мерси предварително

    Хонда XR250 e моторетката не че има значение ама знам ли
    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

  • #2
    Виж в магазин "Ендуро" на Пиротска

    Коментар


    • #3
      А между другото, какво ще кажеш за този мотор, че един приятел мисли да купува?

      Коментар


      • #4
        Мерси ще проверя там....ми за мен мотора си е супер...имам предвид аз не съм състезател все пак и затова като мощност ми е много добре според мен е важно мотора да на надвишава възможностите ти...иначе стават повечко грешки....кефя му се можеше да е маалко по твърд ( нагласил съм му задния амортисьор уж на най твърдото) абе супер е тва ми беше стара мечта така че съм пристрастен
        [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

        Коментар


        • #5
          ако искаш ще ти го поръчам тва жило
          щте ти кажа колко струва утре ако те интересува
          малко ще го почакаш ама поне после ще имаш свестно жило а тва дето сега си го направиш щте ти е за резерва
          аз ползвам жила на моушън про не са скъпи а шампионите в щатите карат с такива

          Коментар


          • #6
            Аз се обадих в бултрако миналата седмица.....40 лева струва жилото ...2-3 седмици се чака....аз мисля да си поръчвам...обаче попитай да видим твоята оферта...предпочитам наистина да си взема ново с кожух със всичко
            [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

            Коментар


            • #7
              то и тва ще излезе сигурно към 40лв или може 30
              тая вечер ще проверя
              но взимаи оригиналното хонда щом така са ти казали и тва е
              наи добре ще направиш

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за жило за съединител

                Някой да знае къде в София мога да си купя, така по-дебеличко жило за съединител оригиналното ми се скъса... сложих по-тънко за колело и то се скъса...
                KTM Fen

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за жило за съединител

                  Ако искаш да го ремонтираш , има няколко важни условия. Новото жило трябва да е със същия диаметър /има един магазин на пл. Възраждане имат всякакви диаметри и продават на метър/. Ползвай си стария кожух /ако на него има тефлоново покритие отвътре/. Почисти кожуха добре с някакъв разтворител отвътре. На пиротска в магазин Ендуро /и на други места/ продават накрайници с винтче, мери купувай сглабяй и карай.

                  Още един съвет , ако има възможност в някой от двата края си остави резерва на жилото и си остави по мотора резервен накрайник, щото цялата тази процедура оправя нещата, но по никакъв начин не можеш да постигнеш надеждността и гладката работа на оригинално марково жило.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за жило за съединител

                    Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                    Ако искаш да го ремонтираш , има няколко важни условия. Новото жило трябва да е със същия диаметър /има един магазин на пл. Възраждане имат всякакви диаметри и продават на метър/. Ползвай си стария кожух /ако на него има тефлоново покритие отвътре/. Почисти кожуха добре с някакъв разтворител отвътре. На пиротска в магазин Ендуро /и на други места/ продават накрайници с винтче, мери купувай сглабяй и карай.

                    Още един съвет , ако има възможност в някой от двата края си остави резерва на жилото и си остави по мотора резервен накрайник, щото цялата тази процедура оправя нещата, но по никакъв начин не можеш да постигнеш надеждността и гладката работа на оригинално марково жило.
                    Попринцип винаги имам в мене буренца (накрайници с винтче), имах две, но ги изгубих някъде. Оригиналното ми жило лятото беше тръгнало да се закъсва горе при дръжката. Отрязах оригиналния накрайник, раздвижих... уж почистих кожуха и сложих буренце. То изкара до преди една седмица. Мислех, че ще искара много по-малко но уви жилото си беше дебело и винчето на буренцето трудно може да го пречупи. Жилото вече беше късо да се слагат други накрайници! Временно сложих тънкото жило, то издържа няма и ден.
                    Сега имам една идея как ще го направя да искара повече... ще отида до магазина, който ми спомена, предполагам, че там ще намеря това което търси... и като го направя ще пиша. Мерси за отговора!

                    П.П. Чувал съм, че кожуха на жилото се чистело със самото жило, като старото скъсано жило се разплете малко в единия край, а за другия се хване с бормашина, тя се пуска само в посока на развиване.. мисля. Вие как си чистите брониите?
                    Последно редактирано от Daniel Gyorev; 14-12-08, 12:10.
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за жило за съединител

                      Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                      има един магазин на пл. Възраждане имат всякакви диаметри и продават на метър.
                      Ще може ли само да ми кажеш точния адрес или поне нещо по което да се ориентирам!?
                      KTM Fen

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за жило за съединител

                        много близо до ъгъла с бул. Хр Ботев - до него имаше магазин за риболовни принадлежности.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за жило за съединител

                          Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                          много близо до ъгъла с бул. Хр Ботев - до него имаше магазин за риболовни принадлежности.
                          Мерси! Тия дена ще ходя да си взема от там малко жило и буренца ако има за резерва.
                          Иначе, вчера си занесох жилото в Княжево да ми го правят (стотина метра по-нагоре от последната спирка на трн. номер 5. Там ремонтират всякакви жила; ел. стъкла на коли и др.). Днес си го взех... изглежда ми много добре направено също както оригиналното. Предварително казах на момчето да ми изчисти и смаже бронята, сега жилото се плъзга без никакви усилия, никога не е било така . Сега се моля само да съм улучил дължината на жилото и всичко ще е ОК. Петък го слагам, надявам да излезе здраво!
                          Ако някой иска точни кординати на работилничката дето правят жилата, да пита ще обясна по-подробно.
                          KTM Fen

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за жило за съединител

                            www.mikrondocev.com

                            Много са добри, само с жила и механизми за прозорци се занимават и с куриери работят и т.н. в сайта им си пише.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X