Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се строи път

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Как се строи път

    от два дни се опитвам да се свържа с Дюпонт - никой не дига в бг офиса. За пореден път се убеждавам, че в бг нещата стават по друг начин...

    Коментар


    • #92
      От: Как се строи път

      Първоначално публикуван от xorred Преглед на мнение
      от два дни се опитвам да се свържа с Дюпонт - никой не дига в бг офиса. За пореден път се убеждавам, че в бг нещата стават по друг начин...
      Не се кахъри, не е само тук. От FUJI ELECTRIC Германия чаках 3 седмици оферта за един контактор. Отговориха ми да питам във филиала във Франция, те се занимавали с тази продуктова група. Е, отсвирих ги.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #93
        От: Как се строи път

        В шок съм. Вижте това: https://www.youtube.com/watch?v=GdKbbhQWl3s Гениално просто. Направо... смятам, че вероятността именно така да си направя пътя, става МНОГО голяма.

        Коментар


        • #94
          От: Как се строи път

          Такъв път с гуми съм виждал в една кариера за чакъл преди доста години, но не съм ги питал кога е правен. Сигурно по соц-а още.
          Сега обаче гумите се водят отпадъци. Влагането им на такива места (законно) е крайно проблематично.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #95
            От: Как се строи път

            Ако бъдат обработени по гореописания във видеото начин, вече са продукт, а не отпадък. Кой би се заял, особено, ако не се виждат?

            Коментар


            • #96
              От: Как се строи път

              Зависи къде се случва всичко. При пътищата всичко е точно регламентирано-слоеве, фракции, дори какъв точно вид чакъл се слага.
              Освен това гуми....рискуваш мангалите да ги изкопаят за огрев.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X