Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес г или Роувър дефендър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мерцедес г или Роувър дефендър

    За Гто ти го дава,много зор трябва да му дадеш на това Г за да гори 25,то горкото душа няма,но пък по тая причина мотора е ВЕЧЕН
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Мерцедес г или Роувър дефендър

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Тенев ,когато някой ползва колата по предназначение едва ли го интересува как е закачен моста..

      ...
      Русев, ако се ползва по предназначение диф-ендъра, а то е да се ремонтира, то скоро ще се разбере начина на свързването на моста към рамата.
      Та както отбелязах това е предимство.
      Срещу това обаче седи най-здравата концепция по подразбиране. Г-то! Както и факта, че от началото си на производство, стандарта и взаимозаменяемоста на елементи и цели дори агрегати е налице.
      Любимия лаф на пичовете от гранична полиция тук по морето е да се оплакват и кълнат ровър-проклетията.
      Мхого гори, много се чупи и е за поддръжка само в сервиз на ровър, защото са с удължена гаранция, а тя покрива само смяна на цялата кола ако се счупи "правилно".
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        От: Мерцедес г или Роувър дефендър

        Скоро не съм чел по-приятно четиво. Тенев, Русев, не спирайте! Знам, че можете още!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: Мерцедес г или Роувър дефендър

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Скоро не съм чел по-приятно четиво. Тенев, Русев, не спирайте! Знам, че можете още!
          И аз се забавлявам прекрасно . Има нужда от такива теми за сплотяване на колектива.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #20
            От: Мерцедес г или Роувър дефендър

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            И аз се забавлявам прекрасно . Има нужда от такива теми за сплотяване на колектива.
            То такива теми има, но не са такова ниво. Тука лъха професионализъм...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #21
              От: Мерцедес г или Роувър дефендър

              Карал съм Г300 88к.с и че е здрав тоя мотор е ясно,че харчи сравнително малко и почти всичко което му сипеш пак съм съгласен,ама направо ми идваше да звънна на отчето да му пречете и да почива в мир.Мен лично това ме отказа от покупка на конкретен екземпляр.Поздрави!
              Борис 0888 999 едно едно9
              PATROL Y260 RB30S

              Коментар


              • #22
                От: Мерцедес г или Роувър дефендър

                колеги ако някой може да ми даде конкретни стойности от разхода на гориво на дизелите на дефендър и на г-клас ще сам ви благодарен......иначе общи приказки досте изчетох затова и пуснах тази тема в началото......ако са в ред разбира се и няма проблеми с разпръсквачи и тем подобни.....

                Коментар


                • #23
                  От: Мерцедес г или Роувър дефендър

                  Дефендър 110 /200тди/ съм имал мой, а Мерцедес Г съм имал служебени два с 3 литровия и 3,5. В момента имам 3 литровия на 123-ка. Предимаствата при Дефа според мен са по-ниския разход /от 8,5 нагоре/, по-добрите ходове и вътршното пространство което според мен по-лесно си го пригаждаш за твоите цели. Частите са по-евтини от Г-то но затова пък и винаги има по някое дребно проблемче. Потръгва по-добре от Г-то /лично мнение, при това с кални гуми/, но пък е доста шумен. При доста играчка и регулиране на вратите може и да не духа вътре Загрява бавно и парното идва горещо след 10ина км. Единственото нещо което така и не успях да му направя като хората беше раздатката, която отваряше едно причукване няколко хиляди км след оправянето и. А за Г-то /3/ гореше над 12-13 /карал съм го много натоварен със снимачна техника/ вътре е по-тихо изолацията е по-добра. Седиш си като бял човек на седалката без да се буташ в стъклото, доста бързо загрява и има парно. Моя извод е, че ако е кола за фън и кеф пак бих си взел Деф, има някак си много готин дух - от тия неща които не се обясняват и нямат логика. Но ако имаш парите за хубаво Г, не го мисли за мен е по-добрия избор. Няма я тази умора при по-продължително каране, което е от огромно значение при работа. Успех в намирането на правилната джипка!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X