Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газови инжекции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • газови инжекции

    Здравейте!!
    Нов съм - отскоро имам Фронти В 2.2 Екотек ДБ 2000 г.
    Бих искал да помоля за отзиви за газов инжекцион BSM Вега 2!! Може би ще я газирам със същия. Доколкото знам доскоро са били CarGaz, но след някакви продажби сега са само с Вега. Водят ги нисък клас, но имам 3-4 добри мнения: едно на търговец на ГИ и двама познати с Рено Лагуна. Две от собственици не са достатъчни за меродавност.
    Моля за вашите мнения за надежност и проблеми?!?

  • #2
    От: газови инжекции

    Карам мерцедес 240 ц,с такъв,монтиран при момчетата от Паулър газ,и съм много доволен,колата е 6-цилиндрова 170кс.С две думи ,уцелих на майстори,ако не записука зумера когато свърши газта,не мога да разбера на какво карам.Е има едни лампички за газта но иначе не можеш да усетиш разлика.

    Коментар


    • #3
      От: газови инжекции

      И двете ми Фронтери са с газов инжекцион ФОБОС 1. От 15 години в сервиза ми монтираме газови уредби, за да монтирам на моите коли ФОБОС 1 значи говорим за качествен и надежден газов ижекцион.

      Коментар


      • #4
        От: газови инжекции

        Аз съм с КарГаз на Маверик 17000 км , на Вектра Б 35000км и не мога да се оплача.Компа(на колата го смениха още на първата седмица даде дефект),бутилката и изпарителя са български ,сондата турска, италиански бързи дюзи.Можеш разбира се да си избереш комплектовка.Имат по малко опции за настройки от по скъпият и прехвален Фобос (според мен може би за това не са капризни като него имам и опит и наблюдения)Другото по важно е цената 850лв ,има и по нисък клас 770лв. + 24 мес. или 50000 км гаранция.Успех с избора.
        Напиши от къде си може да те орентират колегите по добре.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X