Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

    Колеги, търсих и не можах да намеря, интересува ме ком за раздатка от текезесарка, който се монтира от задната страна! Ако някой го е правил и може да даде чертеж, мисля, че ще е полезно на много хора!
    Или ако може да се купи отнякъде, намерих това http://www.drive2.ru/cars/gaz/69/69/...ournal/118990/, но не съм добър в поръчките и в руския език!
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

    Ако темата не е в подходящия раздел или има вече подобна тема, нека модераторите се погрижат!

    Коментар


    • #3
      От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

      За това чудо забрави, никой няма да ти го продаде, че ще влезе в затвора.
      Щатната е една гърбица, която се завинтва отгоре на РК, и вала и излиза назад, но много високо, вътре в кабината. Уазовата - също, но е правоъгълна.
      Не знам колко години вече не намирам и да я разгледам със шублера.

      Коментар


      • #4
        От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

        Някой правил ли го е това упражнение? КОМ-а става ли точно на мястото на капачката/с червената стрелка/ на РК на ГАЗ-69? Предполагам и вала 3 трябва да се преправя.

        РК БТР60 дясна.doc
        PK GAZ 69.doc
        Последно редактирано от TONI 1977; 20-10-12, 15:41. Причина: разделяне

        Коментар


        • #5
          От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

          За продаване - ще го продадат... Няма да го пуснат през митницата в Русия като стока с двойно предназначение....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

            И аз от много време тръся но не намирам, интересно е колко ли ше струва да се изработи, чертеж предполагам може да се намери ?
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • #7
              От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

              Имам,но не мога да качвам снимки,утре ще накарам децата да пробват,но от самия КОМ,няма да разбереш нищо щото е затворен,и освен това е самоделен.

              Коментар


              • #8
                От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                Добре де, опитай се да обясниш с думи. Който има техническо мислене и има интерес-ще те разбере.
                Мисля, че имам и двете. Поне интерес имам със сигурност.

                Това не прави снимките излишни.
                Ако искаш-да ти обясня как става със снимките. Дай телефон на лично да си поговорим.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                  Ще чакаме чертеж!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                    Естествено че няма, да не са луди.
                    Чертежи и технологическа документация има Моралес. Заради някакви кресльовци спря да идва тука. Какво да му обещая, та да ги покаже?
                    Прочее, това наистина е пазарлък, не моя шега. Цената не е бира, и май изобщо не е пари.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                      Споделям снимки, които съм събрал по темата:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_15642.jpg
Прегледи:1
Размер:62.8 КБ
ID:5418797Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_18271.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5418798Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_32156.jpg
Прегледи:1
Размер:60.3 КБ
ID:5418799Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_43448.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5418800Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_44819.jpg
Прегледи:1
Размер:79.1 КБ
ID:5418801Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_10210_17694_53378.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5418802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:i.jpg
Прегледи:2
Размер:142.2 КБ
ID:5418803Натиснете снимката за да я уголемите

Име:korobka otbora moshn-3.jpg
Прегледи:4
Размер:53.4 КБ
ID:5418804Натиснете снимката за да я уголемите

Име:korobka otbora moshn-4.jpg
Прегледи:3
Размер:42.6 КБ
ID:5418805Натиснете снимката за да я уголемите

Име:korobka otbora moshn-5.jpg
Прегледи:3
Размер:23.6 КБ
ID:5418806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kororbka otbora moshnosti-1.jpg
Прегледи:3
Размер:47.5 КБ
ID:5418807Натиснете снимката за да я уголемите

Име:y.jpg
Прегледи:2
Размер:172.2 КБ
ID:5418808
                      Газ 69 2.4i
                      Густо майна, пътят свърши !!!
                      GSM: О895 7О6О59

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Естествено че няма, да не са луди.
                        Чертежи и технологическа документация има Моралес. Заради някакви кресльовци спря да идва тука. Какво да му обещая, та да ги покаже?
                        Прочее, това наистина е пазарлък, не моя шега. Цената не е бира, и май изобщо не е пари.
                        Мисля че целта на форума е да си помагаме, всеки решава сам за себе си, ако някой сподели инфо с нас ще му бъдем благодарни!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                          Подозирам, че условията на човека че бъдат разни изкудкудякали старци да спрат да казват че руснаците са безумци. Както и да прекратят поне част от публичната си дейност. Подозирам, че аз ще настоявам и да се извинят. Подходящо.
                          Мога да обясня позицията си, няма нищо общо с руснаците, не съм и посредник. С агресивната глупост - има.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                            Обичам ПримаДонни с поведение на кварталния изнудвач и с емоционалния профил на пет годишно обижено дете... Най-вече ако са от мъжкия пол и в предпенсионната възраст.

                            На темата: това преди всичко е технически форум. Ако Моралес иска уважение - да го заслужи тук именно в техническата част. Но това заслужено уважение не означава,че автоматически ще се зачита като единственно вярно мнението му по политически и социални въпроси, и че всички ВЕДНАГА ще обикнат майката Русия и нейното моментно политическо ръководство... Отделен въпрос, че нетехническата част от форума може просто да я подминава.
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                              Колеги писах на човека на лично и ми отговори, че има чертеж само за уаз, написах му че съм пуснал тема, мисля че трябва да продължим по темата!
                              Кой с каквото може и иска да помага!
                              Поздрави на всички!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X