Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

    Здравейте колеги, има ли тунинг чипове за автоматика?
    Много съм доволен от сорентото , но определено има нужда от малко мощност.

  • #2
    От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

    Колега,нещо въпроса ти не е съвсем коректно зададен и по-точно : има ли тунинг чипове за автоматика? Ако питаш дали има чип-тунинг за повишаване мощността на двигателя - да, естествено. Напиши в Гугъл чип тунинг и излизат мноооого оферти.А второто - дали искаш да подобриш работата на автоматика чрез добавен чип??? е нещо, за което не съм чувал.
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • #3
      От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

      Знам, че има чип - тунинг за повишаване мощността на двигателя и точно за такъв питам.Но четох някъде, (докато се рових в Гугъл относно този въпрос) че има само за ръчната скоростна кутия и няма за автоматичната.Надявам се сега да съм синтезирал въпроса си.

      Коментар


      • #4
        От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

        Кажи откъде си, за да можем да те насочим към фирмите/сервизите занимаващи се с чип тунинг в твоя град.

        Коментар


        • #5
          От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

          Велико Търново

          Коментар


          • #6
            От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

            Да изтупам темата.
            Препоръчайте читав сервиз в София за чипиране.
            Соренто 140 коня автомат.
            Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


            • #7
              От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

              Смени основни и биелни лагери (шлайф на вала), сегменти, гумички, нова маслена помпа, напасване на клапаните. Изолирай двата балансиращи вала и колата става много по-мощна. От опит го казвам. Иначе всички други чип-тунинги не се усещат като мощност и не е много сигурно след 5-600 км. дали няма да смениш това, което написах по-горе. Излиза около 3000лв, с хубави части. Успех.

              Коментар


              • #8
                От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

                Звучи добре, но разход от 3000 лв. за кола на стойност 4-5000 не ми се струва удачен.
                Ако чипирането е толкова рисково, по-скоро ще си остана в заводски вид.
                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                Коментар


                • #9
                  От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

                  Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                  Звучи добре, но разход от 3000 лв. за кола на стойност 4-5000 не ми се струва удачен.
                  Ако чипирането е толкова рисково, по-скоро ще си остана в заводски вид.
                  Adlerauto , човека е професионалист, 300лв. видях, че е за кията.
                  8)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

                    Благодаря, не е точно в София, но не е и далеч.
                    Предполагам става в рамките на деня, иначе няма как да оставя колата в Годеч
                    Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

                      Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                      Благодаря, не е точно в София, но не е и далеч.
                      Предполагам става в рамките на деня, иначе няма как да оставя колата в Годеч
                      Да, на едната кола ми сваля компютъра и стана за 3 часа, а другата без сваляне по бързо.
                      8)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Киа Соренто 2.5 автоматик - тунинг чип.

                        Да вметна, че ако е читав чипа при този слон Киака има добра разлика в осещането преди и след, но трябва много да се внимава с задницата. Аз се въртях няколко пъти и е чудо отърваването ми без никакви проблеми.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X