Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение
    ... Подозирам, че тези емблематични самотелит хич няма да бъдат нови, а леко ползвани...
    При условие , че в официалните сайтове на Ф-16 и Локхиит Мартин се споменава за начало на доставки 2023 и то за Бахрейн и при факта, че заводите са в процес на местене и строеж. И ако ни го доставят около 2021. Този споменат от теб вариант не е лишен от логика. Да натъпчат , складираните в Аризона/ако не се лъжа/ с оборудване за Блок 70/72. Има логика. Парите са силен мотив.

    Лек!
    Последно редактирано от petyo413; 17-01-19, 08:59.

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Еми не случайно съм ти дал и линк, където пише какво означава, конкретно в случая със самолетен резервоар. Или имаш затруднения и с английския?
      Не ми е майчин. Доста съм го ползвал. Но да ми уточниш на български какво е значението на думата конформен.

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
        Но да ми уточниш на български какво е значението на думата конформен.
        Конформен идва от конформизъм. Какво е конформизъм можеш ли сам да си намериш, или пак да давам линкче?

        Употребата му като като свойство на нещо (тоест в изречение като прилагателно) - човек, резервоар, машина, електроника, софтуер и каквото друго се сетиш, се тълкува в конкретния контекст, а не отделно.

        До сега беше смешно, вече става трагикомично.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          До сега беше смешно, вече става трагикомично.
          Човекът е специалист по резервоарите, не по конформизЪма!
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Не че нещо, ама това има ли нещо общо с темата?
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Има - глупост, като сделката!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Не че нещо, ама това има ли нещо общо с темата?
                Към F16 има - имат такива резервоари, ако си ги поръчаме като гърците и някои други например.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Не че нещо, ама това има ли нещо общо с темата?
                  Има. И с една друга (я, не била заключена ) тема.
                  Твърдо поддържам, че неграмотник не може да бъде специалист по каквото и да било. Най-много някакъв сръчко, дето буО с чуко и връзва с телО.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Към F16 има - имат такива резервоари, ако си ги поръчаме като гърците и някои други например.
                    Добре - лошо няма... Но въпросът има няколко аспекта...
                    1. Има ли нужда от такива резервоари при ежедневната употреба, и очакват ли се постоянни дълги преходи (защото там е единственото преимущество на тези резервоари, които са малко по-ефективни аеродинамично, но се монтират/демонтират трудно/бавно)...
                    2. Има ли реално преимущество на тези резервоари пред 'конкуренцията им'?
                    Защото наблягането 'че имат' такива резервоари малко ми прилича на рекламата 'колата има синя лампичка на плафона' - ами хубаво, ама какво от това...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Има. И с една друга (я, не била заключена ) тема.
                      Твърдо поддържам, че неграмотник не може да бъде специалист по каквото и да било. .
                      Което ама съвсем не е вярно. Ако знаеш Айнщайн как е писал и какви грешки е правил, сигурно ще го нарочиш за неграмотно цигане от Факултето. Имам шефове във фирмата, които също правят доста грешки, ма гледам никой не се е засилил да ги уволнява. Па за колегите от IT да не говорим, ама и те са си перфектни с кампютрите.
                      Виж, учителката ми по български, по дифолт си пишеше без грешки и си беше грамотна, ама се пенсионира със скромна учителска пенсия.
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Тя вече е двойна . Турция може ние не . Виж какъв цирк стана при положение че шведите нямат нищо общо с Русия . Ердоган има зад гърба си достатъчно силна държава за да се озъби на всеки въпреки че от много години се водеха за кажи речи най близкия съюзник на щатите . Те могат да си позволят да си купуват това което преценят че им е изгодно а не това което им наложат .
                        Единствената причина Турция да може, а ние не, са пари. Какъв би бил проблемът ние да си купим и Грипен, и Ф-16 (та и още някакви, или пък по-повече от същите), ако можем да си ги платим. Но понеже не можем, ще купим само по-доброто и именно в осем бройки.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          На мен ми е интересно по време на война 10 самолета 5 години ли се правят.
                          Тия май не могат да ни вземат парите.

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Не можем щото Ч. и сие не искат да дават пари за военен бюджет. Но пък реват за армията по соца, като удобно забравят какъв процент от държавния бюджет отиваше за откровени съвеЦки боклуци.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Конформен идва от конформизъм. Какво е конформизъм можеш ли сам да си намериш, или пак да давам линкче?

                              Употребата му като като свойство на нещо (тоест в изречение като прилагателно) - човек, резервоар, машина, електроника, софтуер и каквото друго се сетиш, се тълкува в конкретния контекст, а не отделно.

                              До сега беше смешно, вече става трагикомично.
                              Наистина са трагикомични.

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                                Което ама съвсем не е вярно. Ако знаеш Айнщайн как е писал и какви грешки е правил, сигурно ще го нарочиш за неграмотно цигане от Факултето. Имам шефове във фирмата, които също правят доста грешки, ма гледам никой не се е засилил да ги уволнява. Па за колегите от IT да не говорим, ама и те са си перфектни с кампютрите.
                                Виж, учителката ми по български, по дифолт си пишеше без грешки и си беше грамотна, ама се пенсионира със скромна учителска пенсия.
                                това за Айнщайн (и още 1001 гения по избор) е стара партенка, разпространявана от неграмотници.
                                А назначените на шуробаджанашки принцип шефове - там нещата са ясни.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X