Обява

Свий
Няма добавени обяви.

6th Serbian Trophy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 6th Serbian Trophy

    Предварителна обява:

    Ще се проведе на шестия Serbian Trophy, на Копаоник в периода 23.11.-25.11.2012.

    Ще има три класа: Hard, Soft и Turist.

    Планирайте времето си, след това допълнителна информация ..

    Офроуд екип Srbija4x4

  • #2
    От: 6th Serbian Trophy

    Тук ли ?

    Няма ли да има сняг по това време ?

    Имам желание да бъда, като зрител .
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      От: 6th Serbian Trophy

      http://en.wikipedia.org/wiki/Kopaonik

      Снегът може да бъде и да не бъде.

      Следвайте тази тема, ако се интересувате от участие. потенциалната публика е най-добре да участват в Tursit клас.

      Коментар


      • #4
        От: 6th Serbian Trophy

        Екип "Srbija 4x4" е отдавна на планината Копаоник.Голяма част от маршрута е завършена.Днес, няколко джипа са отишли​​, за да помогнат.

        Неофициално, в петък, трасе е с дължина около 35 км. В събота, около 65 км. В неделя, "trial", с много каменни бариери. Маршрутът е трудна и изисква много внимание от страна на участниците и техники. Кара се през гората, далеч от цивилизацията. Добри гуми, лебедки, дълги колани,... Голяма разлика във височината. Общо, толкова повече проблеми ще бъдат на пистата, но на специални етапи.

        През този период, дълбок сняг е рядкост.Вероятно е да бъде по маршрута сняг, дъжд и много слънце. най-големият проблем може да бъде мъгла през нощта.

        Моля, обърнете внимание, това са неофициални информацияи. Около 1 ноември ще бъдат публикувани тук и нeкаква официална информация от организаторите.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10447_4881797928144_2027867339_n.jpg
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5419647Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22625_4881801888243_1524488034_n.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5419648Натиснете снимката за да я уголемите

Име:391698_4872825623842_1383605463_n.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5419649

        Коментар


        • #5
          От: 6th Serbian Trophy

          Интересна информация.

          Всяка година по това време ли се провежда състезанието?

          За тази година не сме подготвени, но ми се иска от известно време да пробвам и някое сръбско трасе и ще си го включа в програмата за догодина.

          Понеже писа, че публиката е по добре да е в клас турист, колко подготвена машина ще трябва за този клас, да се организираме да дойдем като публика?

          Коментар


          • #6
            От: 6th Serbian Trophy

            Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
            Интересна информация.

            Всяка година по това време ли се провежда състезанието?

            За тази година не сме подготвени, но ми се иска от известно време да пробвам и някое сръбско трасе и ще си го включа в програмата за догодина.

            Понеже писа, че публиката е по добре да е в клас турист, колко подготвена машина ще трябва за този клас, да се организираме да дойдем като публика?
            По традиция първата седмица на декември.Тази година за първи път в Копаоник, както и датата е преместена напред. Първите три години, се състезаваха около град Tопола.През следващите две години около селото Бабe, близо до Белград.

            За "туристически" клас може да се използва и стандартен джип, с малко по-добри гуми.

            Потърсете "Serbian trophy" на Youtube...

            Коментар


            • #7
              От: 6th Serbian Trophy

              Регистрацията за състезанието е отворена!
              Всички детайли могат да бъдат намерени тук: http://www.srbija4x4.com/modules/new...d=2670&forum=4
              Ако някой се интересува, и не можете да разберете какво е написано в сръбския език, можете да задавате въпроси тук, и аз ще се опитам да обясня.

              Коментар


              • #8
                От: 6th Serbian Trophy

                Аз ще отида да гледам, незнам дали ще участвам в клас Турист, на място ще преценя дали с Галопера да се пуснем. Саша, как да направя заявка за 2-ма човека, ще дойдем в петък.

                За клас Турист, пак ли се кара по пътна книга, видях на клиповете, че една групичка се придвижваше в колона от екстрем на екстрем.

                Вече се ориентирах и даже пуснах заявка на Боске
                Последно редактирано от Стоян Францов; 30-10-12, 08:49.

                Коментар


                • #9
                  От: 6th Serbian Trophy

                  Клас "турист" има пътна книга за тяхната ориентация.Тя също има водач, който води колоната на интересни места.Стандардни 4x4 автомобил могат да участват, без да се страхува.Дори няма място да се почеше колата.Единственото изискване е да имат най-малко зимни гуми.

                  Нещо много важно, ако сте решили да пътуват до Копаоник.Има няколко начина да отида до там.Най-бързият и най-сигурният начин (по-специално за превозни средства с ремаркета) е София-Ниш-(магистрала за Белград)-Појате-Крушевац-Брус-Копаоник. Например, като този: http://maps.google.rs/maps?f=q&sourc...e=UTF8&t=m&z=9

                  Коментар


                  • #10
                    От: 6th Serbian Trophy

                    Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                    Клас "турист" има пътна книга за тяхната ориентация.Тя също има водач, който води колоната на интересни места.Стандардни 4x4 автомобил могат да участват, без да се страхува.Дори няма място да се почеше колата.Единственото изискване е да имат най-малко зимни гуми.

                    Нещо много важно, ако сте решили да пътуват до Копаоник.Има няколко начина да отида до там.Най-бързият и най-сигурният начин (по-специално за превозни средства с ремаркета) е София-Ниш-(магистрала за Белград)-Појате-Крушевац-Брус-Копаоник. Например, като този: http://maps.google.rs/maps?f=q&sourc...e=UTF8&t=m&z=9

                    Аз разбрах че и Наско ще участва/пътува, както и Киро от Видин. Вероятно ще пътуваме всички заедно. Тая година съм "Турист", но догорина ще съм ви сериозна конкуренция с УАЗ-а . Досега май не сте имали участие от УАЗ-ка.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 6th Serbian Trophy

                      Подготовката на колата ни е до "Никъде", но се надяваме да успеем
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: 6th Serbian Trophy

                        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                        Подготовката на колата ни е до "Никъде", но се надяваме да успеем
                        Е как така до никъде? Трябва да успеете.

                        Коментар


                        • #13
                          От: 6th Serbian Trophy

                          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                          Подготовката на колата ни е до "Никъде", но се надяваме да успеем
                          Вие вече сте регистрирани

                          За други, има малко време, за да се регистрирате. Ако има някакви въпроси, аз съм тук...

                          Коментар


                          • #14
                            От: 6th Serbian Trophy

                            http://www.youtube.com/watch?v=12-Ti6jqQ8g&sns=em

                            https://picasaweb.google.com/1165832...2012Trasiranje

                            Коментар


                            • #15
                              От: 6th Serbian Trophy

                              Прочетох че има записани 54 екипажа, от които 21 чуждестранни. Очертава се едно страхотно състезание.

                              Официалният сайт на състезанието: http://www.serbiantrophy.rs/

                              Наско, ти последно ще участваш ли? Има ли други български екипажи, да се разберем да пътуваме заедно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X