Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

    Случката - днес между 10:00 и 11:00 часа на паркинга на "Billa", на ул.Опълченска и ул.Кирил и Методи в София колега ме викна да си погледна тераното, и заварих това:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115556[1].jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5986656Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115609[1].jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5986657Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115614[1].jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5986658Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115625[1].jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5986659Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115646[1].jpg
Прегледи:1
Размер:197.5 КБ
ID:5986660Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115701[1].jpg
Прегледи:1
Размер:161.5 КБ
ID:5986661Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115703[1].jpg
Прегледи:1
Размер:161.1 КБ
ID:5986662Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20121010_115911[1].jpg
Прегледи:1
Размер:174.4 КБ
ID:5986663


    Някой нещастник (да му изсъхне всичко висящо, а което стърчи да висне преди да изсъхне) ме е освободил от бремето да гледам кое къде свети, да сменям крушки, и да се терзая защо на посления светофар съм забравил да дам мигач. Ако някой си търси стопове и мигачи за терано 2, нищо чудно да купи моите. Като допълнителна екстра ще му дойдат диодните крушки вътре.

    И не съм единствената жертва. На последните 4 снимки на заден план се вижда и синьо паджеро 3, на който също са свалили светлините в бронята. И това посред бял ден, между 10:00 и 11:00 часа.

    Естествено повиках полиция, дойдоха бързо, но колкото и да настоявах, не пожелаха да допишат в протокола (или там каквото е) че кражба има и от други коли на паркинга, а това може да е съществено за пред застрахователя. От застрахователя (БулИнс) отказаха да дойдат на място на оглед, за да им покажа и другите кражби, отказаха и да опишат и скъсаните кабели на предните мигачи, въпреки настояването ми. Все пак описах това в заявлението за щета. Писах и допълнителна молба в която отново описах случката, щетите, и кражбите и по други автомобили, и финансовата си (пък и всякаква друга) незаинтересованост от случката.

    Та тъй. Отваряйте си очите като паркирате по такива паркинги. И имайте едно на ум че застраховката каско почти сигурно няма да ви свърши работа, а ще ви третират като обикновен измамник, дето сам си е откраднал квото там, за което си има клауза в договора/полицата. Нищо че има очевидни доказателства за противното, и нищо че за 4 години застраховане при същия застраховател (БулИнс) съм си изплатил цената и на мигачите и на задните светлини няколко пъти, които по пазарни цени от вносителя възлизат на около 900лв. Дано ме изненадат, ама надали.

    Естествено няма да си купя мигачи и задни светлини от вносителя, и със сигурост няма да си купя втора ръка с неясен произход (разбирай, ако собственоръчно не ги сваля от джипка в морга). Аз и друг пър съм твърдял че чернокраката паплач по симеон и околностите, дошла от майната си, е инкубатор за такива случки, и че търговията с части втора употреба, ако не изобщо, трябва да се забрани извън морги, от които си сваляш нещата собственоръчно, и със сигурност трябва да се забрани или да се контролира зверски за лесно открадваеми неща като въпросните, ама надали ще доживея това да се случи.

    Е, толкоз. Дано на никого не се случва, освен на извършителите.
    Последно редактирано от sparkybg; 10-10-12, 15:09.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

    Е ... "симеон" им е бил далече.

    Коментар


    • #3
      От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      Е ... "симеон" им е бил далече.
      На Симеон няма. Никъде няма налични. И по моргите няма. А нови са - виж по-горе.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

        А защо не се разходиш самия ти по Симеон да си ги потърсиш?
        Предполагам че трудно ще докажеш че са от твоята кола дори и да ги познаеш, но... никога не е излишно да създадеш малко главоболия на мазните арабели.
        Щом са свалили и на Паджерото светлините, очевидно не е било конкретна поръчка ами "попълване на наличностите".
        Боклуци!
        Георги Тонев

        Коментар


        • #5
          От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

          Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
          ...никога не е излишно да създадеш малко главоболия на мазните арабели.
          Това е малко като да идеш във факултета да си търсиш откраднатия телевизор. Че няма да го намериш е ясно, ама най-много да си отнесеш боя, щото са много, а съдействие от власти и прочие - надали. Пък и за да е ефективно трябва да отиде някой друг да се прави че търси, защото на същото място паркирам откак я има билата там и е твърде вероятно да ме познават.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

            Ходих. Втора ръка само срещу капаро, и на другия ден. И то всичко на всичко на 2 места, и с половин уста. Няма и да се занимавам повече. Утре ще звъня по морги, и ако няма (а то е супер малко вероятно) - нови, и толкоз. Ама как ще карам 10-ина дена, нямам даже идея. Освен да пригаждам от нещо друго за временно, ама пък за да ги свържа ще прецакам буксите.... Мамка им копеленца нещастни!
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

              Направи си някой светодиоден заместител, запълни дупките и си свиркай.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                Искрени съболезнования, ще се озъртам, че едно приятелче си търси за тераното. Съвет - не си хаби нервите с разни институции, намери си нови и толкоз. Ако имаш голЕмички дружки събери 10тина и се разходете из разните морги и възможни пунктове от където може да са крадците, ей така за ресПект .

                Поздрави !

                Коментар


                • #9
                  От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                  На моят Витара пък й откъртили волана при опит да я откраднат цялата. Кормилният прът при шлиците е счупен като морков.

                  След тричасово настояване дойдоха полицаите и ........ нищо. Няма отпечатъци.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                    От полицаите други оплаквания, освен че отказаха да напишат че не съм единствения обран, нямам.

                    Проблема не е дали мога или не мога да си направя, а това че и утре и вдругиден и т.н. не мога да я оставя в гаража, защото имам ангажименти. И по тоя повод утре ще звъня по морги да диря, защото стопове по магазините налични няма. Тоест има един, на цена над 300 кинта, които категорично няма да получат. По-скоро ще си взема от някоя с десен волан от морга, ако въобще намеря. И буксите за предните - пак от там, защото са изскубани.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                      http://www.ebay.co.uk/itm/Nissan-Ter...item4abcb12caa

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                        А камерите на Била не са ли хванали нещо. Аз така се разправях с тях, само че в Младост, като ми бяха нарязали гумата докато пазарувам.
                        Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                        BMW F650CS
                        Радо о885 5о 59 5о

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                          Спарки и аз съжалявам за случката днес, напълно се присъединяван към пожеланията ти към тъпанарите извършили белята.
                          Значи така става - поръчваш, даваш капаро, отиват да ти свалят от някой паркинг, носят ти ги, така и потърпевшият от паркинга трудно ще налети на собствените си. 'Бах ти схемата.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                            Що не провериш в Перник , автоморгите преди ,,Стомана'' , два броя Терано разтуряха ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                              Спарки, моя съвет е да си пригодиш универсални мигачи, поне отзад.
                              Инак пак ще трепериш за донорство.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X