Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

    Слагай к'во да е строшено и ги викай пак на оглед, ама после фактури за оригинал - 200-300 лв. за брой. Ш' се научат.
    Ти пък що в най-б...ката застрахователна, има и читави отдавна, Булс.рад , например. Никога не съм имал грижи с тях. Виж с твоите - да.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

      Има време до решението - ще видим. Къде ще си дам следващия път кинтите зависи изцяло от тях.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

        Много ш.бана и нагла работа...
        Предлагам, вместо секратни болтове, да си гравираш следващите с ника (примерно с поялник)...

        Коментар


        • #34
          От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

          Сложи по две гайки отзад на болтчетата едва ли ще имат време и инструмент да бъркат отзад да държат контра .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

            Виж има ли някакви заместители, които стават. После ми се обади или ела на сбирката на "бара".
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #36
              От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

              Аз поръчах нови вече. За по-евтино от Литва. Измислил съм как да ги сложа така че да трябва да се махне бронята за да се свалят. Дори и без секретни болтове. Отзад не може да се бръкне без сваляне на броня, така или иначе.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                Съжалявам за нещастието което те е сполетяло, дано им изсъхне всичко което си им пожелал.Дано имаш повече късмет с каското, при мен два пъти ми крадаха антената един път чистачките рязаха ми четирите гуми......и от каско нъц няма никой.
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • #38
                  От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                  Брей, да видиш ти чудо! Днес носих удостоверението от полицията в БулИнс и мацката ми каза че ще ми признаят щетата. След 15 работни дни ще мога да си взема парите.

                  Направо да не повярва човек!
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                    Ами ти разлая кучетата тук .....
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Ами ти разлая кучетата тук .....
                      Ми, аз и котките бих разлаял.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        Re: От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите мои

                        Като говорим за глави на винтове с гаден захват, ето това ми е фаворита:

                        http://www.modchip.ca/install/wii/install7.jpg

                        води се triwing и намирането на накрайник или отверка е доста трудна мисия. Търсих го доста време и накрая си поръчах от чужбина. Добре натегнат винт не може да се отвие с нищо друго. 99% ще откаже наркомана. Любимите винтове на Нинтендо.

                        Сега остава да се намерят и самите винтове

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                          Страдал съм,както вероятно повечето,ма май оня ,,.... за бога братя,не купувайте КРАДЕНО" ще да е прав.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Като говорим за глави на винтове с гаден захват, ето това ми е фаворита:

                            http://www.modchip.ca/install/wii/install7.jpg

                            води се triwing и намирането на накрайник или отверка е доста трудна мисия. Търсих го доста време и накрая си поръчах от чужбина. Добре натегнат винт не може да се отвие с нищо друго. 99% ще откаже наркомана. Любимите винтове на Нинтендо.

                            Сега остава да се намерят и самите винтове
                            Въпроса с винтовете е решен. И да ги въртят, няма да се отвият. Трябва да махнат бронята със все основата.

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Страдал съм,както вероятно повечето,ма май оня ,,.... за бога братя,не купувайте КРАДЕНО" ще да е прав.
                            Те тия дето купуват краденото и тия дето го крадат са от една партия, и определено не са ми никакви братя. И няма да се свършат скоро. Въпроса е че и никой не си дава труда да се справи с проблема, че да е в по-човешки граници. Полицаите дори не пожелаха да издирят собственика на другия джип със свалени стопове. Не пожелаха и да го опишат. Други оплаквания от тях нямам - отреагираха бързо (10 минути) и се държаха нормално. Ама все ми се струва че е редно да реагират не само когато някой ги вика за конкретен случай. На 300-400 метра в посока центъра има градинка пълна с наркомани и всякаква сволоч. И това до училище. На същото разстояние в посока "Централна гара" има още една, със същото "съдържание". Полицаите само дружелюбно си приказват с тях от време на време.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                              Да си ги видял на дългите търговски улици за подобни части(освен,ако пазарува за собствената си кола със служебната в работно време)?А и може да е страшно да се свираш по пресечките,даже и през деня(навремето минаваха едни качулати,но май нещата се поурегулираха),за добре и на момченцата от градинките,па ако има черква в едната.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ако си търсите мигачи и стопове от терано, да знаете че може да си купите моите.

                                От скоро отново взеха да крадат стоповете на тераната, дори на тези по новите, били стрували по 150лв.Колега извинявай за спама какви са ти гумите от снимките които си приложил.
                                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X