Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Eurofootball - турнир

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Eurofootball - турнир

    Виждам, че никой не писа нищо за турнира на Еврофутбол, а все пак го спечелиха наши хора. Честито на „Горските братя” !!! Добре че бяха те да ни отсрамят, че останалите доста се поизложихме

    Ето и линк от мероприятието:
    http://eurofootball.bg/news.php?v=fu...47&itm=950#950

  • #2
    До: Eurofootball - турнир

    Честито на победителите ,

    Наистина ни отсрамиха. Както се оказа, няма
    значение колко много си играл пейтбол, секунда невнимание и подценяване на типа игра и противника и си аут. Е ние тепърва играхме в този тип игра и дано в бъдеще стане малко по достъпна за всички та да и се насладим напълно. Честито и на тези който ни победиха мисля, че си го заслужиха честно и почтенно .

    И не губете кураж има и следващ тираж .
    LZ1VWW

    Коментар


    • #3
      До: Eurofootball - турнир

      Имаше репортаж и участници на живо днес, в предаването на Коритаров ,от 9 часа.
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Eurofootball - турнир

        Дори един от тях да е бил на войната с/у мен прави загубата ми достойна.
        Браво и Честито!
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • #5
          До: Eurofootball - турнир

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          Виждам, че никой не писа нищо за турнира на Еврофутбол, а все пак го спечелиха наши хора. Честито на „Горските братя” !!! Добре че бяха те да ни отсрамят, че останалите доста се поизложихме

          Ето и линк от мероприятието:
          http://eurofootball.bg/news.php?v=fu...47&itm=950#950
          Благодаря от името на "Горските Братя". Беше тежко да гледаме отпадането на "Варварите" и "Victory"... Казах на братята тогава, че ние сме последната надежда и не трябва да се проваляме! ;-)

          Брех как звучи само: "Горските братя взеха купата на Еврофутбол в най-големия турнир по пейнтбол за Източна Европа".

          Аз искам да благодаря на Obersturmbahnfuehrer за спомагането да се сформира отбор Горските Братя;
          На НеНо, Марто /тренировката в четвъртък ми показа, че имаме големи
          шансове за победа/, Стани и Жоро - Горските Братя. Ентусиазъм, дисциплина, дисциплина и пак дисциплина ;-)

          И още веднъж на змиярчето ни. ;-)



          GO, GO, GO!
          Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

          Коментар


          • #6
            До: Eurofootball - турнир

            Брат №5 благодари на останалите братя

            Играхте с толкова много хъс, че беше заразно и имаше още ...

            Аз тръгнах малко като играч за запълване на дупки... и не играх за победа - играх за играта Ама като го видиш Нено, преди старта колко е надъхан - как да не играеш на макс
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              До: Eurofootball - турнир

              браво
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                До: Eurofootball - турнир

                малко видео
                http://vintorez.info/team/index.php?...d=11&Itemid=35
                May the Force be with You

                Коментар


                • #9
                  До: Eurofootball - турнир

                  Честито на победителите!!! Браво!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Eurofootball - турнир

                    Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                    Брат №5 благодари на останалите братя

                    Играхте с толкова много хъс, че беше заразно и имаше още ...

                    Аз тръгнах малко като играч за запълване на дупки... и не играх за победа - играх за играта Ама като го видиш Нено, преди старта колко е надъхан - как да не играеш на макс
                    Запълване на дупки... За седем игри колко пъти те маркираха?
                    Радвам се, че ентусиазма ни те е подпалил и теб!

                    Ето и интервю с брат № 1
                    http://www.eurofootball.bg/news.php?...t&c=47&itm=956
                    Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Eurofootball - турнир

                      Първоначално публикуван от Bravo_Six Преглед на мнение
                      Запълване на дупки... За седем игри колко пъти те маркираха?
                      Радвам се, че ентусиазма ни те е подпалил и теб!

                      Ето и интервю с брат № 1
                      http://www.eurofootball.bg/news.php?...t&c=47&itm=956
                      Е - нито веднъж не ме маркираха, ама защото обирахте огъня отпред

                      По-важния въпрос е аз колко маркирах, ама май се отсрамих с по някоя бройка на игра ... в една дажа май взех 2-ма...

                      Сега зарибих малко мотористи ... та да видим дали ще им хареса
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Eurofootball - турнир

                        Аз останах приятно изненадан от добрата, не... отличната игра на Марто, Стани и Жоро, които не бяха стъпвали на еърбол игрище, но много бързо влязоха в крачка. За Криндо - него няма какво да го хваля... вие знаете как играе той

                        Наистина беше голяма изненада ранното отпадане на Варварите и Виктори. Всички се бяха наплашили от тях... но...

                        Според мен повече пазане му е майката. Аз няма да забравя загубата ни срещу Чобаните на ППС София. Това беше единственият отбор в групата, който се бяхме пригласили да тупаме, а те ни смазаха за секунди, само защото ги подценихме и излязохме на юруш без тактика и не се крихме много. Внимавайте друг път - повече клякане и пълзене и яко тичане. Прочетете и упътванията за backplayer и frontplayer - много помагат и има неща, които все пак се различават от гората. Аре стига съм давал акъл, вие знаете какво имам пред вид.

                        НЕно

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X