Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Red Bull Stratos!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Red Bull Stratos!!

    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
    Може пък и така да е, чааак Дядо му да е бил македонец.. Знае ли се....
    Моля да се коментират неща свързани със скока, а не глупости.
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #92
      От: Red Bull Stratos!!

      Споменаха че ББС правят 2-часов документален филм за целия проект, предполагам част от най-интересните кадри ще им ги предоставят ексклузивно на тях...
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #93
        От: Red Bull Stratos!!

        Много як клип!Супер!Костюма наистина трябва да е супер специален,при този свредел/направо си е центрофуга/ трябва да е направил свръх натоварване,без контрол на кръвопотока мисля ,че би изгубил съзнание,нека специалистите се изкажат,аз предполагам ,имам общи познания!Физическата подготовка също трябва да е на супер ниво,не всеки парашутист с високи скокове може да издържи на това,по скоро някой пилот изтребител,може би!От нашите величия веднага се изхвърлиха,и аз мога така,но някой да ми плати!Уважение към тези парашутисти ,сигурно могат,ама тия коментари......!То и на Луната може да кацне всеки,но има селекция!Ние пък с ме направили първата бомбардировка със самолет!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #94
          От: Red Bull Stratos!!

          Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
          Моля да се коментират неща свързани със скока, а не глупости.
          Ами от долу съм коментирал... Ама кой да види..........
          Още ли няма видео от всичките камери ? А само това ?
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #95
            От: Red Bull Stratos!!

            Аз виждам много добре, но сте писали и глупости което факт. Придържайте съм към добрия тон.
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #96
              От: Red Bull Stratos!!

              Каква стана тя !

              http://www.standartnews.com/svyat-sv...in-166283.html
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #97
                От: Red Bull Stratos!!

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                Това го прочетох и аз току що,ако е вярно е егати и резила!Трябва да се докаже, иначе са си приказки
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #98
                  От: Red Bull Stratos!!

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Това го прочетох и аз току що,ако е вярно е егати и резила!Трябва да се докаже, иначе са си приказки
                  Е айде сега..Тук малко започваме да заприличваме на македонците... Нещата за такива каквито ги е казал Николай Хайтов .."Едно е да искаш...." Ами като е имал идеята да я направил. Басирам се , че всеки от нас е имал идеи които после е виждал осъществени от друг...Респект за Феликс...
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Red Bull Stratos!!

                    Аз не знам нашенеца какво очаква. Кой е Иван Трифонов ? никому неизвестен ( с цялото ми уважение към човека). Кой е Феликс, еми чувал съм за скоковете му и преди, без да се интересувам много от парашутни скокове и истории с балони. Как може да очакваш , че ще измислиш някаква каскада и компания като Ред Бул ще я спонсорира. Всичко е PR и реклама. Естествено , че ще наемат някой adrenalin junkie за работата (разбира се световно известен)
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • От: Red Bull Stratos!!

                      Всъщност при премятането и въртенето основните опасности са: да загуби съзнание вследствие на големи центробежни сили (претоварване) или да не може да стабилизира за отваряне на главен парашут.
                      Но от друга страна, за парашутист с над 2500 скока, да не може да стабилизира май типично по американски вкараха повече от нужната доза драма.

                      Възхищавам се на пича! Дай боже всекиму, ако желае, подобно преживяване.

                      Коментар


                      • От: Red Bull Stratos!!

                        Абе драма,драма,ама като гледам на клипа каква центрофуга прави,не е за вярване ,че не е припаднал ,освен ако костюма не регулира кръвопотока ,като при пилотите изтребители!Към Колегата Грийн-ни най-малко не омаловажавам постигнатото от австриеца,напротив ,велик е!А относно статията,нека се докаже колко е достоверна да излезнат и да кажат какви са им данните за скока и двата вида данни да се сравнят!В една друга статия прочетох ,че нашенеца искал да скочи от 50км.,а журналистчето беше написало някакви простотии за скоростта на светлината!Как съм се смял ,не е истина!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Red Bull Stratos!!

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Абе драма,драма,ама като гледам на клипа каква центрофуга прави,не е за вярване ,че не е припаднал ,освен ако костюма не регулира кръвопотока ,като при пилотите изтребители!Към Колегата Грийн-ни най-малко не омаловажавам постигнатото от австриеца,напротив ,велик е!А относно статията,нека се докаже колко е достоверна да излезнат и да кажат какви са им данните за скока и двата вида данни да се сравнят!В една друга статия прочетох ,че нашенеца искал да скочи от 50км.,а журналистчето беше написало някакви простотии за скоростта на светлината!Как съм се смял ,не е истина!
                          Евала на Феликс!
                          А относно статията, дори и да е истина няма какво да мрънка нашето момченце. Бил ходил наш Иван при Ред Бул три пъти ама му отказвали спонсорство,пък му трябвали само 6,5 млн. Ами защо на Феликс аджеба, не му отказаха 50 млн.

                          Хайде както каза колега по-горе, да не заприличваме на македонците, че ще ни се смее света!
                          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                          0879076007 Жельо

                          Коментар


                          • От: Red Bull Stratos!!

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Абе драма,драма,ама като гледам на клипа каква центрофуга прави,не е за вярване ,че не е припаднал ,освен ако костюма не регулира кръвопотока ,като при пилотите изтребители!Към Колегата Грийн-ни най-малко не омаловажавам постигнатото от австриеца,напротив ,велик е!А относно статията,нека се докаже колко е достоверна да излезнат и да кажат какви са им данните за скока и двата вида данни да се сравнят!В една друга статия прочетох ,че нашенеца искал да скочи от 50км.,а журналистчето беше написало някакви простотии за скоростта на светлината!Как съм се смял ,не е истина!
                            Съвременният свят много от наистина смелите и уникални инициативи се комерсиализират.Това е много дразнещ факт лично за мен. Обаче няма начин ако искаш да поставиш рекорди...Лично аз се възхищавам на хора които са изпитали себе си без да тръбят колко са велики ..без да търсят реклама и да "осребрят" предизвикателството.
                            Имах един колега много по млад от мен от Норвегия...Възхитен бях от неговата скромност и човечност /май е единственият който бих си харесал за зет/ каква беше моята изненада когато години след като изгубихме връзка той ми писа във връзка със взрива във Сарафово само да разбере дали съм добре...тогава намерих във профила му една статия от местен вестник от която стана ясно че той е обиколил Австралия с колело съвсем сам...Къде е Норвегия къде е Австралия...
                            Всеки си има своите 5 минути слава Какъвто и да е Феликс от неговият скок ще започнат много неща/още повече , че и военните са участвали/....
                            Да почакаме
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X