Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Red Bull Stratos!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Red Bull Stratos!!

    Само дето едното е при двигателно ускорение,а другото е от гравитацията. Свободно падане. Когато ускорението ти стане равно на земното увисваш без гравитация, ако си в затворено пространство.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #17
      От: Red Bull Stratos!!

      Претоварване ще усети, само в момента в който отвори парашута. Ако го отвори докато се движи като куршум, пак не е страшно, защото въздушното съпротивление е никакво на практика. Ако въздушното съпротивление е нормално, няма начин свободно падащо човешко тяло да се движи с такава скорост. Толкова за претоварването.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: Red Bull Stratos!!

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Толкова за претоварването.
        Ама пък как ще му замръзне задника.... а после изведнъж ще му стане горещо. Добре че си има гащи с климатик

        Коментар


        • #19
          От: Red Bull Stratos!!

          За сега се отлага за неделя.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #20
            От: Red Bull Stratos!!

            Нема да го пуснат и неделя ако не се оправи времето. Като гледам wind кондишъна. за тях и 30 метра в час повече си е зле ..
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #21
              От: Red Bull Stratos!!

              Хората още не са разбрали новината . Не ги бърка чак толкова времето, колкото хвърлените пари а малко разбралите. Ако не беше линка във форума човека вече шеш да е скочил а аз нито един ред бул да не съм изпил тоя месец. Като го отложат в неделя и разберат всички телевизии - е тогава ще си заслужава.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #22
                От: Red Bull Stratos!!

                Те са го пуснали по телевизиите сигурно.Гледах в Vbox оня ден,че e имало репортаж за скока по нашата телевизия.Дано да успеят в неделя,че наистина ми е много интересно какво ще стане.
                Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                Коментар


                • #23
                  От: Red Bull Stratos!!

                  Айде,днес да стискаме палци за хубаво време!!!3:18 мин. до пускането на живото предаване.Дано няма усложнения и най на края да видим великото нещо,което този човек смята да направи!!!
                  Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                  Коментар


                  • #24
                    От: Red Bull Stratos!!

                    Бави се нещо работата, аз както си отложих излизането са ще стане, че баш тогава ще скочи.
                    edit: Нема се излиза ще се гледа, не всеки ден някой скача от последния етаж на атмосферата макар и с парашут.
                    Последно редактирано от O.K; 14-10-12, 16:57.
                    Лопата - друг солдата!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Red Bull Stratos!!

                      Имаш час и половина да си свършиш работата отлита в 17,45 до колкото разбирам
                      на http://www.redbullstratos.com/live/ вече има картина .
                      Успех човече стискаме палци!
                      O888888-211

                      Коментар


                      • #26
                        От: Red Bull Stratos!!

                        Ами нещо не е*ава да отлита...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Red Bull Stratos!!

                          Ето от тука го гледам аз
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #28
                            От: Red Bull Stratos!!

                            Не знам постоянно увеличават времето до старта. Феликс е в капсулата вече близо 5 часа и чака да го пуснат. Преди малко започнаха да пълнят балона с хелий.Коментатора каза ,че времето е вече идеално. Аз се изнервих вече а на него какво му е не мога да си представя.
                            O888888-211

                            Коментар


                            • #29
                              От: Red Bull Stratos!!

                              Само аз ли нямам звук? Има ли коментар на http://www.redbullstratos.com/live/?

                              П.П. Тъкмо сега тръгна!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Red Bull Stratos!!

                                Балонът е пълен и връщане назад няма, защото им е втори и последен, а веднъж напълнен, или излита, или се бракува.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X