Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автокъщи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автокъщи

    Здравейте имам един малко нетрадиционен въпрос.
    Мисля да си купувам джип и се чудя къде в България има на едно място повече автокъщи за джипове?
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-10-12, 18:39.

  • #2
    От: Автокъщи

    В Интернет.
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • #3
      От: Автокъщи

      в интернет е лесно. по цял ден гледам ама не е като да си го видиш на място. Когато ми трябваше бус отидох в Карлово и там почти всяка автокъща е пълна с бусове. искам да знам дали има някъде в България така много джипове на едно място ?

      Коментар


      • #4
        От: Автокъщи

        Ми май пак в Карлово са най-много на едно място.Особенно витари, в една изброих около десетина....
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #5
          От: Автокъщи

          Не беше ли Дупница градът на автокъщите?
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • #6
            От: Автокъщи

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Не беше ли Дупница градът на автокъщите?
            Дупница, Горубляне, Драгичево, Харманли... автокъщи бол, ама предимно за джипки да се е специализирала някоя - не съм виждал.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #7
              От: Автокъщи

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              Ми май пак в Карлово са най-много на едно място.Особенно витари, в една изброих около десетина....
              Да, на изхода на града. Слез да ги разгледаш - всичко отдолу е прясно боядисано и не знам дали не са ръждиви отдолу под кита. Иначе на пръв поглед изглеждат читави. Имат и други джипове. Ако някой има впечатление точно за тази автокъща нека сподели, защото е интересно.
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Автокъщи

                Колега, аз издирвам джип доста време - не съм попадал на специализирана авто-къща за джипки.
                има фирми които внасят - ако те интересува ще ти пратя координати на Л.С., за да не правя неразрешена реклама. Там обаче винаги стои въпроса как се избира автомобил по снимка - купуваш котка в чувал. Ако джипката е сравнително нова и сток - което дава надежди да не е тормозена извън пътя, шансовете се увеличават леко.

                ПП Лично аз от Горубляне не бих купувал.
                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                0885372997 - Дани

                Коментар


                • #9
                  От: Автокъщи

                  Като за начало, не е ли по-добре да кажете къде сте базиран?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Автокъщи

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    Да, на изхода на града. Слез да ги разгледаш - всичко отдолу е прясно боядисано и не знам дали не са ръждиви отдолу под кита. Иначе на пръв поглед изглеждат читави. Имат и други джипове. Ако някой има впечатление точно за тази автокъща нека сподели, защото е интересно.
                    Прясно замаскирани,да.Преди два месеца бях там за бус,по обиколих и повечето къщи си имаха бояджийно,гумаджийно та дори някои и тапицерно.Тези неща директно ме отказаха!Разбира се всеки има право на избор.
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • #11
                      От: Автокъщи

                      Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                      Колега, аз издирвам джип доста време - не съм попадал на специализирана авто-къща за джипки.
                      има фирми които внасят - ако те интересува ще ти пратя координати на Л.С., за да не правя неразрешена реклама. Там обаче винаги стои въпроса как се избира автомобил по снимка - купуваш котка в чувал. Ако джипката е сравнително нова и сток - което дава надежди да не е тормозена извън пътя, шансовете се увеличават леко.

                      ПП Лично аз от Горубляне не бих купувал.
                      То и на живо като идеш да си купиш кола 2-ра употреба си е като да купуваш прасе в чувал. В повечето автокъщи, въртят километражи, кърпят, замазват и т.н. Чак след като си купиш МПС-то, разбираш дали си се набутал, или не.
                      Най-добре колегата да каже от кой град е, да види в интернет, какви автокъщи има в неговата област.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Автокъщи

                        Намирането на правилния автомобил си е част от инвестицията.
                        Без обикаляне, и то в по-голям периметър, шанса да попадне човек на нещо читаво, остава само въпрос на късмет.
                        Най-общо казано - Дупница е мястото с най-много коли на едно място, така че изгледите за успех са оптимистични.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Автокъщи

                          Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                          ...
                          ПП Лично аз от Горубляне не бих купувал.
                          То аз изобщо от автокъща не бих купил.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Автокъщи

                            Според мен най-добре е от автовоза, след това от човек,автокъща и само в краен случай от горубски или дупнишки "търговец".Друг е въпроса човек на какви компромиси е склонен.Колкото по малко пари му се дават толкова по голямо е дървото.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Автокъщи

                              Първоначално публикуван от nikifori Преглед на мнение
                              Според мен най-добре е от автовоза, след това от човек,автокъща и само в краен случай от горубски или дупнишки "търговец". ...
                              Хай сега познай откъде идват автовозите в Горубляне!
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X