Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов пистолет-какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газов пистолет-какъв?

    Мисля да си закупя газов пистолет?Бюджет около 250-300лв.Какъв да бъде?Няма да се стреля много,само ако се наложи.
    Какво бихте ми препоръчали?

    поздрави

  • #2
    От: Газов пистолет-какъв?

    Ако наистина с него ще се стреля "само ако се наложи" - вземай турски за 50-100 лева и нямаш проблеми. Модели колкото щеш. Относно марката - от Blow имам мн. добри впечатления и по-специално от модела Magnum F92.
    Не си струва според мен да даваш толкова много пари за газово оръжие.

    Коментар


    • #3
      От: Газов пистолет-какъв?

      Как стои въпроса с покупката му от оръжеен магазин?

      поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Газов пистолет-какъв?

        Замислял ли си се за револвер? Ekol Viper е доста добър вариант на добра цена.
        Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

        Коментар


        • #5
          От: Газов пистолет-какъв?

          Blow е достатъчно добър, проблема са халосните, напоследък изгърмях стотици и на три един не гърми, което е опасно ако ще разчиташ на ГСО'то си...

          Взем скъпи патрони немски или чешки и тествай разни марки докато уцелиш, иначе всеки 9мм газеняк ти върши работа.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Газов пистолет-какъв?

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Как стои въпроса с покупката му от оръжеен магазин?

            поздрави
            Продажбата е свободна.
            Има регистрационен режим от миналата година. След като го купиш с документа от магазина и оръжието, отиваш в КОС по местоживеене и го регистрираш.

            Коментар


            • #7
              От: Газов пистолет-какъв?

              Никакъв.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: Газов пистолет-какъв?

                По възможност розов че като го извадиш на някой батко дето има боен да не те опука веднага...........
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: Газов пистолет-какъв?

                  И аз мисля, че с газеняк е по-вероятно да си докараш неприятности, отколкото да ти послужи в критичен момент. Може би ако решиш да плашиш помияри по улиците ще свърши работа, ама то и пиратките вършат същото.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    От: Газов пистолет-какъв?

                    +1 Не ти трябва газов пистолет, само може да ти донесе проблеми и неприятности. Човека срещу теб незнае газов или боен пистолет вадиш и....стреля срещу теб с боен...Да не дава господ..
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Газов пистолет-какъв?

                      Значи е по-добре боен?Не мисля!Да не стига до такива неща.Един вид превантивна мярка.Да го има и да не се налага да го ползвам,отколкото да го няма и да се налага!
                      Имам изкаран курс за боес пистолет преди 2-3 години,сега какво следва?Да ходя до МВР за разрешително?

                      поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        От: Газов пистолет-какъв?

                        Забелязъл съм и в други форуми, че на такъв въпрос винаги се намират няколко човека, които се изказват в стил "Като го извадиш на някой с боен и той ще те застреля.." Човекът още в първото си мнение уточнява, че го иска за самозащита - "само, ако се наложи". Никъде не казва, че ще ГО ВАДИ на всеки или безпричинно. Според мен газовото оръжие си има ниша - представям си среща по тъмно с двама трима недобронамерени индивида чиято цел е да те ограбят и за капак да докажат колко страшни са като потрошат човека от бой....По-добре е да ги "опърли" с което ще спечели малко време да избяга, отколкото да пострада или пък да ги натъркаля с боен пистолет и да се окаже, че е превишил....Не на последно място е финасовата страна на въпроса и ангажиментите по вадене на разрешително и отговорността като притежател на бойно оръжие.
                        Пропуснах ситуацията с 5-6 улични кучета сутри/привечер, почти тъмно, а гладът и инстинктите "говорят"...
                        Последно редактирано от Сашо; 08-10-12, 08:15. Причина: добавяне

                        Коментар


                        • #13
                          От: Газов пистолет-какъв?

                          Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                          +1 Не ти трябва газов пистолет, само може да ти донесе проблеми и неприятности. Човека срещу теб незнае газов или боен пистолет вадиш и....стреля срещу теб с боен...Да не дава господ..
                          По същата логика - не му трябва и боен пистолет. Щото отсреща може да има по-бърз и по-добър стрелец.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Газов пистолет-какъв?

                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • #15
                              От: Газов пистолет-какъв?

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              ...
                              Или патроните са менте или пичът е някакъв мутант.

                              Случвало ми се е да ми попадне на лицето CS (сълзотворен) и то не при директен изстрел, а довято от вятъра. Няма да ти казвам колко време ми пламтеше физиономията и ми течаха очите.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-10-12, 09:59.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X