Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов пистолет-какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газов пистолет-какъв?

    на мен пък зоракито един път не ми е правило засечка
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • От: Газов пистолет-какъв?

      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      на мен пък зоракито един път не ми е правило засечка
      Потвърждавам и аз!
      Зоракито ми,не ми е засичало никога​ и то при зверска експлоатация.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Газов пистолет-какъв?

        Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
        Потвърждавам и аз!
        Зоракито ми,не ми е засичало никога​ и то при зверска експлоатация.
        Е то какво е " зверска " експлоатация . Аз гръмнах няколо пъти с разни патрони и ракети , ама по закон не можеш ей така да си пуцаш в двора ( комшиите са фенове на руските празници и покрай техните ракети и аз гърмя ) . Имам ракетки и топчета ама да гърмя на поразия значи да се обяснявам на РПУ-то , пък има и ловджии у село и си мислят , че някой им гърми врабците и могат да правят проблем . Иначе Зораки револвер няма проблем с какви да е патрони , беше се задръстила една втулка в дулото от газовите патрони , но я разкарах

        Коментар


        • От: Газов пистолет-какъв?

          Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
          Е то какво е " зверска " експлоатация . ама да гърмя на поразия значи да се обяснявам на РПУ-то
          На 5км от града има една местност с голяма каменна чешма,дебели сенки на която се събираме редовно и по различни поводи.
          Та там си "пукаме" на воля и по много.Отделно новите години.Това имах впредвид "зверска" експлоатация.Минали са през цевите много кутии без никаква засечка.
          Иначе и двете ми Зораки-та са регистрирани в КОС и не съм си позволявал да гърмя в града на поразия
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • От: Газов пистолет-какъв?

            Виждал съм Зораки 914 да пляка 200 турски патрона един след друг и да не даде нито една засечка. После как да го чистили идея си нямам.

            Коментар


            • От: Газов пистолет-какъв?

              Здравейте, обмислям закупуването на газов пистолет Baredda s56. Ще го използвам само по празници с халосни патрони, най-вероятно никога няма да му сложа газов патрон. Можете ли да изкажете мнение за тези пистолети, читави ли са? Благодаря!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X