Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов пистолет-какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Газов пистолет-какъв?

    В момента в ловните продават едни патрони със съчми за газов пистолет,развиваш отпрд муфата и стреляш със съчмите които са 3-4мм.Имат един недостатък, не презарежда сам, трябва след всеки истрел да зареждаш.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

    Коментар


    • #32
      От: Газов пистолет-какъв?

      Каде ги видя тези патрони ?
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #33
        От: Газов пистолет-какъв?

        Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
        В момента в ловните продават едни патрони със съчми за газов пистолет,развиваш отпрд муфата и стреляш със съчмите които са 3-4мм.Имат един недостатък, не презарежда сам, трябва след всеки истрел да зареждаш.
        В момента въпреки, че затворите са пълни с глупаци, винаги има място за още!!!

        Газов пистолет не случайно се нарича така, защото трябва освен газ друго да не излиза, ако сложиш каквото и да е твърдо нещо което минава през цевта става все едно имаш Макаров КНО и без документи и употребено срещу човек наказанията са сурови и такива трябва да бъдат!

        НЕ си правете майтап със сериозни неща, какви топчета какви два лева, нали ще остане белег от това топче или каквото и да е и после иди доказвай, че е било газов пищов а не ловджийска пушка например с дребни съчми!

        Взимай един турски револвер 9мм, взимай халосни патрони турски, трещят 3 пъти повече от 9мм боен пистолет и повярвай ми не ти трябва проектил, всичко живо ако му гръмнеш отблизо с това нещо надали ще има нужда от повече, е ако скочиш на група хора с един газеняк, меко казано ще трябва да му е изгладена мушката за да не ти дращи после като ти го завират някъде...
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #34
          От: Газов пистолет-какъв?

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          Каде ги видя тези патрони ?
          В ловното.
          По 1лв.са
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • #35
            От: Газов пистолет-какъв?

            Може да се стреля и със сигнални ракети по мишени. Един комшия с очила 2 диоптъра имаше попадение една нощ по крадец... Само трябва се внимава да не се запали нещо.
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #36
              От: Газов пистолет-какъв?

              Последно разглеждах модели на турската фирма Zoraki. Изглеждат много добре изработени.

              Коментар


              • #37
                От: Газов пистолет-какъв?

                Не само изглеждат много добре изработени,ами са едни от малкото пистолети дето работят много добре.

                Коментар


                • #38
                  От: Газов пистолет-какъв?

                  Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                  Не само изглеждат много добре изработени,ами са едни от малкото пистолети дето работят много добре.
                  Ама само с турските патрони.. Немските не ги харесват и засичат.. Моето Zoraki925 изплюва 100 патрона без да засече от ряз..

                  Коментар


                  • #39
                    От: Газов пистолет-какъв?

                    И това Зораки може да изстреля 16 патрона на автоматична стрелба или само така изглежда?
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Газов пистолет-какъв?

                      Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                      В момента в ловните продават едни патрони със съчми за газов пистолет,развиваш отпрд муфата и стреляш със съчмите които са 3-4мм.Имат един недостатък, не презарежда сам, трябва след всеки истрел да зареждаш.
                      Патрони с куршум ... за газов пистолет - дано не е така, че това си е еднозначно подсъдно...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Газов пистолет-какъв?

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        И това Зораки може да изстреля 16 патрона на автоматична стрелба или само така изглежда?
                        Ако питането ти е към мен, да, може, не само 16 ами специално 925 модела изстрелва 26 патрона на автоматична.. Това с големия пълнител +1 в цевта.. И това докато не ти свършат патроните.. Аз съм стигал до 100 броя..

                        Коментар


                        • #42
                          От: Газов пистолет-какъв?

                          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                          Според това, което успях да видя от клипа (гледам на телефон през мобилен нет, та ми насича мнго) стрелеца се цели в главата и твърде вероятно не я уцелва! Правилото при самозащита с газово оръжие, е да се стреля в гърдите на нападателя, така активното вещество "напоява" дрехите, нападателя вдишва изпаренията практически докато не свали дрехата си и ефекта от активното вещество е много по-силен отколкото от обикновенно опушване! Случвало ми се е, след като съм пипал гилза изстреляна не се знае кога и стояла на открито, като си пипна лицето псле и да "пламне", случвало ми се е и да се самонаглася с най-малките 6мм. патрончета. Скептичен съм че газово оръжие може да ме спре ако ме хванат дяволите, ама сополи и сълзи ще има много, пробвано е. Може да бъде преимущество газеняка само при иначе равностойни противници.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Газов пистолет-какъв?

                            Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                            В ловното.
                            По 1лв.са

                            Да не си видял някой патрон за макаров ,9мм води се стоп патрон( със съчми увити като в тефлон) ,от 10 м прави леки поражения от 20 см в главата = на смърт , виждал съм го лично в казармата ,момчето беше от едно купанарско село до Варна ( лека му пръст) а стрелеца от Добрич .
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Газов пистолет-какъв?

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Да не си видял някой патрон за макаров ,9мм води се стоп патрон( със съчми увити като в тефлон) ,от 10 м прави леки поражения от 20 см в главата = на смърт , виждал съм го лично в казармата ,момчето беше от едно купанарско село до Варна ( лека му пръст) а стрелеца от Добрич .
                              Не колега знам за какво говоря,утре ще ги снимам и ще кача снимка.
                              SUZUKI VITARA V6
                              HONDA CBR 919RR
                              MERCEDES ML
                              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                              Коментар


                              • #45
                                От: Газов пистолет-какъв?

                                Тишо ,утре?
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X