Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC, Patrol или Mercedes G-class

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TLC, Patrol или Mercedes G-class

    Препоръчайте ми кое е най-добро за лек офф и разходки а по-късто и за сериозен оффроуд.Трябва ми дизел, но може и бензин.Бюджет- 10-тина хиляди !!!

  • #2
    От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

    И трите са добри машини. Което си решиш. Аз лично съм за Тойота ЛК ! Имат дизелови и бензинови двигатели. Мостовете са цели и здрави, високо-проходим и т.н.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

      Айде почна се ....
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

        Още един глас за ТЛК ...Страхотни машинки са...Не ,че другите не са...Просто тези са ми направили добро впечатление ..ако не греша е най-лека от трите ,а за мен това примерно е важно...
        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

        Коментар


        • #5
          От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

          Първоначално публикуван от arkingo Преглед на мнение
          Препоръчайте ми кое е най-добро ...
          Няма "най-добро". Всяка машина си има плюсове и минуси. Виж кое ще ти хареса на тебе и какво ще намериш в добро състояние на цена, която те устройва.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

            Жълто Г 55 АМГ
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Жълто Г 55 АМГ
              още еди глас за жълтото!!!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #8
                От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                Жълтото с трите букви не се връзва с бюджета!!! Аз залагам на зелен Патрул!

                Коментар


                • #9
                  От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                  Най-добре да е бяла!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #10
                    От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                    Колега ти освен цена не си дал никакви подробности, за 10 000 може да се намери много читав патрол, наскоро гледах един слънце май в дупница, невероятно запазен от последните. За тея пари ТЛКто ще е доста по-дърто и в по-лош вид, а пък Г класа за 10 000 ще е някоя трагедия. Патрола обаче 2,8 дизеляка определено не е безпорблемен двигател, макар че много хора с правилна поддръжка нямат ядове. Тези дни някъде мернах много хубаво митсУбУши Панчарево 200.. година което е мнгоо добро за лек офроуд и път. Та напиши точно за какво ти трябва.

                    Коментар


                    • #11
                      От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                      Първоначално публикуван от arkingo Преглед на мнение
                      Препоръчайте ми кое е най-добро за лек офф и разходки а по-късто и за сериозен оффроуд.
                      Щом по-късно мислиш и за сериозен, разгледай също и какви са им цените на частите, че да не остане паркирана..

                      Коментар


                      • #12
                        От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                        Колега ти освен цена не си дал никакви подробности, за 10 000 може да се намери много читав патрол, наскоро гледах един слънце май в дупница, невероятно запазен от последните. За тея пари ТЛКто ще е доста по-дърто и в по-лош вид, а пък Г класа за 10 000 ще е някоя трагедия. Патрола обаче 2,8 дизеляка определено не е безпорблемен двигател, макар че много хора с правилна поддръжка нямат ядове. Тези дни някъде мернах много хубаво митсУбУши Панчарево 200.. година което е мнгоо добро за лек офроуд и път. Та напиши точно за какво ти трябва.
                        Това за ТЛК-то са глупости. Има за 10 000 лева запазени, нищо, че са на по 20 години.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                          Жълти г-та няма
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #14
                            От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                            Ако си от Сф се обади да ти дам едно кръгче
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: TLK,Patrol ili Mercedes G-class

                              Първоначално публикуван от arkingo Преглед на мнение
                              Препоръчайте ми кое е най-добро за лек офф и разходки а по-късто и за сериозен оффроуд.Трябва ми дизел, но може и бензин.Бюджет- 10-тина хиляди !!!
                              Нито едно от трите!
                              Предвид това,което поставяш като условия ще ти дават необосновано бъркане в джоба,заради разхода на гориво.
                              На лек оф-роуд-/разходки/ успешно можеш да ходиш с далеч по-малолитражна,лека и евтина машина.
                              Гледам посочваш за в бъдеще и сериозен оф-роуд.За това-ДА,стават,но не си мисли,че това ще е в стоков вид.
                              И трите със стоковият размер гуми не правят нищо особено,опират рано на мостове,а предвид масата ваденето им е доста гадна задача-/джека и лебедката ти стават първи приятели/.
                              Та казано накратко искат пипване на окачването с цел поставяне на сериозни гуми-/33-35"/ за да добият нужния клиренс,а това също са едни пари,после и разхода става още по-един......,и в крайна сметка излиза,че стопанисваш 2 Витари,Ферози,Ниви,Самураи.
                              Не че са лоши,даже напротив супер са си-/корави машини/,но ти пиша тия неща да не останеш с убеждението,че като дадеш 10 бона и край вече си в сериозния оф.
                              Незнам...по-добре разгледай някоя готова машина-/има колеги тук във Форума дето продават като цяло подготвени машини/.
                              Ще ти излезе по-евтино да вземеш такава и да ти остане само наливането на гориво...
                              Последно редактирано от Янко Желязков; 07-10-12, 16:37.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X