Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф :)

    Снимано е с камера GoPro Hero , но в последствие разбрахме , че трябва да сложим специална SD карта с голям трансфер на данни за да може да снимаме HD така , че следващото видео ще бъде с по добро качество , а и камерата ни изостави на 37 минута от 3+ часовото каране точно като нещатата станаха по интересни.В началото имаше малко моменти с полицията и към 33 минута за малко да цункам една джипка фронтално.

    цялото 37 минутно клипче:

    http://www.youtube.com/watch?v=tR-xZAFa3cc

    а това е само началото с малко музика и представяне:

    http://www.youtube.com/watch?v=zcW8-Sw2I7M
    Последно редактирано от zobb; 02-10-12, 08:07.

  • #2
    От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

    Изключително каране,голям късмет за хората и животните в населените места,нищо чудно че има толкова катастрофи в БГ със фатален край.Но ако полицията си беше свършила работата нямаше да изгубя 37 минути в гледане.Иначе ако край нас мине някой с подобно МПС и по този начин ,ще продължи само МПС-то
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

      тези полицаи наистина са големи късметлиЙ
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

        Аз пък не видях застрашени хора и,или животни, нито пък рисково каране, въпреки че наистина караха малко бързо в населения район. Най-малкото е гадно да ти гърми под прозореца. Все пак атв-та и мотори се чуват и виждат от далече.
        Интересно ми е какъв беше разговора с полицията?
        Последно редактирано от kvv; 02-10-12, 16:53.

        Коментар


        • #5
          От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

          Абсолютно никъде нямаше застрашени хора и животни , на 18:28 минута излиза една коза на пътя и си спряхме съвсем културно без излишно напрежение , а на 32:03 минута виждаме хората който са с гръб към нас и както виждаш минаваме покрай тях съвсем културно едва когато ги изпреварваме си позволяваме да увиличим скоростта.Както и да е всеки има свое виждане и мнение.Карането си беше съвсем в нормите , точно стигахме до селото в което бяхме поканени на гости и по интересните и малко по екстремни единични моменти бяха след това , но уви камерата беше спряла.Случката с полицията беше , че неискаха да излизаме от бензиностанцията , а ние им обяснихме , че почти няма да докосваме асфалта и след 2 минути се махаме от асфалтовия път , хубавото е , че бяха разбрани хора!( за което едно голямо ЕВАЛА).

          Коментар


          • #6
            От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

            Изгледах целия запис и няма нужда някой да ми прави анализ.В населеното място и по край тия лозя не трябва да се кара така...най малкото заради праха.Достатъчно е някъде да играеха деца на топка и някое да хукне да взема топката от пътя.Оператора си въртеше главата назад и настрани като въртоглава овца и тези 2 секунди без видимост са достатъчни.Ами това разминаване с джипа отляво и отдясно каква маневра ще го наречеш.Трябваше пича да звънне на 112 и да ви спре тока.Какъвто и да ме наричаш си с двата крака в кереча.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

              Ново видео с новите настройки на камерата проблема беше , че батерийте този път ме изоставиха още в началото

              http://www.youtube.com/watch?v=DkzYfDGsK0w

              Коментар


              • #8
                От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                колко ти е голяма картата,и колко би трябвало да е,днеска си купих GOPRO HERO2 MOTOCROSS със карта 8гб ,напиши какво означава специялна карта?

                Коментар


                • #9
                  От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                  Колега iunga 8GB ще са ти прекалено малко за тази камера Не виждам какво специално трябва да има в картата Има цяла тема за въпросната камера.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                    Първо камерата се оказа , че не е HD , a standart edition тоест първата GOPRO камера така , че съм си поръчал от приятели GO PRO HD или HD2 от Щатите.Второто видео го обработих с по-голям bitrate и ми се струва , че извади малко по добра картина.Относно въпроса за HD HERO2, 8GB карта е твърде малко на 1080p ще записваш към 30 минути.Картата трябва да ти е КЛАС 10 и да гледаш да има Write/Read speed поне 30mb/s , аз лично си взех 32GB карта с 45mb/s write/read speed .Препоръчвам и ти да вземеш 32ГБ картата , че ако почнеш и да снимаш тези 11 мегапиксела ще ти изпапкат 8GB бързичко + някое видео.Благородно ти завиждам за HD HERO 2 да си го ползваш със здраве колега.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                      Първоначално публикуван от zobb Преглед на мнение
                      Снимано е с камера GoPro Hero , но в последствие разбрахме , че трябва да сложим специална SD карта с голям трансфер на данни за да може да снимаме HD така , че следващото видео ще бъде с по добро качество , а и камерата ни изостави на 37 минута от 3+ часовото каране точно като нещатата станаха по интересни.В началото имаше малко моменти с полицията и към 33 минута за малко да цункам една джипка фронтално.

                      цялото 37 минутно клипче:

                      http://www.youtube.com/watch?v=tR-xZAFa3cc

                      а това е само началото с малко музика и представяне:

                      http://www.youtube.com/watch?v=zcW8-Sw2I7M


                      Колега, минаваш покрай вилата ми на 05.06 мин. Тия дни май пак те видях, но беше сам със синята Ямаха. Ако минаваш събота и неделя, отбий се на по кафе или бира.
                      Поздрави!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Колега, минаваш покрай вилата ми на 05.06 мин. Тия дни май пак те видях, но беше сам със синята Ямаха. Ако минаваш събота и неделя, отбий се на по кафе или бира.
                        Поздрави!
                        Сигурно ще бъдем повече хора тази седмица така , че си приготви каса с бира ))

                        Коментар


                        • #13
                          От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                          Още едно видео за момента съм качил само част1.Довечера ще гледам да кача останалата част от видео материала.

                          http://www.youtube.com/watch?v=xQO_O0qUjgE :Разходка до Дяково част1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                            ето едно видео и от нашата спортна групичка. Не е кой знае какво, но другия път ще се постараем повече. Започва от спускането преди с.Железница от там покрай минералните извори и по реката към Плана, от 6:30 започва една от любимите ми пътечки, доста бърза с приятни завои и достатъчно камъни, за да не е скучно. На камерата изглежда равно, но е изкачване.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Първо мое видео, нищо екстремно просто каране за кеф

                              Колега , защо спря да правиш клипчета , заради зимата или се отказа от атв-тата и мина на друг тип мпс :Д

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X