Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболов от каяк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Риболов от каяк

    Здравейте, ще публикувам малко снимки от риболовния каяк събор на яз. Жребчево, провел се преди 2 дни. Може би някой от вас хората обичащи природата ще се запали по този начин на риболов. Без двигатели в лодките наслаждавайки се на тишината и спокойствието. Уловените риби са хищници:бяла риба, щука, костур.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Риболов от каяк

    Колега navi71, моля дай малко инфо за каяка че нещо ме гложди отвътре. Харесва ми "двигателя" ( наистина ли се задвижда с педали - така ми се вижда от снимките, но ако е така как управляваш руля ) и бих си взел и аз ако ми стане на джоба. Благодаря предварително.
    П.С. Може и на лични, ако модераторите мислят че спамим.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: Риболов от каяк

      Междувременно намерих цената и "малко" ме смути, по-добре да си купя малък градски джип.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #4
        От: Риболов от каяк

        Здравейте, по принцип цените подлежат на известна корекция, а що се отнася до джипа - с него не можете да ловите риба и да се разхождате из язовирите и морето...Пък и като гледам аватара вече си имате джип . Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: Риболов от каяк

          Абе, за имане на джип - имам, но мислех че цената е около 1000 лв. ( това са си мои мисли и не задължавам никого с това , просто нямах идея за цените ), преди време си взех надуваема лодка за 300 лв и ми върши чудесна работа, смятах да я заменя с кану, което е по-компактно. Поздрави и от мен.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: Риболов от каяк

            Има и от 1000 лв , но не са на Hobie, просто са си конвенционални само с гребло.

            Коментар


            • #7
              От: Риболов от каяк

              Едно клипче за морски риболов от каяк:

              http://www.youtube.com/watch?v=21WwBJ_nVBY

              Коментар


              • #8
                От: Риболов от каяк

                Ох направо ми бъркаш в сърцето.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: Риболов от каяк

                  Удоволствието е голямо, просто защото ръцете са свободни за риболов, а се придвижваш където си искаш и търсиш рибата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Риболов от каяк

                    Първоначално публикуван от navi71 Преглед на мнение
                    Здравейте, по принцип цените подлежат на известна корекция, а що се отнася до джипа - с него не можете да ловите риба и да се разхождате из язовирите и морето...Пък и като гледам аватара вече си имате джип . Поздрави!
                    Колега, надявам се нямате търговски интереси, свързани с продажбите на каяци? Щото форумът има определена политика в тази област.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Риболов от каяк

                      Първоначално публикуван от navi71 Преглед на мнение
                      Едно клипче за морски риболов от каяк:

                      http://www.youtube.com/watch?v=21WwBJ_nVBY
                      Колега, я кажи как се казва последната песен
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Риболов от каяк

                        Ich will на Rammstein
                        Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Риболов от каяк

                          Нещо развитие по темата, че и аз се обзаведох с един каяк и смятам активно да го експлоатирам. Особенно в сладководни води. Ако някой има опит да споделя. Поздрави.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Риболов от каяк

                            Из така от година Основната ми дестинация е яз. Цонево но обмислям риболов по делтата на Дунав за около седмица. Ако има мераклии ...
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Риболов от каяк

                              А, аз основно ще е Малко Шарково и в района Ямбол, Ст.Загора, Бургас и Сливен. Тунджа ми е мерак също голям.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X