Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"24 Hours Of Athens 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: "24 Hours Of Athens 2012"

    Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
    Само да попитам Тодор, ти като си такъв ГОЛЯМ логистик защо твоята асистенция даде 40 евро за такси да си намери сервизния парк??
    Доколкото си спомням, словенците дадоха пари за такси, за нашите нямам такова инфо
    Ива, нещо си напрегната ? Не се ли освобождаваш по състезанията ?

    Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
    Знаеш ли за едно си прав вярно е п...я, но за съжаление манипулациите на спорта са прекалено много и за това и нашите реакции са такива.

    Спрете се, не ви отива. Язък за...
    Имаш предвид най-вероятно третото място дето ти го "взе" Иво Върбанов на Варна ли ?

    Коментар


    • #62
      От: "24 Hours Of Athens 2012"

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      ...
      Синът ми се увлича по атв-та, познай ко ми носи да чета в предния Топ Гиър. Имаме един познат с едно атв, ама пич ти казвам. После същия случай и в мото-списанието, сега чакам и новата Грация ( без "... и мощ") да излезне., че да дочета материала
      Тенев, и това трябва и така хората разбраха, че съществуваме като спорт...и спонсорите така разбраха !
      Иначе как се събират 200 000 евро за участия ? Мога да ти разкажа, че хич не е лесно и титлите не помагат, каквото и да казваш !
      Помага броя на публикациите и броя на излъчванията по ТВ...национална ТВ !

      П.П.

      Има статии и в "Ауто Билд" "Монитор" и "24 часа", а за сина ти ще ти дам един брой с автограф като се видим в Бургас !

      Коментар


      • #63
        От: "24 Hours Of Athens 2012"

        Всеки се бори за да постигне нещо. За някои борбата е за завършване а за други е за участие на някое състезание. Има измежду нас и такива състезатели, които винаги се борят за победа. Няма лошо.
        Но за всички е дразнещо когато някой започне да си слага "титли" и то сам. Без значение какви са. Най-добре е хората да те оценят. А спонсорите не са глупаци...
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #64
          От: "24 Hours Of Athens 2012"

          Имаш предвид най-вероятно третото място дето ти го "взе" Иво Върбанов на Варна ли ? [/QUOTE]

          Определено да,но ти и Вера имате доста голям принос за това,нали сте екип и после говориш за "Конфликт на Интереси".
          А и той ме ми го "взе" Вие така преценихте да го класирате, дори и без финал.
          Поне едно ти признавам гониш интесите си и тези на ТВОИТЕ състезатели до последно и с всички възможни средства било то чесни или не.
          ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

          Коментар


          • #65
            От: "24 Hours Of Athens 2012"

            Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение

            Определено да,но ти и Вера имате доста голям принос за това,нали сте екип и после говориш за "Конфликт на Интереси".
            А и той ме ми го "взе" Вие така преценихте да го класирате, дори и без финал.
            Поне едно ти признавам гониш интесите си и тези на ТВОИТЕ състезатели до последно и с всички възможни средства било то чесни или не.
            За финала да не говорим, защото и твоя беше по асфалта, ама не е там проблема...
            Аз си гоня интересите на клубните състезатели и това ми е работата, и винаги са били по регламента !
            Аз нямам конфликт на интереси с Вера, нито Иво Върбанов има, а за конкретния случай във Варна си имаше съдии, организатор и спортни комисари !
            Вера беше председател на спортните комисари, не съдия или времеизмерване !!!
            Моля те не ми хвърляй вина и за това състезание, защото ако си спомняш добре, аз бях състезател...

            П.П.

            Темата е за Атина, да коментираме само Атина, става ли ?

            Коментар


            • #66
              От: "24 Hours Of Athens 2012"

              Да финала ми е по асфалта,но поне го имам и то в обявеното време за затваряне на етапа, не намесвай Ивчо, за мен той няма вина, ти имаш интереси от това, защото чух мнението на спортните комисари,знам за изказванията на Вера,а Тенев и неговите решения са обект на друг разговор.
              ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

              Коментар


              • #67
                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
                Стига бе Тенев всички знаем защо им вдигаш акциите? Тодор ако иска чоже и луната да се пробва.За просветлените и ти и Руси знаете кои са хората в офроуда и кои наистина могат да карат. Да Ви ги изброя ли?!
                Може ли да ни "светнеш" кои наистина могат да карат.
                Може и да не са под номера като класация, но все пак да си знаем....


                Ако може някой мод. да отдели доста голяма част от писанията некасаещи "24 Hours Of Athens 2012" и да оформи нова тема, за да могат такива непросветени да се светнат и веднъж завинаги да им стане ясно около чии главички светят ореолите...

                Много моля.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #68
                  От: "24 Hours Of Athens 2012"

                  [QUOTE=s_s1;2011339]Може ли да ни "светнеш" кои наистина могат да карат.
                  Може и да не са под номера като класация, но все пак да си знаем....
                  Мога да ти ги изброя: всички, които не манипулират състезанията,а се борят честно за своите постижения, защото познаваме и такива които всячески се пробват и за съжаление често успяват да редят класиранията според интересите си.
                  ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                  Коментар


                  • #69
                    От: "24 Hours Of Athens 2012"

                    Тъй, тъй само ги обясняваш кой са, даваш формула, но не пишеш конкретни имена.
                    Естествено всеки ще каже, че се бори честно, нали?!?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #70
                      От: "24 Hours Of Athens 2012"

                      Вие ,понеже не се познаваме, явно наистина не сте наясно с интригите в националния шампионат, не говоря за традиционните състезания,там нямам наблюдения или просто защитавате нечии интереси.
                      ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                      Коментар


                      • #71
                        От: "24 Hours Of Athens 2012"

                        Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
                        Вие ,понеже не се познаваме, явно наистина не сте наясно с интригите в националния шампионат, не говоря за традиционните състезания,там нямам наблюдения или просто защитавате нечии интереси.
                        Да и аз като много други не съм запознат нито с интригите, нито с начините за спечелване на призово място в националния шампионат, но от много години не само чета за успехите на Българските оффроудъри, а винаги, когато имам възможност ходя, гледам и чопля семки на почти всяко състезание в България. Ето утре и в неделя /01.12 и 02.12/ ще ходя да гедам "изпитанието" на Кирето в Шумен, ще пивам биричка, ще мезя с мръвки, и семки и ще разтягам локуми, гледайки от страни кой и как можело да направи, за да мине.
                        Понеже не мога да си позволя да гледам състезания в чужбина, а камо ли да участвам /ох... мечти, мечти/ следя форума внимателно за изявите и успехите на нашите офроудъри извън родината.
                        С интерес следя също несъстезателните разходки, спасителните акции и всичко друго свързано с оффроуда.

                        Като такъв сериозен и последователен кибик живо се интересувам кои са "можещите да карат", за да ги наблюдавам по-внимателно.

                        Нямам лични интереси в националния шампионат, нито защитавам нечии такива.


                        Аз съм просто човек от народа, а на народа му трябват хляб и зрелища...
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          От: "24 Hours Of Athens 2012"

                          По скоро Светльо, кои стават и кои не стават за състезатели. Те всичките имаме книжки, ама какво от това. Списък не ти се полага Вместо да дъниш бири и кюфтета на кетъринга, стой по екстремите. Иди в Бургас другата седмица и прави личен списък. За домашно, нали ме разбираш, че горното го казвам шеговито.
                          Сега по-сериозно. Тодоре, дай моляте някакво разяснение по факта с едночасовата разлика между Десо и гръкъ с джимнито на мъгливия етап. Че е местен ясно, ама що за извънземен е в 5 м видимост според Десо, да си угасиш светлините и да дадеш яката газ. Колко километра беше етапа?
                          И драсни някой ред по дакарските ви перипетии. Ай виж колко кротко ти пиша и не са прай на идиот. Моля те.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #73
                            От: "24 Hours Of Athens 2012"

                            Генчев ето една от можещите

                            Никой не каза за Зори две добри думи.Тя се пребори с 900км за около 30часа с 12часа нощно каране в мъгла и на финала с усмивка.Две финиширали атевета от които едното е българско и то жена.
                            Сложи в малкия си джоб доста мъже.Мойте адмираций за което.

                            Престанете с помията.Тенев да започвам ли и аз с въпросите?
                            Последно редактирано от boevski; 30-11-12, 21:06.
                            __KTM__

                            Коментар


                            • #74
                              От: "24 Hours Of Athens 2012"

                              Браво Зори. Ти си нашата гордост.

                              Коментар


                              • #75
                                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Тодоре, дай моляте някакво разяснение по факта с едночасовата разлика между Десо и гръкъ с джимнито на мъгливия етап. Че е местен ясно, ама що за извънземен е в 5 м видимост според Десо, да си угасиш светлините и да дадеш яката газ. Колко километра беше етапяха?
                                Чувам вече от няколко места недоволство от Десо и Шуши за класирането, даже и Маринов се включи в тяхна защита...
                                Всички бяхме на софрата след състезанието, където Шуши декларира, че е много доволна от състезанието и за нея е пример за коректно и точно състезание ! Там не се спомена нищо такова нито за загасени фарове или други такива художествени украси...
                                Знам за мъглата във втория етап с финал в Дистомо (аз бях там) когато първи финишираха Джимито със 113, италианеца и бялото джими 103 . Ако гърка е знаел трасето, италианеца е малко вероятно...и там 103-и е трети, първи пристигна 113-и !
                                Явно са минали преди мъглата, защото другите закъсняха много и знам, че ги е извел Траян и че Десо също е бил в групата. Това е което видях и знам, за по-късните етапи нямам наблюдение, но мисля, че Боевски също е в течение...
                                Накратко, няма чудеса и незавършени етапи, вижда се и по траковете, че гърка си е победител...за наше съжаление...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X