Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"24 Hours Of Athens 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "24 Hours Of Athens 2012"

    Има ли информация за Боевски с новия KTM?
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • #32
      От: "24 Hours Of Athens 2012"

      Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
      Има ли информация за Боевски с новия KTM?
      Боевски е първи,както и Зорница!

      Коментар


      • #33
        От: "24 Hours Of Athens 2012"

        Броя на черпещите се увеличава
        БРАВО на всички наши участници
        GSM 0888 611 289; 0877 611 289

        Коментар


        • #34
          От: "24 Hours Of Athens 2012"

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          ..................
          А имало ли е гръцки номера или заслужено си е станал 2-ри.
          ...................................................................................
          Маринов, там не използват все още твоите похвати в организация и класиране


          Състезанието за пореден път показа възможностите на нашите състезатели и нивото на офроуда в България.
          Стартираха 73 участника, като при джиповете беше най-голяма конкуренцията- в Т1 бяха 15 участника от Гърция, България, Италия, Белгия, Холандия и Унгария.Само 6 стигнаха до финала обаче...
          Траян и Десо започнаха много добре първия етап, а Орлин счупи съединителя на 140-1 километър и се прибра на стартер...
          Зорница и Боевски се движеха добре, като при моторите имаше много силна конкуренция в лицето на двама местни, на Европейския Шампион Пастори, чехът Тосеновски (миналата година беше 2-ри) и нова звезда от Австрия, който се класира втори на това издание в генералното. За Боевски беше още по-трудна задачата, защото стартира с окачване за супермото, но камъните го изненадаха доста...но се справи перфектно, заемайки първо място в класа си !!!
          Зорница се движеше в пакет с Атанасис Кувас (познат от ATV Challenge Cup на българите) и за пореден път показа, че е мъжкото момиче на българския офроуд като завърши за втори път тежката надпревара (3-а през 2011-а) и се класира на второ място в класа на АТВ-та.
          Десо се движеше с постоянно темпо и заслужено си взе наградата и второто място, а Траян имаше малшанс и остана трети в Т1.
          На етап 2 Траян скъса тръбичка на спирачната помпа и му отне 50 мин. да се ремонтира. В следващите етапи наваксваше разликата, но стигна до 3-а позиция, като това му донесе за трети път титлата в "Балканска Рали Рейд Купа".
          Победител в Т1 стана гърка Сиотис със Suzuki Jimmy и за статистиката да отбележа, че от 2009-а година насам това е първата гръцка победа на гръцко състезание
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 28-11-12, 09:21.

          Коментар


          • #35
            От: "24 Hours Of Athens 2012"

            Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
            Боевски е първи,както и Зорница!
            Голямо браво на Митака
            Честито и на всички БГ екипажи на почетната стълбица
            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

            Коментар


            • #36
              От: "24 Hours Of Athens 2012"

              Ето и видео с АТВ-та и Зорница конкретно. Вижда се и излитането на състезателя от Словения на едно колело

              Коментар


              • #37
                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Маринов, там не използват все още твоите похвати в организация и класиране
                Да бе така чухме и ние. Този грък не е карал единия от етапите и е станал пръв.
                Някой гледал ли му е трака на този бързак.
                То си е ваша работа не мен ме правят на будала. Ама на теб ти е простено ти си бил с други проблеми за решаване.
                А и не е ясно чии интереси защитаваш, може и да са гръцки.

                Коментар


                • #38
                  От: "24 Hours Of Athens 2012"

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  Да бе така чухме и ние. Този грък не е карал единия от етапите и е станал пръв.
                  Някой гледал ли му е трака на този бързак.
                  То си е ваша работа не мен ме правят на будала. Ама на теб ти е простено ти си бил с други проблеми за решаване.
                  А и не е ясно чии интереси защитаваш, може и да са гръцки.
                  Маринов, това не е "Баха Дупница", а сериозно състезание със силни участници и ясен регламент !
                  Гърка си кара всички етапи, има две етапни победи, а за това как кара можеш да питаш Траян да ти обясни (той поне е бил в трасето за разлика от теб).
                  Това твърдение можеш да го направиш единствено ти, дето си нямаш хабер от състезанието и не си бил никога там, или да ти го каже някой, който е същия безхаберник като теб...
                  Не омаловажавай труда на българските участници поне, че се биха 24 часа, а като толкова си заинтересован, вземи си пилотчето и карай догодина, белким да ни спасиш от резила да ни правят на будали...

                  Коментар


                  • #39
                    От: "24 Hours Of Athens 2012"

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Маринов, това не е "Баха Дупница", а сериозно състезание със силни участници и ясен регламент !
                    Гърка си кара всички етапи, има две етапни победи, а за това как кара можеш да питаш Траян да ти обясни (той поне е бил в трасето за разлика от теб).
                    Това твърдение можеш да го направиш единствено ти, дето си нямаш хабер от състезанието и не си бил никога там, или да ти го каже някой, който е същия безхаберник като теб...
                    Не омаловажавай труда на българските участници поне, че се биха 24 часа, а като толкова си заинтересован, вземи си пилотчето и карай догодина, белким да ни спасиш от резила да ни правят на будали...
                    Да не е "Баха 550 България 4х4", защото при нас това няма да стане. Ти по-добре питай твоя пилот как седят нещата, защото той друго казва относно карането на гърка. И даи едно класиране по етапи да ги видим тия етапни победи, и ако моге да е на английски или на френски, защото гръцкия не е официален език на ФИА, а нали това състезание претендира за международно.
                    Хабер от състезанието не искам и да имам защото достатачно гръцки номера съм изял вече и няма нужда повече. И да ме кани някой за тези състезания отказвам, защото Гръцките правила (номера) край нямат.
                    Да за теб както се видя на Добрич, това да излезеш от трасето и да съкратиш без да те накажат е нещо нормално, но в България се гледат ГПС-ите за разлика от Гърция.
                    Сега разбрах защо си спорил в Добрич, ти си карал по гръцките правила.
                    Друг път гледай поне в коя държава се съзтезавате за да се нагодите по местните правила. А и всяко състезание си допълнителен регламент, чети го и проверявай, че това обикновенно ти убягва.
                    Относно нашите състезатели ги поздравих още преди да излезе официалното класиране.
                    И не умаловажавам труда на нашите пилоти, а напротив се нервя на неправдите на които са подложени и за изпуснатия хет трик от вашия отбор.
                    Вече ти обясних, че на нагласени гръцки състезания нямам желанието да участвам, след като имам възможност да ходя на Пътя на коприната, Бреслау, Мароко и Дакар например.
                    Стига да имам възможност с радост ще отида и на всяко Българско състезание, но за Гръцките и твоите маратони ще се замисля много.
                    А относно моите пилоти не знам кой от всичките визираш, но мисля че с всеки един от тях ще минем повече от 140км. (а чух че били 60).
                    Като си толкова сигурен, че всичко е наред публикувай траковете на този състезател, на Десо и Траян да направим съпоставка, но не като картинки а като тракове за да си направим изводите сами не от приказки, че ти си много сладкодумен като трябва да взимаш нещо и не толкова когато трябва да дадеш.
                    И понеже се заговорихме за пилоти, ние поне караме и правим класирания, а вашия отбор ако успее да стартира не може да завърши и първия етап, че чух пак за гръмнал нов компютър след намесата на видните български специалисти.
                    Айде вместо да пишеш по форумите виж да приготвиш нов компютър, инсталация и да не забравиш седалките (това поне можеше да си направиш труда да го провериш, не изисква много познания, но ти явно и тях нямаш или си още по-лошото небрежен като мениджър).

                    Коментар


                    • #40
                      От: "24 Hours Of Athens 2012"

                      Да понеже няма снимки от състезанието не е лошо да видим траковете на първите състезатели в класирането.
                      И още ако е възможно класиране по класове!
                      Тогава ще стане интересно и този прекрасен спор ще има смисъл.Всичко друго е само-бля,бла,блябабля...
                      Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 29-11-12, 13:29.

                      Коментар


                      • #41
                        От: "24 Hours Of Athens 2012"

                        Маринов, виждам, че си се възбудил и цвърчи от теб злоба от мастните ти пори, ама ще ти отговоря аналитично, да не стоиш в заблуда, а и от там да заблуждаваш цялата аудитория на форума...а може и инфаркт да си докараш

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        Да не е "Баха 550 България 4х4", защото при нас това няма да стане. .....
                        За разлика от Баха Дупница обаче, тук никой не финишира на колан и не стана шампион с тоя ход

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        .... И даи едно класиране по етапи да ги видим тия етапни победи, и ако моге да е на английски или на френски, защото гръцкия не е официален език на ФИА, а нали това състезание претендира за международно.
                        Хабер от състезанието не искам и да имам защото достатачно гръцки номера съм изял вече и няма нужда повече. И да ме кани някой за тези състезания отказвам, защото Гръцките правила (номера) край нямат....
                        Класиране по етапи има в горния пост, ама трябва да натиснеш подчертаното за "етапни победи"...там има за всички класове.
                        В първата колонка е час на старта, втората е точното време, третата е реалния финал, а четвъртата е закъснението (наказанието).
                        А и тебе няма кой да те покани, че славата ти се е разнесла и мирише на теб по целия Балкански п-ов вече

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        ...
                        Като си толкова сигурен, че всичко е наред публикувай траковете на този състезател, на Десо и Траян да направим съпоставка, но не като картинки а като тракове за да си направим изводите сами не от приказки, че ти си много сладкодумен като трябва да взимаш нещо и не толкова когато трябва да дадеш....
                        Да ти напомня, че аз не съм Организатор на това състезание, но специално ги помолих да ми изпратят заради теб траковете !
                        Не знам как да ги кача тук, ще се опитам, ако не успея, ще ти ги изпратя на мейла да си ги анализираш
                        За широката публика и за такива като мен, Явореску ще ги направи на филмче, за да видим кой кого как бие, имам предвид трите трака за които ти спомена...

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        ...
                        Да за теб както се видя на Добрич, това да излезеш от трасето и да съкратиш без да те накажат е нещо нормално, но в България се гледат ГПС-ите за разлика от Гърция.
                        Сега разбрах защо си спорил в Добрич, ти си карал по гръцките правила.....
                        Аз не си спомням да те видях в Добрич и не мога да разбера наглостта ти, как коментираш нещо, за което нямаш идея ?!?

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        ...
                        И понеже се заговорихме за пилоти, ние поне караме и правим класирания, а вашия отбор ако успее да стартира не може да завърши и първия етап, че чух пак за гръмнал нов компютър след намесата на видните български специалисти.
                        Айде вместо да пишеш по форумите виж да приготвиш нов компютър, инсталация и да не забравиш седалките (това поне можеше да си направиш труда да го провериш, не изисква много познания, но ти явно и тях нямаш или си още по-лошото небрежен като мениджър).
                        Да бе вярно, направихте добро класиране на Бреслау и още по-добро на Мароко, извинявам се, че забравих...
                        За "видните специалисти" си прав...ама явно визираме различни хора
                        За познанията ми и уменията като мениджър ще съдят други хора, АЗ ПОНЕ СЕ ОПИТВАМ и сами си направихме записването, и си заведох отбора до Хавър, сами си минахме административния и техническия преглед и не сме си захвърлих техниката, някой друг да ми я минава и да караме за други отбори срещу заплащане...
                        Седалките и компютрите са наш проблем, нали вашите са о.к. ? Къде ти е проблема ? Или злобееш и злорадстваш ?

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        Стига да имам възможност с радост ще отида и на всяко Българско състезание, но за Гръцките и твоите маратони ще се замисля много....
                        Не бих си позволил лукса да те видя на мое състезание, един път го направих заради Траян и ти беше кротък като агънце
                        Не мисля обаче да повтарям, а и моите състезания са със силни участници и няма да виреете там...

                        И в заключение искам да ти призная, че ти си ЦАР НА ОСИРАНЕТО на състезания, даже и без да ходиш на тях
                        Кажи на твоя информатор, че е пълен безхаберник, ама явно и той като тебе е гледал състезанието на компютъра

                        П.П.

                        Ето тук съм качил траковете, наслаждавай се и анализирай...не ми искай да сканирам карнетите на състезателите, че не ми се занимава, щото сигурно си забравил, че има и карнети на финала...и съдии даже

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/t...ristov/TRACKS/
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-11-12, 17:00.

                        Коментар


                        • #42
                          От: "24 Hours Of Athens 2012"

                          Абе Маринов, я се дръж малко бе, стига си ни заблуждавал така.
                          Жалко за Дънди, жалко за Орлин.
                          Тошко, сега цяла България тебе гледа!
                          Менажере.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            От: "24 Hours Of Athens 2012"

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Абе Маринов, я се дръж малко бе, стига си ни заблуждавал така.
                            Жалко за Дънди, жалко за Орлин.
                            Тошко, сега цяла България тебе гледа!
                            Менажере.
                            За жалост Тенев Маринов е много прав за много неща, но няма да коментирам повече.
                            ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                            Коментар


                            • #44
                              От: "24 Hours Of Athens 2012"

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              ...Жалко за Дънди, жалко за Орлин.....
                              Тенев, с твоя изискан и високоинтелектуален изказ не разбрах какво жалиш ?!? Обясни и на мен да разбера...моля !

                              Коментар


                              • #45
                                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                                Остави заяжданията на страна, ама верно ли Дънди няма да е навигатор на Орлин?
                                Вярно ли е, че Орлин Алексиев, първия Българин с автомобил на Дакар ще е с най-късия трак на състезанието.
                                Сигурен съм, че не знаеш отговоритена въпросите, но само загатвам за тежеста, която тегне над плещите ти.
                                Дай повече инфо за случващото се, като нормален шеф на отбор.
                                Всички се гордеем с националния флаг, но ни е болезнено само да ни пляскат през лицата с Него.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X