Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

    Забравих, че всички сме професионални състезатели.И скачаме ,караме офроуд,правиме разни маймунджалъци и т.н.

    Коментар


    • #32
      От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

      Човека споделя опит и знания и получава нападки и подигравки ... типично по български. Къде е споменал за състезатели и прочие щуротии? Има го при всички мотори със спици тоя ефект, логично звучи, а и практиката го показва.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #33
        От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        Човека споделя опит и знания и получава нападки и подигравки ... типично по български. Къде е споменал за състезатели и прочие щуротии? Има го при всички мотори със спици тоя ефект, логично звучи, а и практиката го показва.
        Ако визираш и мен ... грешиш!Мисля,че мотор_мен е доста запознат с материята,но не трябва да навлизаме толкова надълбоко при положение,че не се готвим за Световното по СМ!Поздрави!!!
        ПС:Аз лично не знаех,че "другите джанти се фрезоват "
        "Човек се учи докато е жив"

        Коментар


        • #34
          От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

          Леле какви спорове причиниха тия джанти само... Споделих идеята си и това, което съм направил, ако реши и някой друг колега да използва тази възможност, при положение че му изпаднат евтини подобни джанти. То е ясно, кое е най-доброто, но не сме си навили над масрафа, че да си позволим скъпи удоволствия поне аз де. Ще се радвам колегите да могат да си вземат по-добрите варианти и на мотори и на джанти. Просто споделих опита си без да желая да причинявам подобни спорове!
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #35
            От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

            Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
            Леле какви спорове причиниха тия джанти само... Споделих идеята си и това, което съм направил, ако реши и някой друг колега да използва тази възможност, при положение че му изпаднат евтини подобни джанти. То е ясно, кое е най-доброто, но не сме си навили над масрафа, че да си позволим скъпи удоволствия поне аз де. Ще се радвам колегите да могат да си вземат по-добрите варианти и на мотори и на джанти. Просто споделих опита си без да желая да причинявам подобни спорове!
            +1

            Коментар


            • #36
              От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

              Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
              Леле какви спорове причиниха тия джанти само... Споделих идеята си и това, което съм направил, ако реши и някой друг колега да използва тази възможност, при положение че му изпаднат евтини подобни джанти. То е ясно, кое е най-доброто, но не сме си навили над масрафа, че да си позволим скъпи удоволствия поне аз де. Ще се радвам колегите да могат да си вземат по-добрите варианти и на мотори и на джанти. Просто споделих опита си без да желая да причинявам подобни спорове!
              В спора е истината, аз много се радвам, че сподели направеното от теб, от което се разви тема която не беше обсъждана и се образовах и надявам се не само аз (y)
              Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

              Коментар


              • #37
                Колегите,
                Темата е доста добра и с полезно инфо! Имам един въпрос:
                За каране на супермото, в градски условия, т.е. на асфалт (и стънт + каране на задна гума и предна), кои джанти са по-удачният избор, тези със спици или лети джанти (но фрезованите, не тези летите от пистов мотор)?
                Благодаря.

                Коментар


                • #38
                  От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                  Искам да попитам дали на КТМ EXC 125 могат да се сложат джанти от по-големи кубици КТМ или друга марка, защото мотора е с кросови , искам да сложа супермото?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X