Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

    Колеги никъде не можах да намеря инфо дали джантите за супермото от КТМ ехс 450 могат да се монтират на ямаха вр 450 ... Нека някой запознат колега даде информация...
    Благодаря предварително!
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

  • #2
    Re: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

    Няма невъзможни неща. С подходящи фтулки всичко е възможно. Може да провериш дали големината на осите е еднаква(не че и това не може да се преправи).

    Коментар


    • #3
      От: Re: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

      А обратния вариант от ВР на КТМ ЕХС дали може да стане само с втулки?

      Коментар


      • #4
        От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

        Mоже аз от сузуки подготвих джанти за вр-а сменях лагери, че да паснат на предната ос, втулки, задна ос с втулки, пластина за изнасяне назад на спирачния апарат. Има ли желание всичко може
        Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

        Коментар


        • #5
          От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

          Попринцип е така ,но мен малко ме е страх да купя джантите за 1000лв на сляпо без да знам,че 100% стават.Затова ако някои има опит с преправянето от YAMAHA на КТМ да каже какво точно трябва да се направи. 10х предварително.

          Коментар


          • #6
            От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

            може и да съм груб,но си пишем глупости

            естествено че стават и то в най лошия случай цената е 100лв
            crf450 supermoto

            Коментар


            • #7
              От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

              Ето при мен какво се получи: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:060320131274.jpg
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5466589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:060320131275.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5466594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300320131308.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5466598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300320131310.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5466603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300320131313.jpg
Прегледи:1
Размер:139.3 КБ
ID:5466607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320131315.jpg
Прегледи:1
Размер:151.5 КБ
ID:5466608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320131318.jpg
Прегледи:1
Размер:258.3 КБ
ID:5466613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320131319.jpg
Прегледи:1
Размер:270.1 КБ
ID:5466617Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320131320.jpg
Прегледи:1
Размер:245.9 КБ
ID:5466622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320131321.jpg
Прегледи:1
Размер:239.5 КБ
ID:5466627
              Джантите са от сузуки, смених лагерите с такива с по голям диаметър за осите. Правих нова задна ос на 20мм оригиналната е на 22, предната остава същата 20мм. Прави се планка, която изнася спирачния апарат назади в общи линии е това. С повече желание и мерене с шублера резултата е наличен. Реших да го направя така, че да ми харесва затова полирах борда на джантите и след дълго чудене какъв да е цвета избрах този син металик. Аз лично съм доволен от резултата. Мотора е с пиниьони 14-48 изправя се лесно
              Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

              Коментар


              • #8
                От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                Много е хубав, Браво !!!!
                Three witches watch three Swatch watches.
                Which witch watch which Swatch watch?

                Коментар


                • #9
                  От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                  видя ли че няма невъзможни неща,и махни задните степенки от шарнира
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                    Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                    видя ли че няма невъзможни неща,и махни задните степенки от шарнира
                    БЪркаш ме с колегата по-горе, които се чудеше дали ще стане иначе докато разглеждах снимки в нета видях, че има осъществени вече такива вариянти и набързо взех решение иначе стъпенките си ги ползвам сега още повече
                    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                      Евала за старанието и труда, но тези джанти нямат нищо общо със супермотото, дори на външен вид не могат да го докарат Да на тях си сложил гуми 17-ки, но само толкова. Дано поне не са ти излезли много солено, че тогава наистина няма да има смисъл от подобни проекти. Това последното е важно за колегите, които ще тръгнат по твоя път Чао и успех
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                        Такива джанти има по 100-150 лв/бр. Както каза колегата преди мен това не е СМ капли а обикновенни джанти 17'' която може да се вземе почти от всякакъв мотор.Мисля че колегата пуснал темата има предвид СМ капли,но малко е сгрешил заглавието.Успех !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                          Какъв е проблема с подобен тип капли, ширината или здравината, може ли малко разяснения?
                          Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                            Първоначално публикуван от NlGHTMARE Преглед на мнение
                            Мисля че колегата пуснал темата има предвид СМ капли,но малко е сгрешил заглавието.Успех !
                            Когато пуснах темата имах идеята да купувам от ктм джанти със спици истинския вариянт на СМ, но после избрах по евтиния вариант. Видях в supermotojunkie , че имаше вр така направен и реших да рискувам
                            Проблем евентуално би имало, ако се правят скокове с мотора да не издържат джантите иначе за нормална употреба никакъв проблем. Факт е, че излиза по-евтино, ако бях взел истински СМ джанти ексел или нещо подобно, но за моята употреба смятам, че ме устройва пък и на вид ги докарах
                            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джанти супермото от КТМ ехс на Ямаха ВР 450

                              Първоначално публикуван от maneco Преглед на мнение
                              Какъв е проблема с подобен тип капли, ширината или здравината, може ли малко разяснения?
                              Това е джанти.Каплите са със спици.Проблем няма.Както колегата е казал цената е значително по ниска от оригинални СМ Ексел капли,а реално за всекидневна употреба(главно по асфалт) вършат същата работа.Друг е въпроса дали ти харесва как изглежда.Лично на мен не ми допада.Тежки/леки ендура,крос и СМ трябва да са с капли(лично мнение)Важно е,че колегата е доволен!Поздрави!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X