Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    Е това е много добра новина. Диоди, радиатори, рефлектори и оптика има море на пазара, но корпуса е проблем.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • #77
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Може утре да идем? Ще ми е интересно дали ще успеем да стигнем до това. При успех, следващата стъпка е да си направим фаровете LED. Със сигурност конвенционалното ще е по-евтино, но знам че тук много малко са стандартните хора

      Коментар


      • #78
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        За фаровете (къси/дълги) съм силно скептичен. По чисто механични съображения. Баровете са друго нещо. Ако намеря някой който да ми насити такъв лайт бар с диоди, които аз ще предоствя ела да видиш какво чудо ще сътворим Веднага му изсипвам една опаковка от новата 10V серия на Citizen.
        Последно редактирано от elbgt; 01-02-13, 21:08.
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • #79
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Аз съм го намерил. Човека каза, че всичко може да се направи, но струва пари. Показа ми интересни неща, които те преработват от вече създадени уреди.
          Видях един диод от 1 ват, който с подходящо тяло и лупа светеше така, че направо не ми се вярваше. Представих си 10 ватов диод по същият начин направен с добро охлаждане на захранването.

          Коментар


          • #80
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Ако беше намерил някой който беше казал че може да го направи евтино веднага щях да го отпиша. Тоя ми се струва надежден щом говори за пари. Тия с триците и маймуните обикновено си ги слагам на ...
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • #81
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
              Е-еее язък. Няма пълно щастие Е сега чак забелязах, че всичко е 6000-6500 К. Дали има опция за 4000K поне? Или още по-добре 3000К?
              В понеделник ще кажа, но мисля, че може да се поръча на 4000К.
              Тази поръчка, като първа за такива изделия, избрах ъгъла на разпръскване и цветната температура, като разпитвах доставчиците кое най- много им поръчват.
              Надявам се докато продам тези да съм наясно какво се търси и за втората поръчка да знам.
              Междувременно пътуват насам и малки количества от работните лампи.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #82
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                То е ясно кое най-много ще се поръчва, народът налита на синкаво, ама донеси 1-2 и от истинските.

                Това че работят на всякакво напрежение е много добро.

                Коментар


                • #83
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  И да допьлня,че онова от пьрва страница си се мота из нета поне едно 3-4 години и никаква новост не е вече,смотан Китайски го вади сьщото и струва десетина кинта долница.
                  Там вече се променя мисленето,като го грабнеш за 30 долара и почти ми е все тая какво става с него,за 4 кутии цигари катеричка няма.
                  Виж обаче Бахата го голЕм го вади като цена,а като размер мини,перфектно за дадени приложения,но не и за мен с тая цена.Синкавото си вьрши работа ако осветявам бял чаршаф,а от 2 метра свети достатьчно за да видя какво и кьде работя,като му сметна и 4 кутии с цигари и сьвсем става.


                  ОБАЧЕ напипам ли нещо противоводно,удароустойчиво,вибрационни легла,да бачка от 9 до 30 волта,да е нали ДА с едни 4000-4300 Кта по него ще го налазя веднага еле ако е някакви нормални пари.Това с тьрсене в момента не става,тьрсих и няма и май се минава на варианта чакане.Рано или кьсно и цената ще се нагоди,за сега хубаво,здраво,светещо и евтино НЯМА.


                  Дебна ви,да видим кой какво ще измькне от рькава
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    То е ясно кое най-много ще се поръчва, народът налита на синкаво, ама донеси 1-2 и от истинските.

                    Това че работят на всякакво напрежение е много добро.
                    Голфаджийчетата с сините фарове не са в моя таргет клиенти. А и тези светлини е немислимо да се използват по шосетата!
                    Въпросът е какво искаме ние, от офроуда, атевистите и ловците( евентуално).
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #85
                      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      ......и какви да е пьтни машини било то снегорини или почистващи,строящи или просто разушаващи,комбайни,трактори,товарачи,ремаркета,подрьжка по летища,морски сьдове,охранителни обекти,складово осветление или такова на отдалечени места като ски писти,лифтове,паркинги........да не говорим,че лодка среден размер я скубят 60 000 долара за ЛЕД светлини,новата която сега чакаме ба ли го,там май ще са 100 бимбериците.

                      Топло бяло обаче,водоустойчиви,опция за намаляване на светлината,тинтириминтири ма пак 60 бимберици.Вече до толкова са се извратили,че има китове за планински колеленца,свети та окото ти вади.


                      WebRep


                      currentVote


                      noRating
                      noWeight
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 02-02-13, 17:45.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        А бе да питам ама без да се смеете. Тъй има ли такваз крушка със фасонка за Н4 от диодчета и дали изобщо ще има некъв ефект във фарчето на мотор аре на джипките мегдан да редиш фарчета бол ама на ендурака е кът откъм место и тоци???
                        Преди време за КТМ си бех взел един ксенонов кит от щатите и върши доста работа ама е една камара кинти сравнение с тези и да не повервеш все още е жив ама да го местя постоянно от едната машина на другата не си е работа.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #87
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Голфаджийчетата с сините фарове не са в моя таргет клиенти. А и тези светлини е немислимо да се използват по шосетата!
                          Въпросът е какво искаме ние, от офроуда, атевистите и ловците( евентуално).
                          Ами аз искам 3000К и съм склонен да жертвам съответните лумени. В краен случай 4000К - пак с полагаемата се жертва. Гледам че тука ми пригласят.
                          На мен не ми е само джипката в главата, ама 2бр. от най-малките (12 вата) или едно 48 вата на тези цени бих си купил веднага. Само да са 3000К.

                          Бъди сигурен, че и сред офроуда има доста голфери по душа, така че тези дето си ги докарал едва ли ще станат зян.

                          Коментар


                          • #88
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            А бе да питам ама без да се смеете. Тъй има ли такваз крушка със фасонка за Н4 от диодчета и дали изобщо ще има некъв ефект във фарчето на мотор аре на джипките мегдан да редиш фарчета бол ама на ендурака е кът откъм место и тоци???
                            Преди време за КТМ си бех взел един ксенонов кит от щатите и върши доста работа ама е една камара кинти сравнение с тези и да не повервеш все още е жив ама да го местя постоянно от едната машина на другата не си е работа.
                            Забрави. Само за дневни стават.

                            Коментар


                            • #89
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Светят като за 7 долара,ако искаш да светят като за 170 има и такива цели осветителни тела.Ако търсиш ЛЕД крушка която не само да свети,а и да осветява...........сядай до мен и чакаме заедно,такова още не е измислено.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ами аз искам 3000К и съм склонен да жертвам съответните лумени. В краен случай 4000К - пак с полагаемата се жертва. Гледам че тука ми пригласят.
                                На мен не ми е само джипката в главата, ама 2бр. от най-малките (12 вата) или едно 48 вата на тези цени бих си купил веднага. Само да са 3000К.

                                Бъди сигурен, че и сред офроуда има доста голфери по душа, така че тези дето си ги докарал едва ли ще станат зян.
                                Може да се поръчат на 4000К. След като им мине празника ще стане. До 25 февруари китайците си празнуват новата година.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X