Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ....................................

    http://www.oznium.com/27watt-led-work-light

    ...................................

    Това, за парите си изглежда читаво!
    Още повече, че някой си е играл да мери температура в няколко точки след един час работа.

    Тази графика ми хареса:
    Прикачени файлове
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Близнак нали знаеш,че аз ще се пробвам да мина тьнко и като натоваря везните и пак ще кацна на дебелия.
      Ето там са хората при вас,ако имаш път мини и ги разгледаи.
      Ако си харесаш модел от Баха Дизайн казвай ще свършим работа.

      7915 Balboa Avenue
      San Diego, CA 92111, United States
      (85 565-7792

      offroadwarehouse.com

      Коментар


      • #18
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        Кар Тест / че не ти знам името /ние както казах от Озниума сме много доволни,2 по ват осветяват сравнително добре 15 метра лодчица грубо и издьржаха 2 години,а може и още да дьржат,но нямам новини.
        Тоя работния е 27 вата или много по-чк от малките с които имаме опити,по-як и от Максимата,но на сьщите пари.Клиопове има как се топи вьв кофа за 10 часа и свети,а ние чак толкова няма да го тормози - влезе ли под водата за 10 часа проблема ще е много по-голям от неработеща светлина на платната.

        Не е вьрха на технологията както са Баха Дизайн - те ползват диоди разработени за военната индустрия,слагали са ги на роботи,а сега осветяват какво ли не.За 500 кинта обаче ще сьбереш 2700 вата което е един сериозен льч ако ме питаш мен.Е няма да е яко и малко и готино като Бахата,но ония са вьрха на сладоледа.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Близнак тия ги знам,едно време май при тия ходих за РАМ стойка за кола - едно огромно хале с много малко неща и всичко се порьчва.Ще намина да видя обаче,15 минути каране ми е.

          Тенкю
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Я малко сравнителни снимки за да се види за какво говорим.







            Това горе е за мотор и вади 44 вата 3600 лумена на 5000К





            А това е ясно какво е.Бара е висок 3 прьста,може да го навреш кьдето искаш,трудно се троши,трудно се зацапва целия,лесно се монтира,дьрпа никакви ампери и свети мамата си трака.

            Аз се оглеждам за нещо една педя дьлго с 2-3-4 диода което да бие на около стотина метра.Да не се бьрка сьс светене,на мен ми трябва да осветява,а не да го играе дневни светлини на Ауди.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???





              На това долу леко са му барнали рефлекторите за разпрьсната светлина.





              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                След горните снимки,а и тая тук Риджид влизат в списька като яки.2 светлини оцелели пожар Калифорния,за возилото нищо не се казва.

                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  http://bg.farnell.com/led-bar-graph-arrays
                  Някакво мнение за тези?
                  НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                  Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                  Коментар


                  • #24
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    LED Bar Graph Arrays: 147 намерени продукти ?????

                    БГ колата за Дакат гледам има 4 броя пред радиатора,питай те какво и защо го избраха.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      Re: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      Моите 5 стотинки:

                      Преки наблюдения нямам, но колеги от австралия, с които споделям един друг форум, доста хвалят продуктите на Red Dog. Те там долу си харесват странни имена, но ето това:

                      http://www.4wdsupplies.com.au/12-led-lightbar/

                      Би трябвало да покрива търсеното от теб... (трябва да се има в предвид че техният "евро лъч" е за движение от обратната страна на улицата)

                      Същите хора ползват и продуктите на Rigid, но разбираемо предпочитат Red Dog заради отрязаният лъч, който могат да ползват законно (уж).
                      Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
                      Един велосипед също.

                      Коментар


                      • #26
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        300 кинта 60 вата това горе или 100 кинта 20 вата това на снимката,много добре ако говорим за цена само,Бахата е долу горе двойно на парите за ПОЧТИ сьщото нещо. БЛАГОДАРЯ,ще ги преглеждам и тия.





                        Ето го и допьлнението.В ИБЕЙ намирам 2 от тия за 139 кинта с безплатна доставка.Добро ама Китайче,Китайче ма добро.Нам си какви защити,нам си какви сертификати,нам си какво ма Китаец.Има защо да е на половин цена от отличниците,на мен може и да ми свьрши работа,но пьк ...........КИТАЙЧЕ.
                        Последно редактирано от BENZBOSS; 23-11-12, 06:06.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Разгледай тия :

                          http://www.treklights.com/collection...octaplus-round

                          Коментар


                          • #28
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Поляците от WESEM гледат да са в крак със съвременните технологии поръчал съм ето от тези:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:led1_46800_3d_01.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:5443794

                            като дойдат ще дам рапорт как се справят

                            Коментар


                            • #29
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:light.jpg
Прегледи:1
Размер:53.1 КБ
ID:5443825

                              Това са лед фарове, водоустоичиви (мисля) и купени от България за 70 лева бройката. Мощност 12 вата, а за съжаление лумините и ъгъла не мога да ти кажа, че изхвърлих кутията. Фаровете са монтирани преди седмица и вече ги изпробвахме, с никаква настройка на око и мисля, че светят добре, което участниците в разходката могат да потвърдят. Според мен на разстояние 50-70 метра видимостта е отлична с тях. Светлината е бяла, но не синее. Разпръскват и настрани малко, което беше и целта на покупката, да имам добро светлинно петно на 50 метра напред и по пет десет от ляво и дясно.

                              Коментар


                              • #30
                                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]535627[/ATTACH]

                                Това са лед фарове, водоустоичиви (мисля) и купени от България за 70 лева бройката. Мощност 12 вата, а за съжаление лумините и ъгъла не мога да ти кажа, че изхвърлих кутията. Фаровете са монтирани преди седмица и вече ги изпробвахме, с никаква настройка на око и мисля, че светят добре, което участниците в разходката могат да потвърдят. Според мен на разстояние 50-70 метра видимостта е отлична с тях. Светлината е бяла, но не синее. Разпръскват и настрани малко, което беше и целта на покупката, да имам добро светлинно петно на 50 метра напред и по пет десет от ляво и дясно.
                                Можете ли да снимате фаровете и да кажете от къде сте ги купили, че ми харесаха.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X