Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    От къде купи копчето за дневни светлини? Така ли си пасва на фабричното място, или си му баял нещо?


    За другото - компютъра мисля че няма никакъв пръст в това кога да светнат или изгаснат светлините при отваряне и затваряне на вратите и багажника.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Пасна си, като за там правено - https://vikiwat.com/product/21823/kl...ni-farove.html
      Имат и още едно, но за него трябва да се дупчи капачката на отвора (и то свети) - https://vikiwat.com/product/17752/kl...2vdc-spst.html

      За LED дневните съветвам да са по 140 mm, тази нагънатата 170 mm свети по-слабо. 140-ките ги взех от Горублене, магазин от ляво в посока Самоков за 18 лв. В тъмното светят като къси, наблизо де.
      Последно редактирано от mitio; 19-04-17, 20:42.

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        LED светлините не са ми интересни за момента, но с ключе, което пасва на нисанска дупка без преправяне определено ще се запася.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          И аз сложих същото копче на Кията. Пасва си на мястото. Явно дупките са някакъв стандартен размер. Такива копчета съм виждал по магазините за тунинг аксесоари. В Щайнбергер и подобните магазини също съм виждал преди време
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Да си повдигна темата,като се похваля с новата ми придобивка.
            Третото ми Терано,само че това е 3,0 тди,автоматик 2003г. внос от Швейцария.Подменени са му всички чорби,остава регистрация и монтаж на автоматични хъбове,че е с капачки,но първо трябва да ги намеря.
            Някой колега ако има заНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170427_185945.jpg
Прегледи:1
Размер:38.8 КБ
ID:5751583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170427_185915.jpg
Прегледи:1
Размер:50.0 КБ
ID:5751582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170427_185906.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5751581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170427_204053.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5751584 продаване автоматични хъбове нека сподели.Наистина разликата в еластичността и тишината по време на движение и набиране е осезаема.Дано ме слуша дълги километри.
            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
            0878739299

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
              Да си повдигна темата,като се похваля с новата ми придобивка...
              Пак ли? Честито!

              Искам кръгче.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Готово,когато решиш звънкай.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Монтирай си ръчни хъбове или си остави капчаките, ИМХО.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Еми не ме кефят ръчните хъбове.Не ми се налага често да излизам извън пътя,а и до сега никога не съм имал проблеми с автоматичните.Мога да си оставя и капачките,но не ми се въртят излишни железа.
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      То аз я ги въртя 10 пъти в годината, я не. Цяла зима стоят включени, например.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Честито първо, и много безавариини километри.
                        Имам излишни автоматични хъбове, но... послушай Спарки - няма да съжаляваш. Пък и не е толкова голяма трагедия, да излезеш и да ги включиш като ти потрябват.
                        Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Ха сега казвай какво имаш и на каква цена,че преди половин час ги поръчах от София да ми ги пращат.
                          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                          0878739299

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Честито колега.Тройката е страшна!
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Здравейте! А тераното дали има комфорт модул (затваряне на прозорците с централното заключване.)и как става това.Примерно на E36 вкарваш ключа в ключалката и задържаш десетина секунди в посока заключване,на s класата допираш "рибката" до ключалката и задържаш бутона.Цъках така и на тераното нищо не стана.Може и да няма,но къде къде по стари коли го имат та това ми е чудно.
                              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Еми явно няма.Онзи ден докато дремах пред КАТ за регистрация изпробвах и със задържане на бутона на ключа и със завъртане и задържане на ключалката,но не се получи.
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X