Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся един български филм.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся един български филм.

    Здравейте.
    Преглеждайки каталозите с български филми си спомних за един филм, който съм гледал в периода 1992-1995 по българска национална телевизия. За съжаление в паметта ми са се запечатали само отделни фрагменти.
    Ето какво си спомням - във филма става дума за едно българско семейство с дете около първи клас или предучилищна възраст. Стана някакъв инцидент, мисля, че едната от версиите беше за паднал спътник. Детето беше намерило част и в последствие се оказа, че е тежко облъчено.
    За съжаление неуслужливата ми памет даде само това.


    И големият въпрос е някой спомня ли си този филм?
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

  • #2
    От: Търся един български филм.

    Да, аз го помня... съжалявам, че отговарям три месеца след въпроса, но сега попадам на него.

    Филма се казва "Йосиф и Мария"

    Коментар


    • #3
      От: Търся един български филм.

      До скоро време в тубата беше пълно със стари български филми. Почти всички, да не кажа всички.
      От известно време насам изчезнаха. Останаха сравнително малко, доста малко.
      Някой има ли представа какво и защо така?
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • #4
        От: Търся един български филм.

        За тубата не знам, но ако идеш в Замунда има вероятно повечето БГ филми.

        Коментар


        • #5
          От: Търся един български филм.

          Защото някой ги е репортнал за нарушени авторски права. Ютуб като цяло е платформа за авторски клипове. На старите български филми правата все още се държат от "Бояна" или БНТ.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X