Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асфалта?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

    Без да съм чел нагоре, мисля че Киа Спортидж е Вашият автомобил, ама Пенчо ще Ви обясни по-добре...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #17
      От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

      Ако е само за 2 км. не Ви трябва джип.
      Субару е оферта, ама се огледайте и за някое по-високо комби Х4,
      ама за 2 км., що да е Х4, а и трябва ли Ви комби ?

      Задайте си въпроси, и потърсете отговори.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

        Мицубиши Паджеро Пинин.
        Дава нисък разход, газифицира се и отговаря на представите на неизкушените от офроуда за малък джип.

        Коментар


        • #19
          От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
          Мицубиши Паджеро Пинин.
          Дава нисък разход, газифицира се и отговаря на представите на неизкушените от офроуда за малък джип.
          Баш Пинина много трудно се газифицира с тези GDI, иначе не е лош избор.
          Според мен, една Гранд Витара се вписва идеално при зададените изисквания. А защо не и Витара?!

          Коментар


          • #20
            От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

            Един вот за малък 'джип' - Дайхатсу Териос. Вътре е тесничък, особено за по-високи като мен, но пък вози изненадващо добре. Газифицира се и разхода си е съвсем приемлив - гадско- 12, извънградско-10. Постоянно 4х4...
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • #21
              От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

              И аз съм за Сузуки Джимни, или Субару Форестър. Форестъра си е перфектен за вашите нужди!
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Без да съм чел нагоре, мисля че Киа Спортидж е Вашият автомобил, ама Пенчо ще Ви обясни по-добре...
                Ако се обади, може и да се повози!

                Коментар


                • #23
                  От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                  Пишете поне от каква кола "слизате" и за колко пари да е новата!
                  Иначе си правиме поредната гаргара на клавиатурата...

                  Това, че "който е карал джип, повече няма да се качи на лека кола" въобще не е вярно! Пътувал съм веднъж София-Каварна-София с Галопер и вече не бих го направил без сериозна причина - с Пасата се уморявам по-малко като мина тоя 1000км за един ден отколкото с джипа се уморявам за 500... А за разхода на гориво... даже е по-зле...

                  Гранд Витарата от аватара също е далече като комфорт и икономичност от леките коли... Пък за Киа Спортидж с маздовия дизел или обикновена Витара 1.6 на 20 години въобще не искам и да си мисля... Дори и 100км асфалтов път са си изпитание за човек свикнал с удобствата и разхода на лек автомобил за същите пари.
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                    Много благодаря на всички, че се отзовахте. Мястото ни се намира на около 170 км от София. Затова е, че човек се изморява, ако возилото много шуми или много друса. Тия километри искат гладко возене, а двата км черен път искат джип, особено ако е мокро. Другата седмица ще ходим и може да сложа снимки, ако това не се зачита за спам. За Дачия Дъстер какво мислите?
                    И ако не е много нахално /извинявам се за тъпия въпрос/, но кои коли са високи и същевременно са 4 по 4?
                    Досега сме се возили на Опел вектра 1,8, гладко вози, но по черния път има места, които не са за нея и я оставяме почти в началото, а се налага да носим на ръце доста неща и определено ни трябва возило.
                    Страхувам се мъжа ми да не попадне под чуждо влияние и да купи нещо, което не ни върши работа.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      Пишете поне от каква кола "слизате" и за колко пари да е новата!
                      Иначе си правиме поредната гаргара на клавиатурата...

                      Това, че "който е карал джип, повече няма да се качи на лека кола" въобще не е вярно! Пътувал съм веднъж София-Каварна-София с Галопер и вече не бих го направил без сериозна причина - с Пасата се уморявам по-малко като мина тоя 1000км за един ден отколкото с джипа се уморявам за 500... А за разхода на гориво... даже е по-зле...

                      Гранд Витарата от аватара също е далече като комфорт и икономичност от леките коли... Пък за Киа Спортидж с маздовия дизел или обикновена Витара 1.6 на 20 години въобще не искам и да си мисля... Дори и 100км асфалтов път са си изпитание за човек свикнал с удобствата и разхода на лек автомобил за същите пари.
                      Първоначално публикуван от n_petrova Преглед на мнение
                      Много благодаря на всички, че се отзовахте. Мястото ни се намира на около 170 км от София. Затова е, че човек се изморява, ако возилото много шуми или много друса. Тия километри искат гладко возене, а двата км черен път искат джип, особено ако е мокро. Другата седмица ще ходим и може да сложа снимки, ако това не се зачита за спам. За Дачия Дъстер какво мислите?
                      И ако не е много нахално /извинявам се за тъпия въпрос/, но кои коли са високи и същевременно са 4 по 4?
                      Досега сме се возили на Опел вектра 1,8, гладко вози, но по черния път има места, които не са за нея и я оставяме почти в началото, а се налага да носим на ръце доста неща и определено ни трябва возило.
                      Страхувам се мъжа ми да не попадне под чуждо влияние и да купи нещо, което не ни върши работа.
                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Ако е само за 2 км. не Ви трябва джип.
                      Субару е оферта, ама се огледайте и за някое по-високо комби Х4,
                      ама за 2 км., що да е Х4, а и трябва ли Ви комби ?

                      Задайте си въпроси, и потърсете отговори.
                      Обмислете си нуждите, или по-скоро отношението необходимост/разход, по-обстойно защото не е покупка която се прави всеки ден.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                        Малък джип и меко возене-2 несъвместими неща ,на каквото мнение са доста от Колегите в темата!Решението е Субару или Ауди Куатро комби 100 Авант и те са доста добри ,но тежко проходима джипка малка или голяма да вози меко-забравете!Успех!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                          Honda HR-V - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=47465 Не го знам как вози.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                            Предвид изчетеното до тук в темата си мисля ,че работа е май точно за Хонда ЦРВ...Мисля ,че отговаря на всички изисквания ,че и повече!
                            и тей като в темата реално се предлагат всички джипки до тези пари май не е лошо за да сме по убедителни да застанем зад едно решение ,че за да може мъжа на госпожата да види ,че има единодушие върху нещо...в тази връзка искам да питам тук пишещите смятате ли ,че ЦРВ има нещо с което да не отговаря на изискванията?
                            Здрава е,повишен просвет,задвижване 4х4 (макар и он-деманд) , не лоша возия,добро ускорение
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                              Първоначално публикуван от n_petrova Преглед на мнение
                              ... Другата седмица ще ходим и може да сложа снимки, ако това не се зачита за спам...
                              Няма да е спам и ще е много полезно на даващите съвети да се ориентират какво трябва да преодолее въпросното возило. Както става ясно на вас ви трябва СУВ или високо комби 4х4 за да си се движите комфортно по пътищата. Всичко зависи вече от това какво трябва да се преодолее в тези 2км. Обикновено черен път не изисква нищо по-особено от автомобила, особено ако е 4х4, но едни снимки биха помогнали много, макар че по снимки понякога е доста трудно човек да добие ясна представа за условията.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какъв малък джип става за пресечен терен и да вози гладко по асвалта?

                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=151543

                                Ето го батко бе. Даже е в хард раздела.
                                Един МЛ без възглавници също бива и не са скъпи
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X