Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка с Touareg - че

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка с Touareg - че

    Здравейте колеги,

    Аз да взема да разкажа днес какво ми се случи. Отивам аз при приятел в село Войнягово да го видя и той да вземе да започне да ми се подиграва на паркетния и напълно измислен джип (карам VW Touareg 2,5 Diesel). След 1 секунда мислене му предложих да ме пробва, след като се хванем на бас де за една биричка.

    Маршрута веднага ми го измисли и тръгнахме по много каменист и изровен път.Вдигах го на последното ниво на окачването (въздух), и бавни включвах, абе добре мина даже и останахме и двамата очаровани от машината. Е надрах го де, ама с паста ще излязат деругите. Бирата бе по важна че си я пийнах с кеф. Качвам малко снимки дано се види какво минах.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1(1).JPG
Прегледи:1
Размер:45.3 КБ
ID:5984497

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.JPG
Прегледи:2
Размер:183.2 КБ
ID:5984496Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.JPG
Прегледи:2
Размер:181.1 КБ
ID:5984495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.JPG
Прегледи:2
Размер:139.9 КБ
ID:5984494Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3(1).JPG
Прегледи:1
Размер:47.4 КБ
ID:5984499Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2(1).JPG
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5984498Поздрави
    VW Touareg R5 2005
    Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
    Ford Everest 2,5 2006
    Крис

  • #2
    От: Разходка с Touareg - че

    Другия път вържи на виски и силикон,ама не го тормози,че паста и червило до време.Добре де!
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #3
      От: Разходка с Touareg - че

      Добре сте си прекарали, обаче дали наистина тази разходка трябва да е в Хард раздела? Туарег може да покаже и много повече оффроуд възможности , стига разбира се собственикът му да прежали драскотините по боята и евентуалните удари отдолу.
      First Man, then Machine!
      Lada Niva
      Honda XR 400

      Коментар


      • #4
        От: Разходка с Touareg - че

        Войнеговци е селото, ама аз хард не виждам, шото от там се минаа с москвич
        Поне до пионерския лагер издрапа ли?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Разходка с Touareg - че

          Последната обиколка из България срещнах някъде и Войнегово, ма далеч от София.
          Иначе по снимки ми прилича на Каптивата, дето я карахме из Лозен планина - никакъв ход на гумите и редовно оставаше на 3 гуми
          Явно за човека си е Хард и затва е в този раздел
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #6
            От: Разходка с Touareg - че

            Първоначално публикуван от kpaliev Преглед на мнение
            ... тръгнахме по много каменист и изровен път.Вдигах го на последното ниво на окачването (въздух), и бавни включвах, абе добре мина ...
            Ако пътят е такъв, какъвто се вижда на снимките, там няма нужда от 4х4, камо ли от бавни, и може да се кара с доста прилична скорост.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: Разходка с Touareg - че

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              може да се кара с доста прилична скорост.
              Не може, яко друса.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Разходка с Touareg - че

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Не може, яко друса.
                Въпрос на окачване ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  От: Разходка с Touareg - че

                  Браво, човек трябва да си прави удоволствието чат-пат, защото вещите си отиват, а спомените остават. А няма защо да се нахвърляте на колегата, човека е решил да се разходи и се е покефил, вероятно не е толкова опитен и разходката му се е видяла тежка.
                  Лопата - друг солдата!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разходка с Touareg - че

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Последната обиколка из България срещнах някъде и Войнегово, ма далеч от София.
                    Иначе по снимки ми прилича на Каптивата, дето я карахме из Лозен планина - никакъв ход на гумите и редовно оставаше на 3 гуми
                    Явно за човека си е Хард и затва е в този раздел
                    Аз за това си купих джипка, че да може другият път да не ме носите на ръце


                    п.п.
                    Браво на човека, че е прежалил боята, а хард изживяване за едни не е такова за други.................малко толерантност в затворените общества трябва да има

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разходка с Touareg - че

                      Село Войнягово има близо до Карлово
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разходка с Touareg - че

                        Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                        Браво, човек трябва да си прави удоволствието чат-пат, защото вещите си отиват, а спомените остават. А няма защо да се нахвърляте на колегата, човека е решил да се разходи и се е покефил, вероятно не е толкова опитен и разходката му се е видяла тежка.
                        Колегата едва ли има нужда от адвокат защото никой не го напада.

                        А разходката не е лоша, но в никакъв случай не е за хард раздела.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разходка с Touareg - че

                          Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                          ... А няма защо да се нахвърляте на колегата, човека е решил да се разходи и се е покефил, вероятно не е толкова опитен и разходката му се е видяла тежка.
                          Че кой му се нахвърля?!? Просто е и в негов интерес да си свери часовника, за да е наясно, че карането по показаното пътче не е някакво постижение, при положение, че по него може да мине коя да е стара кошница от ерата на социализма, без въздушно окачване и бавни.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разходка с Touareg - че

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Че кой му се нахвърля?!? Просто е и в негов интерес да си свери часовника, за да е наясно, че карането по показаното пътче не е някакво постижение, при положение, че по него може да мине коя да е стара кошница от ерата на социализма, без въздушно окачване и бавни.
                            +1.Лекичко с Touarega да не го счупиш.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разходка с Touareg - че

                              Абе като чуеш как клоните и трънките стържат по боята, се чувстваш много хард, чак ти се реве, изпитвал съм го от две снимки трудно може да прецените през какво е минал. Не че смятам туарега или който и да е съв за конкурентен на прежален руски дранголник. Абе най-проходими за мен са си прежалените возила.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X