Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка с Touareg - че

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разходка с Touareg - че

    Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
    Абе като чуеш как клоните и трънките стържат по боята, се чувстваш много хард, чак ти се реве, изпитвал съм го ...
    Колко хард? Толкова или по-малко?




    Иначе, сигурно всеки е минал през това да се впечатлява от всяка гънка на пътя.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Разходка с Touareg - че

      Пътя наистина е много лек за 4х4,но според мене Туарега е еднствения паркетен джип дето става и за прием и за много по -тежък терен от този на снимките ,стига да не ти е жал за боята!Тая машина не е за подценяване ,ама никак !
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Разходка с Touareg - че

        Пусни си клипчето и си представи че си в любимия ти туарег(след пастиране за най-големите мазохисти или ако още ти е софт) , как се чувстваш!?

        Коментар


        • #19
          От: Разходка с Touareg - че

          Въпрос на време е Туарег да не струва нищо (с всяка кола става така) и да си покаже колкото може. Ето, някои вече пробват.

          Едно време за повечето българи е било немислимо да прекарат жигулката оттам. Сега всеки се хвърля да го мине с жигулка.

          Коментар


          • #20
            От: Разходка с Touareg - че

            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
            Пусни си клипчето и си представи че си в любимия ти туарег(след пастиране за най-големите мазохисти или ако още ти е софт) , как се чувстваш!?
            Ако съм стигнал дотам, че да вкарвам Туарег в гората, не мисля, че се бих чувствал по-различно, отколкото на клипчето. Дето любимия Нисан, там и любимия Туарег!

            Драскотините от клони по боята не са хард елемент, а по-скоро нещо като входно ниво.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: Разходка с Touareg - че

              Леле като се сетя с Жигула със заварен/блокиран/диференциал къде съм минавал,та какво остава с ДЖИП та ,ако ще и Туарег да е!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X