Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за мокра печка eberspacher d5w z

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за мокра печка eberspacher d5w z

    Колеги, откъде може да се закупи тестер за Eberspacher, който да чете моделите D1LC, D3LC и моделите Airtronic на прилична цена.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за мокра печка eberspacher d5w z

      Здравеите колеги и на мен ми попадна въпросната печка d5wz, която оригинално няма блок за управление, тоест както съм информиран тръгва да работи сама когато температурата е под 5 градуса. Искам да знам има ли начин да накарам печката да тръгва и при по висока температура, не мисля че видеото което гледам в Ютуб са заснети при температура 5 градуса или по ниска, има ли някои информация къде се намира датчикът за температурата на околната среда и как да го шунтирам

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за мокра печка eberspacher d5w z

        Здравейте,колеги. Най-накрая свалих и аз моята печка с нагласата да сменя свеща и всичко да е ок но проблема се оказа по сериозен-стопени кабели за вентилаторчето ,изгоряла свещ най вероятно ще има поражения и по електрониката. Та въпросите са ми:1. Как да проверя помпичката за гориво дали работи-с кабели директно ток от акумолатора и има ли значение (+) (-) на клемите на помпичката. 2.Като замеря трите плюса на буксата влизаща в печката ги има и трите но на работещ двигател са 14V с колкото зарежда алтернатора. Нормално ли е или трябва да са 12V и това да е причината за изгарянето на печката. 3.С каква друга печка мога да заменя тази D3WZ че в момента такава не намирам а и ми се иска да е 5kW с цел по бързо загряване на антифриза примерно D5WZ. Намерих Webasto termo top c от мазда 6 2003г.,но не зная дали ще работи с вектра б. Благодаря предварително.
        877104344

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за мокра печка eberspacher d5w z

          Да поразмърдам темата, че ми изпадна печката от заглавието.

          Някакви отзиви от ползватели относно употреба и обслужване ?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X