Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    За да се намали процента на мрънкащи участници в този форум във връзка с подготовката, организацията и провеждането на такова мероприятие, предлагам всеки да изкаже становище и даде предложение така, че следващите заели се с тази толкова трудна задача да им е по-лесно.

    Аз мисля, че трябва да не се прекъсва тази традиция и независимо от всичко да продължим да се събираме. Според мен един такъв формат трябва да е повече опознавателен от колкото състезателен. Трябва да се наблегне на представянето на природните забележителности във всеки един район на Майка България, представяне на машините, подготвени за траялни и други офф роуд състезания през годината. Търговските представители да направят изложение и презентация на предлаганите стоки и услуги.

    Предлагам вместо състезание да има организирани посещения на природни и исторически забележителности съпроводени с гид. Мерене на ходове. Майсторско шофиране. Теглене на джип/само участници от форума/. Демонтаж и монтаж на дадена част от МПС.

    Като наградите за тези забавления да са символични.

    Тук във форума се говори за Траялен шампионат/браво/, за ендуро шапионат, за джетове, за АТВ-та, за рали реид и идеята ми е на всеки събор да бъдат награждавани шампионите от изминалия шампионат. Да присъстват всички организатори, супер модератори и модератори. Така ще проявят уважение към всички участници във форума.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    За да се намали процента на мрънкащи участници в този форум във връзка с подготовката, организацията и провеждането на такова мероприятие, предлагам всеки да изкаже становище и даде предложение ...
    Пълно щастие няма и винаги ще има мрънкащи!

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    ...че следващите заели се с тази толкова трудна задача да им е по-лесно..
    Предлагам ТИ да си следващия заел се с тази задача!



    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    ...Аз мисля, че трябва да не се прекъсва тази традиция и независимо от всичко да продължим да се събираме...
    Докато повече от двама мислят като теб,то традидицията ще я бъде!

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    ...Според мен един такъв формат трябва да е повече опознавателен от колкото състезателен. Трябва да се наблегне на представянето на природните забележителности във всеки един район на Майка България.Предлагам вместо състезание да има организирани посещения на природни и исторически забележителности съпроводени с гид......
    Тогава няма да е събор, а екскурзия!

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    ... представяне на машините, подготвени за траялни и други офф роуд състезания през годината ...
    Трудно изпълнимо логистично!Доста финансов ресурс е необходим.


    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    .... Да присъстват всички организатори, супер модератори и модератори. Така ще проявят уважение към всички участници във форума.
    Този форум никога не е имал задължителен характер! В този ред на мисли неприсъствието на гореспоменатите не е неуважение към участниците тук!

    Коментар


    • #3
      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Мнение на Дочев
      .... Да присъстват всички организатори, супер модератори и модератори. Така ще проявят уважение към всички участници във форума.
      Да стоим мирно и да отдаваме чест ще трябва ли? Щото за толкова малка заплата няма да стане. Е, ако я направят поне 10 000 евро може и да си помисля.

      Коментар


      • #4
        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Тц тц, еййй не го оставяте въздух да си вземе човека.Нали за това е темата, да се изкоментират нещата и на следващия събор, да са повече доволните от недоволните. Дочев, повечето знаят как се случват хубавите работи, само отнякъде трябва да се намери един бюджет от 25-30 000 лв. и даже манекенки ще ви докараме Отделно игри с публиката, много награди, подарък фланелка за всеки участник, сцена с рок банда и още и още и още...Уви, криза е и няма бюджет.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
          само отнякъде трябва да се намери един бюджет от 25-30 000 лв. и даже манекенки ще ви докараме Отделно игри с публиката, много награди, подарък фланелка за всеки участник, сцена с рок банда и още и още и още...Уви, криза е и няма бюджет.
          Ванко, модела беше показан на Пловдив, там колегите се бяха не постарали а престарали,за да може, всеки от нас да остане с незабравими спомени.
          ПП. Тогава също бяхме в криза.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #6
            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Ники, нека сме честни, пловдивския клуб е голям, много хора с по-големи възможности участваха в организацията, за разлика от Приморско.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Струва ми се че повечето от нас искат този събор да продължи някъде по морския бряг.
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • #8
                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                Ники, нека сме честни, пловдивския клуб е голям, много хора с по-големи възможности участваха в организацията, за разлика от Приморско.
                Аз съм честен, колко е голям тимът на Пловдив, незнам! Това което сътвориха беше уникално. За Приморско, не съм коментирал в темите, но...закарах три джипа и премерих ходовете на двата, мислех и ТЛК-то да кача ама щеше хептен да згъне пътеката, това си беше за двата дни, не ченесме се забавлявали, пак си прибрах асматика без съединител макар и по-късно.
                Уважавам труда на всички за всичко, дано не бъда криво разбран.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #9
                  От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                  Ванко, модела беше показан на Пловдив, там колегите се бяха не постарали а престарали,за да може, всеки от нас да остане с незабравими спомени.
                  ПП. Тогава също бяхме в криза.
                  И тогава пак имаше мърморене, че някой си бил правел реклама на фирмата и щял да направи голяма далавера, че били искали по 3 лв за палатка и т.н. ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    То няма и какво да се коментира за Приморско.Който е присъствал на предните събори там знае,че няма нищо общо с този може би последен там за жалост "събор".
                    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                    Коментар


                    • #11
                      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      И тогава пак имаше мърморене, че някой си бил правел реклама на фирмата и щял да направи голяма далавера, че били искали по 3 лв за палатка и т.н. ...
                      Прав сте, винаги има доволни и недоволни. Може би тук е мястото след толкова време тези фирми /спонсори/ да кажат колко им сие увеличил оборота. Жеста който са направили е голям, а приходите никакви.
                      Отдалече винаги се вижда по-добре.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • #12
                        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                        То няма и какво да се коментира за Приморско.Който е присъствал на предните събори там знае,че няма нищо общо с този може би последен там за жалост "събор".
                        Дори и снимки няма, а толкова "КИБИЦИ" имаше. Незнам как си позволи организатора да употреби тази дума.
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #13
                          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          На Приморско е много хубаво, но за жалост там няма как да се организира нещо като малко по голямо състезание, не бях на събора, но доста често ходя в Приморско и познавам околността и според мен е тесничко за голям брой машини и състезатели, въпреки, че природата е уникална. Според мен наистина трябва да се наблегне повече на събирането, но и състезанието трябва да е достатъчно интересно и затова трябва да се подбере подходящо място. Например на Камбаните, достатъчно широко е, където различни фирми ще могат да си направят реклама, има удобно място за състезание, просторно е за достатъчно зрители. Освен това е в София и може би повече фирми-спонсори ще проявят желание. Друг вариант е всяка година в различен град да е.
                          п.п Това не е по темата ама все пак да споделя. От доста време като се разхождам по крайбрежната на Приморско си мисля, че хубаво рали би се получило. Ще стартират от началото на алеята, пристанището, изкачването от него нагоре ще е интересно, след това посока главната, там правят един обратен завой и тръгват към киното и може да стане отсечка 2-3 минути. Сори за спама ама споделен грях е половин грях.
                          п.п2 Вие на майтап го приемате тва с ралито ама идеята не мие лоша...
                          Последно редактирано от O.K; 12-09-12, 00:15.
                          Лопата - друг солдата!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                            На Приморско е много хубаво, но за жалост там няма как да се организира нещо като малко по голямо състезание, не бях на събора, но доста често ходя в Приморско и познавам околността и според мен е тесничко за голям брой машини и състезатели, въпреки, че природата е уникална. Според мен наистина трябва да се наблегне повече на събирането, но и състезанието трябва да е достатъчно интересно и затова трябва да се подбере подходящо място. Например на Камбаните, достатъчно широко е, където различни фирми ще могат да си направят реклама, има удобно място за състезание, просторно е за достатъчно зрители. Освен това е в София и може би повече фирми-спонсори ще проявят желание. Друг вариант е всяка година в различен град да е.
                            п.п Това не е по темата ама все пак да споделя. От доста време като се разхождам по крайбрежната на Приморско си мисля, че хубаво рали би се получило. Ще стартират от началото на алеята, пристанището, изкачването от него нагоре ще е интересно, след това посока главната, там правят един обратен завой и тръгват към киното и може да стане отсечка 2-3 минути. Сори за спама ама споделен грях е половин грях.
                            Рали в Приморско сред лято! Завчера една леля отказа да се прести от плажа, затова че не я интересува състезание с джипки: Дошла съм на почивка а не офф-състезание. Приморско се е доказвало със своите добри състезания и състезатели, такъв тежък траял са правили че доста са се отказвали, дори са много наясно по въпроса състезания, от там има колеги които са участвали в много пристижни състезания, при които наистина таксата си е ЦИФРА. Но за рали...Януари със шейните
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #15
                              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Мястото в Приморско е прекрасно за подобен род събития. Надявам се догодина пак да е там, но със сериозна и навременна организация. Петия събор събра отделни групи хора, които не общуваха извън техните си групички, защото нямаше какво да ги събере на мегданя. Кютеха си по групички вечер в оградените участъци и едни си къркаха и купонясваха, а други се опитваха да го карат като на самотен остров и да си отспят и да не нарушат режима на децата си. Сутрин пък наспалите се доколкото могат почивачи им го връщаха тъпкано на купонджите, като рано рано си разлайваха кучетата и разиграваха палавите дечица. Въобще нон-стоп едните тормозеха другите и обратно. И за да не се получава това отново, при следващия събор трябва да е ясно. Къмпинга е за купонджиите, а в хотелите важат правилата на общината за спазване на обществения ред и тишината в съответните часове. Или пък поне да има две места за къмпиране - единия за купонджии, а другия за семейни с деца и кучета.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X